Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory (22 użytkowników oddało głos)

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#41 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 25 06 2010 - 13:07

Musimy więc trzymać kciuki za Jarosława Kaczyńskiego.

Wałkujesz to od początku tematu, to chociaż jakoś to uargumentuj. Nie obraź się Dżonka, ale nie wiem jak bardzo trzeba być ograniczonym żeby zagłosować na takiego dwulicowego chama. Maksymalizacja planu, minimalizacja działań - oto jego działalność. Do tego podskoki do Rosji, czyli jak na razie najlepszego naszego klienta.

  • 0

#42 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 25 06 2010 - 13:24

tak koszty użytkowania sprzętu wyniosą 200tys zł ... sranie w banie , mają stawki z kosmosu tak samo jak ceny niektórych sprzętów medycznych koszt wyprodukowania to może 15tys a oni śpiewają pół melona.


Sory że Cię z brutkiem pomyliłem :) ale nie wyspałem się ;)


A głosujcie sobie na Kaczora jak chcecie mieć jeszcze gorzej , jeden wielki rozpiździel.

  • 0

#43 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 25 06 2010 - 13:25

Plusie ale oni nie głosowali bo prawa głosu NIE posiadają a do czasu jak je będą posiadać to się jeszcze bardzo wiele może zmienić.

Może nauczą się odróżniać prawicę od lewicy :)
  • 0

#44 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 25 06 2010 - 13:29

Tak Uni, ale ładują sobie do głowy jego gadki, z których słów nie wynika zupełnie nic. A tej różnicy na pewno nie rozumieją. :)
  • 0

#45 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 25 06 2010 - 13:43

Bronek chciał ostatnio wydobywać gaz metodą odkrywkową :)
  • 0

#46 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 25 06 2010 - 13:48

A co w tym złego że polska posiada coś co może wykorzystać do negocjacji międzynarodowych .
Żałuje tylko że my nie mamy takich pieniędzy i technologii jak amerykańskie firmy aby to profesjonalnie wydobywać
I musimy to zlecać firmom trzecim i płacić im za swoje dobra :)
  • 0

#47 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 25 06 2010 - 13:51

http://freeisoft.pl/?p=28340 poczytaj sobie uni o metodach wydobywania gazu łupkowego :)
  • 0

#48 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 25 06 2010 - 14:25

Mnie najbardziej wkurza w gadkach Kaczyńskiego jedna rzecz. Krytykuje prawo, rząd, władzę itp. Wszystko to w jednym celu, aby dopasować się pod tzw. ''wsioków'', którzy [beeep] wiedzą na temat polityki i tylko narzekają.
  • 0

#49 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 25 06 2010 - 14:53

Polskie firmy mają technologię wydobywania gazu metodą łupkową. Mamy szansę na długie lata uniezależnić się od wschodniego monopolu a jak postąpił rudy baran?
Wyzywanie Kaczyńskiego i krytykowanie idzie wam bardzo sprawnie ale argumentów aby to udowodnić nikt nie napisze. Wychwalacie agenta GRU bronka, który od lat gorliwie niszczył opozycje i jest strasznym karierowiczem, mało tego to on idzie po trupach do władzy i ma na rekach krew 2 polskich żołnierzy, którzy polegli po jego słynnym oświadczeniu o wycofaniu się polski z nato. Ale ok, to kaczor jej be. Kto chce ten się prawdy doszuka. Zastanawia mnie dlaczego macie w głowie beton, wierząc że farbowani liberałowie was uszczęśliwia i zafundują wam raj- mistrz od opodatkowanego podatku w podatku już jest powołany - wiecie o kogo chodzi?. Nawet nie jesteście w stanie określić elektoratu na obu kandydatów, prościej jest wyzwać drugiego polaka od "wsioka", "chama" itp. bo ma inne zdanie od was.
  • 0

#50 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 25 06 2010 - 15:16

Pewnie mają rodzinki ze "służb specjalnych" PRL, co im Kaczyńscy emerytury pozmniejszali to teraz po nim będą jeździć.

Użytkownik Krzychu95 edytował ten post 25 06 2010 - 15:17

  • 0

#51 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 25 06 2010 - 15:25

Co mam na kaczyńskiego ? choćby to że już był prezydentem i nie mam ochoty go więcej oglądać , niech odejdzie

Pis zapewniał : liczymy jeszcze ciągle na otrzeźwienie ,

Wóda czyni cuda , kolego

krzysztofie może jeszcze esbeka ze mnie zrobisz co ?

  • 0

#52 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 25 06 2010 - 15:29

Nic o Tobie nie mówiłem. To była tylko teoria nie mająca na celu nikogo obrazić.

  • 0

#53 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 25 06 2010 - 16:52

Prezydentem był śp. brat. Sam kandydat był premierem. O co konkretnie chodzi z tym zapewnieniem?
  • 0

#54 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 25 06 2010 - 16:56

Co mam na kaczyńskiego ? choćby to że już był prezydentem i nie mam ochoty go więcej oglądać , niech odejdzie

Bzdury! Nie ta Kaczka była prezydentem.
Może masz pretensje, że byli do siebie podobni? Zrób dla niego maskę.

Do tego podskoki do Rosji, czyli jak na razie najlepszego naszego klienta.

Wiesz, że Białoruś nie zapłaciła za gaz i na razie Rosja im odcięła gaz, a że gaz płynął do nas właśnie przez Białoruś, więc teraz na razie nie ma i starczy tylko na parę tygodni.

Użytkownik Jochnka edytował ten post 25 06 2010 - 17:57

  • 0

#55 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 25 06 2010 - 19:05

Prezydentem był śp. brat. Sam kandydat był premierem. O co konkretnie chodzi z tym zapewnieniem?


Moje posty należy czytać z pewną dozą czarnego humoru ,

Oczywiście wiem że cold Lech był prezydentem , ale jak wielu ludzi mówi wyglądali z bratem jak kserokopie .

Podobny wygląd, podobne podlądy, podobny głos - nikt nie zaprzeczy , mi to wystarczy żeby czuć niechęć do której mam prawo

Nie mam ochoty go oglądać dłużej , prezydent musi być wizytówką kraju - i naszą wizytówkę TRZEBA zmienić

Bzdury! Nie ta Kaczka była prezydentem.
Może masz pretensje, że byli do siebie podobni? Zrób dla niego maskę.

Wiesz, że Białoruś nie zapłaciła za gaz i na razie Rosja im odcięła gaz, a że gaz płynął do nas właśnie przez Białoruś, więc teraz na razie nie ma i starczy tylko na parę tygodni.


Niby go popierasz a rzucasz w jego stronę epitetami (kaczka) , pomysł z robieniem maski jest na poziomie podstawówki .

AD2 Wiesz co pooglądaj wiadomości , rosja jak zwykle groziła kijem , Lecz okazało się że sama rosja ma dług u Białorusi i to przewyższający zadłużenie tej drugiej skutkiem , to ROSJA ma teraz dopłacić jeszcze BIAŁORUSI

Pozatym o czym ty wogóle gadasz , co ma surowiec dostarczany z innych państw do naszego bogactwa naturalnego - polska ma też wiele innych surowców jak węgiel czy miedź i nie musi tego importować , może natomiast eksportować wzbogacając się
  • 0

#56 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 25 06 2010 - 19:51

Ale istnieje jeszcze inna sprawa teraz pod koniec wyborów wyszła na jaw, otóż wygrana obecnie Kaczyńskiego może być przegraną PiS-u do parlamentu. Chyba że Kaczyński te wybory przegra a w następnych wyborach PiS wygra wybory do parlamentu i wtedy Kaczyński startuje na stołek premiera. Co to da przede wszystkim większą władzę, mimo wszystko prezydent ma ograniczoną władzę, chyba że sięgnie po dekrety ale to nie takie proste.
Powiem tak jestem za Kaczyńskim i na niego glosowałem ale poszedłem po rozum do głowy i nie będę teraz głosował dopiero jak będą wybory do parlamentu. Zagłosuję na PiS i Kaczyńskiego jako premiera, a potem Kaczyński morze startować na prezydenta.
Niech PO jeszcze bardziej wpakuje się w bagno, będzie teraz wiele obiecywało a nic nie zrobi i tu oni sami się zniszczą.
Wygrana w jednej bitwie nie oznacza zwycięstwa całej batalii.
  • 0

#57 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 25 06 2010 - 19:53

Z tym gazem to mi chodziło, że Bronek nawet nie raczy przeczytać w google o tym o czym będzie mówił... ale nic :)
  • 0

#58 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 26 06 2010 - 10:08

zawsze przy rozmowach na temat polityki dochodzi do kłótni :)
  • 0

#59 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 26 06 2010 - 10:52

Ponieważ każdy sądzi, że jest najmądrzejszy, a jego kondydat to jedyny słuszny wybór, a ci którzy go nie popierają to osły :)
  • 0

#60 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 26 06 2010 - 11:11

dlatego nie rozmawia się o polityce :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych