Skocz do zawartości


Wasze domowe sposoby na negatywny stan emocjonalny - nudę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 04 02 2010 - 10:27

Plussssieee :panika: niestety nie wezmę mojego Sky watchera na rower bo bym się chyba zabił ;)
A do wiosny, tej prawdziwej cieplejszej jakoś dożyję, zresztą z watcherem nie pójdę na pole bo nie będę miał tam aparatury typu komp-stellarium-pogoda-celestia, bez tego się nie ruszę ;) A ten przepis dam


// dokładnie tutaj: /kacik-kulinarny-t35937/ - plus
Dziękuje ;)

Użytkownik DoctorMofis edytował ten post 04 02 2010 - 10:33

  • 0

#22 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 04 02 2010 - 22:09

JAk sobie radzę z nudą?
Mam dwie szkoły - technikum i szkołę muzyczną.
Czasem gram jakieś koncerty, czasem wychodzę na piwo z knajpy, czasem poćwiczę.
Jeśli żadnej z tych rzeczy nie chcesz robić to znajdź sobie dziewczynę. Ona to ci dopiero czasu zabierze, a i z portfela ubędzie :panika:

  • 0

#23 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 04 02 2010 - 22:20

Wolę czekać aż sama mnie znajdzie :panika: Bo już 2 razy nie trafiłem, ktoś mi ją sprzątnął...
A na czym grasz?
  • 0

#24 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 05 02 2010 - 12:04

Ty masz psa jak pamiętam dobrze, naucz go sztuczek, jak mi się nudzi to uczę mojego kota sztuczek, co prawda przez rok nauczyła się siad, na kocyk i prawie leżeć... no ale to kot w końcu.
  • 0

#25 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 07 02 2010 - 14:58

gram na pianie, trąbce i puzonie.

"Człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi" - Powodzenia Mofis :P
  • 0

#26 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 07 02 2010 - 17:22

Odnoszę wrażenie Mofisie, że zdecydowanie brak ci zajęcia. Siedzisz na forum i zawalasz ludziom profile pustymi komentarzami.
  • 0

#27 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 07 02 2010 - 17:48

Dokładnie :P ale już próbowałem.
"Człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi" "No nie nie nudzę się nigdy, tylko przelotnie ;)"
Plus przecież to arcydzieła ;)

Użytkownik DoctorMofis edytował ten post 07 02 2010 - 17:49

  • 0

#28 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 07 02 2010 - 19:36

Mofis ty fajnie robiłeś w tym google ketchup czy coś. Weź sobie z powrotem to zainstaluj i dokończ tamten statek LD
  • 0

#29 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 07 02 2010 - 19:42

Znudziło mi się to
TEMAT NIE JEST O MNIE, TYLKO OGÓLNIE
  • 0

#30 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 07 02 2010 - 19:45

Ja proponuję się powiesić. Dobrym pomysłem jest spotkać się z przyjaciółmi też.
  • 0

#31 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 07 02 2010 - 19:55

Idę po sznur :P

  • 0

#32 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 07 02 2010 - 23:37

Skoro temat nie jest o Tobie, to dlaczego wszystkie wypowiedzi tak kierunkujesz?
Prowokujesz...

  • 0

#33 Gość_DoctorMofis_*

Gość_DoctorMofis_*

Napisano 07 02 2010 - 23:40

Tak bo za każdym razem dostaję propozycję :P
---
Odtąd piszcie o waszych sposobach

Użytkownik DoctorMofis edytował ten post 07 02 2010 - 23:41

  • 0

#34 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 08 02 2010 - 11:24

Ja juz się wypowiedziałem.
  • 0

#35 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 08 02 2010 - 11:53

A ja wam na nudę, proponuję modelarstwo, macie między sobą świetny kontakt, jesteście prawie rówieśnikami, każdy posiada jakąś wiedzę z jakiegoś tematu. Co powiecie o wykonywaniu modeli, jest grupa modeli stałych takich co stawiasz potem na kredensie lub gdzie indziej i możesz się pochwalić ba wystawić nawet na wystawach. Można też wykonywać modele ruchome, modele pływające, latające, jeżdżące, takim najprostszym modelem jest balon na ogrzane powietrze.
Przykład jak zrobić taki balon:
Bierzemy kupujemy balonik zwykły gumowy taki jaki jest dla dzieci, następnie nadmu[beeep]emy go związujemy wentyl aby nam powietrze nie uciekło, bierzemy klej zwykły biurowy oraz papier (może być gazeta) i drzemy na kawałki i kładziemy na balon. Balon gumowy posłuży nam jako forma to wyklejenia z papieru balonu na ogrzane powietrze oczywiście pierwsza warstwa stykająca się z balonem gumowym jest posmarowana klejem tylko od strony zewnętrznej. I tak kawałek po kawałku kładziemy papier jeden obok drugiego i na nie następny kawałek tak by były sklejone razem. Końcówkę otworu przy wentylu nie zaklejamy, zostawiamy otwór 1/3 lub 1/4 szerokości balonu i tak oklejamy cienkim papierem trzy do 5 warstw. Po zaschnięciu kleju możemy jeszcze pomalować balon lakierem, następnie bierzemy parę cienkich nitek do szycia i przeciągamy je na balonie w miejscu zetknięcia się nici z balonem smarujemy klejem by nić przykleiła się do balonu takich nici/linek wystarczy trzy (morze być więcej) do nici tych możemy przywiązać denko z puszki od piwa lub z plastikowej butelki, lub samemu wykonać taką platformę nośną. teraz spuszczamy powietrze z balonu gumowego i ostrożnie go wyciągamy z balonu papierowego, do tego świeczka zapalamy ją i po chwili nasz balon szybuje w powietrzu.
Każde hobby wymaga pracy a zwłaszcza bardzo dużo chęci a właśnie mając internet i kolegów i znajomych w internecie,
możecie się zawsze pochwalić swoimi dokonaniami, zasięgnąć porady lub oceny.
Co stało by się jak któryś z was zrobił by latawiec do niego przypiął aparat fotograficzny z opcją kamery, włączył by kamerę i wypuścił latawiec, zrobił by krótki filmik pt. moje miejsce na ziemi z lotu ptaka i puścił by na forum w odpowiednim temacie, już był by temat do dyskusji itp.. A po takiej dyskusji może był byś zachęcony do udoskonalenia robienia zdjęć z latawca, potem może z jakiegoś modelu latającego bez uwięzi.
Ba można zająć się fotografiką robieniem zdjęć na różnych podłożach/materiałach nie tylko na tworzywach sztucznych czy papierze ale na ceramice metalu, szkle, ba nawet na drewnie. Tematy którymi można się zająć jest mnóstwo i dla zdrowych i dla chorych dla ludzi bez nóg czy rąk, ważne aby głowa była cała i na miejscu siedziała. :P
  • 0

#36 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 09 02 2010 - 17:22

Szczerze mówiąc; jestem zdziwiony, że ty się nudzisz.

Miałem tydzień temu ferie. Ciągle brakowało mi czasu i nawet nie przyszło mi do głowy, aby powiedzieć ''nudzę się''.

;)
  • 0

#37 zonem

zonem

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 10 02 2010 - 16:04

Gdy mnie nuda dosięga zaczynam skakać po internecie ;p
Przez co zaprojektowałem sobie wzmacniacz - dobry tydzień zabawy ;] mimo że projekt nie został wykonany bo jak już nawymyślałem to mnie koszty wystraszyły i kupiłem sobie yamahę hehe
Kolejne moje skakanie po sieci spowodowało że zaprojektowałem sobie kolumny podłogowe, aktualnie będę je wykańczał w ferie więc już zajęcie będę miał ;]
Internet - dobre źródło wiedzy, a nie tylko jak to mój tata mówi, nic nie robisz cały dzień tylko gapisz się w ekran a prawda taka że czegoś się dowiaduję z internetu ;)
Czasem owszem jak mi się nic nie chce przeglądam demotywatory, basha, youtube i podobne zabawne strony ;] na koniec zostają gry sieciowe ;]
Jeszcze zawsze jak ma się dużo wolnego nie zagospodarowanego czasu szukam sobie pracy dorywczej - czas jakoś zleci, może czegoś się nauczę ale na pewno parę groszy wpadnie.

Więc póki co nudzie mówię NIE, a inna sprawa to lenistwo ;]

Pozdrawiam

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych