Skocz do zawartości


Wasze domowe sposoby na negatywny stan emocjonalny - nudę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 03 02 2010 - 20:01

Czyli jak radzicie sobie z nudą? Ja na razie nie umiem sobie z nią poradzić, a czeka mnie jeszcze 15 dni przed tv przez cały dzień, nad jakimiś "telegrami", umrzeć można.
Już nie wiem czy lepiej kłaść się o 21.00 żeby się nie nudzić przez wieczór, czy kłaść się o 23.00 by nie nudzić się od rana :panika:

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 03 02 2010 - 20:04

Moim sposobem na nudę jeśli jestem sam jest oczywiście komputerek.
Jakby mi się znudził komputer, to mam zawsze w zanadrzu jakieś nieprzeczytane książki.
Telewizji nie oglądam w ogóle, chyba, że akurat jem w kuchni to TVN Turbo poleci.

  • 0

#3 Gość_Sicknature_*

Gość_Sicknature_*

Napisano 03 02 2010 - 20:05

Zacznij uprawiać jakiś sport idź do ludzi czy coś bo kiszenie ogóra w domu powoduje jedynie upośledzenie fizyczne . Jednym słowem to ujmując człowiek dziadziejeDołączona grafika
  • 0

#4 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 03 02 2010 - 20:06

Ja to się nudzę i na komputerze..../No właśnie nie mam takiego miejsca gdzie mógłbym pójść, już nawet bierze mnie druga depresja w tym roku.
A jak wy sobie radzicie?

Użytkownik DoctorMofis edytował ten post 03 02 2010 - 20:07

  • 0

#5 Gość_Sicknature_*

Gość_Sicknature_*

Napisano 03 02 2010 - 20:08

Nie da się nic na to poradzić jak nie masz gdzie iść ani do kogo , a nudzi cie tv pc i czytanie książek.
  • 0

#6 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 03 02 2010 - 20:15

Można by znaleźć jakieś hobby, akurat z moim mam teraz przechlapane, całą zimę będzie pochmurne niebo, po zimie nie będę miał czasu, a już w wakacje zajmę się astronomią :panika:
//Odbierajcie to hobby jako astronomię

Użytkownik DoctorMofis edytował ten post 03 02 2010 - 20:16

  • 0

#7 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 03 02 2010 - 20:16

Do knajp chodzę i chodziłem częściej niż większość tutaj :panika:
Ile można!
  • 0

#8 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 03 02 2010 - 20:22

Właśnie odkryłem że pomaga mi tweaks :panika:
  • 0

#9 Gość_Sicknature_*

Gość_Sicknature_*

Napisano 03 02 2010 - 20:29

Dołączona grafika
  • 0

#10 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 03 02 2010 - 20:31

Mofis weź się w garść i idź do ludzi zamiast siedzieć przed kompem, bo będzie źle :panika:
  • 0

#11 Gość_Sicknature_*

Gość_Sicknature_*

Napisano 03 02 2010 - 20:32

Bo oszalejesz i zaczniesz się ich baćDołączona grafika

  • 0

#12 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 03 02 2010 - 20:36

Do kogo mam iść jak wszyscy powyjeżdzali (jakoś tak) a ja musiałem zostać :panika:

  • 0

#13 Gość_Sicknature_*

Gość_Sicknature_*

Napisano 03 02 2010 - 20:43

U mnie była taka sytuacja jak mieszkałem na podkarpackiej wsi.... 90% kumpli wyjechało za granicę ale po pół roku na szczęście wyjechałem i ja Dołączona grafika bliżej bo bliżej ale zawsze jakieś urozmaicenie.
  • 0

#14 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 03 02 2010 - 21:22

Mofis, ja na twoim miejscu pojechałbym do warszawy, wjechał na pałac kultury i przez cały dzień pił herbatkę :panika:
  • 0

#15 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 03 02 2010 - 21:26

słodzoną :panika:
  • 0

#16 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 03 02 2010 - 21:49

Próbowałeś wódki?
  • 0

#17 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 03 02 2010 - 21:50

Tak, sięgałem najdalej po wyroby typu Whisky, ale nie dobra :panika:
  • 0

#18 makhan

makhan

    Początkujący

  • 72 postów

Napisano 04 02 2010 - 02:13

Jeśli nuda dopadła Cię już na całego, nie masz gdzie wyjść, z kim się spotkać, nie masz co czytać, co oglądać, ani w co grać, to zacznij... się uczyć ;)

Aż dziw bierze, jak człowiek z czasem zaczyna doceniać naukę ;)
Nie mówię oczywiście o nauce przedmiotów szkolnych, ale rzeczy których nikt nigdy Cię nie nauczy, a które mogą Ci się w życiu przydać (albo nawet nie przydać, co po prostu wydają Ci się interesujące).

Możliwości jest całe mnóstwo, każdy lubi co innego, więc musi znaleźć coś dla siebie, parę przykładów, dla inspiracji:
- języki - nigdy ich za wiele, nawet jeśli masz dość "typowych" angielskiego, niemieckiego, czy francuskiego, pozostają perełki, w stylu japoński, chiński, węgierski, czy chorwacki
- gotowanie - nie wiem ile masz lat, ale na studiach taka umiejętność może Ci uratować życie :panika:
- obróbka grafiki/filmu, modelowanie 3D - naprawdę świetna zabawa
- programowanie (gier - czemu nie? pełno tutoriali do C++ i OpenGL'a/DirectX'a) - to już inny poziom hardkoru :]
- gra na instrumencie - chociażby stara dobra gitara, dobrze jest sobie od czasu do czasu pobrzdąkać ;)
- origami - co można zrobić z kartką papieru? bardzo dużo :]
- sport - sport to zdrowie, a możliwości całe mnóstwo ;)
  • 0

#19 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 04 02 2010 - 10:05

- języki mam już ich wystarczająco w szkole, rosyjski, niemiecki, angielski, i na boku włoski.
- gotowanie umiem robić gofry :panika:
- obróbka grafiki/filmu modelowanie 3D, no podobno nieźle mi to wychodzi ale sam myślę że nie wystarczająco bo używam prostych programów.
- programowanie nie wolę nie
- gra na instrumencie gdzieś tam leży akordeon na którym mi gra nie idzie ;)
- origami umiem robić łódki, zresztą kartki to na chwilę i same się nudzą
- sport - tylko nie to, nie kiedy się nudzę.
Mógłbym douczać się w wolnym czasie o astronomii ;) Bo tak tylko wyłapywałem informacje o ciałach niebieskich z filmów.
A tak na marginesie: Ludzie to nie temat o mnie, sami się chwalcie jaka jest wasza sytuacja ;)
  • 0

#20 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 04 02 2010 - 10:19

- gotowanie umiem robić gofry :panika:

Jest tu taki temat "Kącik kulinarny", daj przepis.

Mofis przeczekaj jakoś tą zimę, potem przyjdzie wiosna. Wiosną wsiądziesz na rower, spakujesz nowego SkyWatchera i na najbliższej górce spędzisz noc obserwując niebo. Dobra perspektywa, cnie?
Ja w sumie też odczuwam teraz pewną nudę, bo do października nie będę studiował i jakoś ten czas trzeba spędzić... Ale co tam, jest praca, są książki, jest Tweaks, może jeszcze jakaś żona by się przydała. ;) Jakoś to będzie.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych