Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwagi dt. członków ekipy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 20 03 2008 - 18:45

Ten temat powstał abyśmy mogli współpracować z wami w jak najwyższym stopniu.
Możecie tutaj podawać co lubicie, a czego nie lubicie w członkach naszej ekipy, a my postaramy się zmienić na lepsze ;)
Tutaj piszcie również kogo widzicie na pozycji np. moderatora, a kogo na niej nie widzicie.

Lista ekipy na dzień 30.06.2011

Administratorzy
Makensis
Macsch15
Saletra

Moderatorzy globalni
Bamber
jackass
Katarina
Wujek Celdur
Kantoro
cabana

Moderatorzy lokalni
Drognan
Mofispl
TiteX


Spec
ordynat

Użytkownik Kantoro edytował ten post 30 06 2011 - 12:49
Aktualizacja

  • 0

#2 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 20 03 2008 - 21:15

Według mnie cała ekipa jest w porządku. Najważniejsze, że nie dają się wciągnąć w "głupie" dyskusje, co przynajmniej było problemem (w moim mniemaniu) na pewnym konkurencyjnym forum.

Mój punkt widzenia na ten temat można znaleźć tu: Czy forum dyskusyjne jest demokratyczne?

Tu troszkę ładniejsza wersja tego samego artykułu.

  • 0

#3 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 24 03 2008 - 23:50

ekipa jest OK. Ale było by lepiej gdyby matrix troche wyluzował, bo jak będzie wywalał wszystkie tematy, w których ktoś wyraża swoją opinie o forum (złą, bo pewnie dobra by została) to będzie tak że "nie będzie niczego"
  • 0

#4 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 25 03 2008 - 00:13

Hmmm...
Po pierwsze w ekipie nie ma nikogo o nicku "Matrix" po drugie nie tylko ja tutaj jestem Moderatorem i nie tylko ja wywalam tematy.

Sprawa tematów, o jakie Ci dokładnie chodzi ? Jeśli chodzi tematy o Forum to po prostu są w koszu i można sobie poczytać. Takie tematy muszą z czasem zostać zamknięte, ponieważ wywołuje to straszny dym.
  • 0

#5 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 25 03 2008 - 14:32

Po pierwsze w ekipie nie ma nikogo o nicku "Matrix"

o sorry, zawsze myślałem, że jesteś matrix ;)

nie tylko ja tutaj jestem Moderatorem i nie tylko ja wywalam tematy

dobra, ale były takie sytuacje, że np. Ty zamykałeś jakiś temat, a admin go otwierał, więc chyba to o czymś świadczy ;)

Jeśli chodzi tematy o Forum to po prostu są w koszu i można sobie poczytać.

ale ktoś kto wcześniej nie czytał tego tematu to już nie może się wypowiedzieć, bo temat leży w koszu. ;)
  • 0

#6 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 25 03 2008 - 16:23

Wiesz powiem Ci szczerze, że Team nie jest winny. Widać to np. po Yahoo69, który zaczął wypisywać różne rzeczy za to, że wywalałem jego posty typu "w du..." itp. Chyba też byś w takiej sytuacji się zachował. Później wielce zakłada temat jaki to on pokrzywdzony i zaczyna wypisywać bzdury ! Wiem, że na wielu forach są niesprawiedliwi moderatorzy, ale tutaj tak nie jest jak już gość przegina i spamuje to należy go trzymać krótko i nie ma, że boli. Tyle w temacie.
  • 0

#7 SpecGSM

SpecGSM

    user

  • 404 postów

Napisano 25 03 2008 - 20:30

Witam panowie, nie mieliśmy przyjemności się chyba jeszcze poznać. Jestem Wiśnia moderuje dział Telefonów GSM, w razie jakichkolwiek problemów z telefonami możecie się zwracaćdo mnie prowadzę serwis gsm ;) Moderowanie tutaj traktuję jako zabawę, a także wypełnienie wolnego czasu. Bo lubie przebywać na forach technicznych. Ostatnio miałem małą przerwę na forum z przyczyn ode mnie nie zależnych - czyt. problemy z dostawcą internetu. Dzisiaj ponadrabiałem zaległości. Mam nadzieję że będzie się nam dobrze współpracowało i zaakceptujecie moją osobę w swoim gronie.

Pozdrawiam
  • 0

#8 BB1910

BB1910

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 25 03 2008 - 21:07

Wiśnia witaj ;). Miło, że mamy jakiegoś Speca od GSM na forum.

Krzyhoo dlaczego czepiasz się tak mocno moderatora Marixa?
Jest on po prostu srogim moderatorem-czyt. pracę moderatora traktuje bardzo poważnie.
Chociaż z tym wywalaniem i zamykaniem tematów czasami trochę przesadza. Można przecież zdeczko przy cholować.
  • 0

#9 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 25 03 2008 - 21:10

Jak pisałem i napiszę to jeszcze raz ;) Dlaczego utarło się, że ja wywalam wszystkie tematy ? Bo moje posty w takich topicach są ostatnie ?


Dół i dla ogółu czytających temat
To pewnie ten co kasuje stale tematy zaciera ręce, że nie padło na niego. No cóż...
  • 0

#10 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 25 03 2008 - 21:42

TAK! ;)
Koniec tematu wywalania postów i tematów.
Marix oczywiście to robi, ale często robi to słusznie ;) (często też nie, ale o tym nie mówimy ;))
  • 0

#11 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 26 03 2008 - 13:47

Marix oczywiście to robi, ale często robi to słusznie :) (często też nie, ale o tym nie mówimy :))

Dlaczego? O tym trzeba przecież mówić ;)

Poza tym niech ktoś przeniesie mnie do Specjalistów, bo nie jestem Młodszym Moderatorem :sciana:

  • 0

#12 Dakross

Dakross

    Początkujący

  • 45 postów

Napisano 24 08 2008 - 20:40

Jak dla mnie ekipa jest bardzo dobra. Każdy wie jak pomóc oraz potrafi rozwiązać problem z mocniejszej dziedziny w której się specjalizuje. Ale osobiście, szczerze mówiąc na stanowisku moderatora albo młodszego moderatora widziałbym jeszcze użytkowników takich jak brutus3 oraz Jackass :unsure: to tylko moje skromne zdanie.

  • 0

#13 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 24 08 2008 - 21:47

Ale kogoś mi w ekipie wymienionej przez szacownego administratora brak czyżby jakieś nie dopatrzenie :unsure: .
  • 0

#14 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 25 08 2008 - 08:25

Wszyscy admini i moderatorzy wykonują swoją pracę tak jak powinni, i tak trzymać!
  • 0

#15 Damian_im2

Damian_im2

    Cosmo + pakiet biznes.

  • 1 508 postów

Napisano 24 10 2008 - 21:47

Można by było edytować tę listę po ostatnich zmianach dokonanych przez Ziele. :)
  • 0

#16 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 24 10 2008 - 22:12

Zedytuję ją jak znajdę czas.. Miło, że doceniasz maka za pracę, którą wykonałem :)
  • 0

#17 trixxx17

trixxx17

    Początkujący

  • 141 postów

Napisano 24 10 2008 - 22:28

Ziele jak zwykle skromny :)

Diablo45 spec ale i tak pamiętam jego wielką wpadkę z systemem 64bitowym, jeszcze mi się dostało że niby ja rozprowadzam fałszywe informacje :)
  • 0

#18 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 24 10 2008 - 22:48

Każdemu zdarzają się wpadki. A co do listy, to mogę zaktualizować. :)

// gotowe.
  • 0

#19 Damian_im2

Damian_im2

    Cosmo + pakiet biznes.

  • 1 508 postów

Napisano 25 10 2008 - 16:26

Zedytuję ją jak znajdę czas.. Miło, że doceniasz maka za pracę, którą wykonałem :)


Eeee... noooo.... faktycznie :) Sorry
  • 0

#20 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 06 11 2008 - 19:02

Z jakiej racji użytkownik Celdur usuwa mój post z działu dyskusje na różne tematy i wkleja mi Dołączona grafikaostrzeżenie. Oto treść mojego posta :

Nie ma sensu zawalać SB, i pogaduch tym samym..


To zmien temat.

Kolejne posty, że coś się nie podoba polecą do śmieci..


Widzę, że "władza" uderza do głowy. Tworząc tak obszerny temat, równie dobrze można stworzyć nowy dział.

dyskusji mówimy o wszystkim,


No tak, ale raczej konkretniej, Jak już wspomniałem ta obszerny temat nadaje się albo na dział albo na forum.


Zgodnie z regulaminem mam prawo:

§ 3. Wyrażania otwarcie swoich poglądów i przekonań bez względu na
wyznanie, kolor skóry itd. (za wyjątkiem postaw, które są prawnie w
Polsce zakazane).


A jsli chodyi o to:

§ 4. Jeśli zajdzie taka konieczność, podporządkowywać się prośbom i poleceniom administratorów oraz moderatorów.


Celdur zdaje się, że jest młodszym moderatorem i nie należy do grupy moderatorów. Moim zdaniem powinno się ograniczyć możliwości młodszych modków ;/.

Opinię na temat jego tematu do nabijania juz napisałem więc ... Zgodnie z regulaminem nie należy mi się ani % do ostrzeżeń.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych