Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwagi dt. członków ekipy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#21 karolkuich

karolkuich

    Początkujący

  • 141 postów

Napisano 06 11 2008 - 19:16

Cytaty wyrwane z kontekstu. Nie wiadomo o co dokładnie chodzi. Nie mniej jednak jeśli masz zastrzeżenia do pracy Celdura, to powinieneś raczej wykożystać prywatną wiadomość, do któregoś moderatora globalnego, a jeśli to nie przyniosło by satysfakcjonujących Ciebie rozwiązań, to pozostają jeszcze administratorzy.

  • 0

#22 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 06 11 2008 - 19:19

O to /Dyskusja-na-tem...tc.-t30190/
Do dzieciaka nie dociera, że mam pozwolenie na ten temat.. Próbuje go zniszczyć z całych sił..
Wklejał 7 razy bezwartościowy post do tematu..Nic nie wnosił oprócz tego, że w jego mniemaniu jest zły, nie nadaje się, etc..Napisałem wyraźnie , że jeśli się nie podoba , to niech w nim nic nie pisze..Nie ma nic złego w takim temacie, dla kilku osób ( w tym mnie) będzie przydatny, i ciekawy.. Więc niech sobie takie osoby zatrzymają swoje oczerniające opinie dla siebie , i każdy będzie wtedy szczęśliwy.

  • 0

#23 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 06 11 2008 - 19:22

§ 3. Wyrażania otwarcie swoich poglądów i przekonań bez względu na wyznanie, kolor skóry itd. (za wyjątkiem postaw, które są prawnie w Polsce zakazane).

Niewątpliwie tak właśnie jest, ale nie komentuj sensu istnienia tematu, tylko daj do niego normalną WYPOWIEDŹ. Jeżeli temat się nie przyjmie, zostanie po prostu usunięty, i więcej komentarzy do niego nie trzeba.
Myślisz że np. ja jestem zły jeżeli połowa moich postów to "Pogaduchy"?
  • 0

#24 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 06 11 2008 - 19:29

"I ty, Brutusie, przeciw mnie?"

Mogłem przypuszczać, że nie będę mieć poparcia, trudno...

Myślisz że np. ja jestem zły jeżeli połowa moich postów to "Pogaduchy"?


Nie, ale po co tworzyć podobny temat tyle, że o motoryzacji ?
  • 0

#25 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 06 11 2008 - 19:37

Przecież pisałem, żeby nie robić jeszcze większego mix'a w pogaduchach. I dlatego, że kilka osób chciałoby tylko, i wyłącznie o tym sobie popisać, a nie czytać setki stron w pogaduchach, kiedy każda jest o czymś innym..Tylko tyle chciałem..Ale widocznie dla niektórych, to aż za wiele..Dlatego wyrzucałem tych 7 takich samych postów, ponieważ zamiast coś normalnego tam dodać, to najeżdżały na temat..
  • 0

#26 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 06 11 2008 - 19:39

Można wyrazić swoje zdanie, ale jeśli nagminnie wysyłasz ten sam post, a wiesz, że moderator nie będzie wiecznie pobłażliwy na takie zachowanie - to pytam, po jaką cholerę czynisz to dalej?
  • 0

#27 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 06 11 2008 - 19:43

Moderator, a nie młodszy mod, ale nieważne.

. I dlatego, że kilka osób chciałoby tylko, i wyłącznie o tym sobie popisać, a nie czytać setki stron w pogaduchach, kiedy każda jest o czymś innym..Tylko tyle chciałem..Ale widocznie dla niektórych, to aż za wiele..


Jest mnóstwo for o samochodach, niech się zarejestrują tam i piszą. Nikt im tego nie zabroni. Temat jest po prostu beznadziejny, pierwszy post poza moim jaki padł

...Jakie auta lubicie ?


I co pół forum napisze jakie, potem co, zobaczymy pytanie jakie świece ? klocki hamulcowe ? ;].
  • 0

#28 chenio

chenio

    Początkujący

  • 40 postów

Napisano 06 11 2008 - 19:53

Witam! Mega wielki lol bo kolo nie lubi aut to nie wolno o tym pisać bahahahahahahabuahaha.jak ci sie coś nie podoba to nie pisze i nie wchodze . moim zdaniem podział był na gadanie o samochodach i motorach był świetny poprostu mniej śmietnika a tak to trzeba szukać. ja oprucz kompów też lubie motoryzzacje wiec dla mnie bomba.
  • 0

#29 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 06 11 2008 - 19:59

Widzę, że opinie się powtarzają. Temat pewnie zostanie zaakceptowany, ale nie mi o tym decydować. Ja tylko wyrażam swoje zdanie. Myśle, że ten temat można już zamknąć.

Down.
Ale istnieją fora motoryzacyjne, ale dobra koniec dyskusji, bo ja swoje (znowu) i wy swoje.
  • 0

#30 chenio

chenio

    Początkujący

  • 40 postów

Napisano 06 11 2008 - 20:05

masz prawo do wypowiadania włsnych opini nikt tego nie zabrania jak ludzie chcą sobie pogadać to niech sobie gadaja po co motłoch robic w pogaduch czy takich tam. nie istnieje tylko komputer przecież
  • 0

#31 db45

db45

    Emerytura

  • 945 postów

Napisano 06 11 2008 - 20:22

Dobra, robi się burdel. Jak temat się przyjmie, będzie. Jeśli nie, zostanie usunięty. Problemu nie widzę. Zamkam

  • 0

#32 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 06 11 2008 - 22:56

Połączyłem z odpowiednim tematem ;]

  • 0

#33 Lisciu156

Lisciu156

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 06 11 2008 - 23:19

Heh .. Mi się tutaj podoba. Jeszcze nikt mi tu nie zaszedł za skórę, wiele się nauczyłem. Ale rzeczy wiście, do Modów dodałbym jeszcze Jackassa(jeżeli coś pokręciłem, to sorry). Ale ogólnie jest spoko. A co do tego tematu, jest bezsensowny, ale każdy ma prawo do swojej wypowiedzi na dany temat, nawet, jeżeli jest denny.

Pozdrawiam ;]
  • 0

#34 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 06 11 2008 - 23:26

Jac jest moderatorem ;]
  • 0

#35 Lisciu156

Lisciu156

    Stały użytkownik

  • 256 postów

Napisano 06 11 2008 - 23:28

Sprawdziłem ;] sorry. Koleś jest spoko.
  • 0

#36 Ave Warta

Ave Warta

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 02 01 2009 - 23:51

Jak dla mnie to jest żenada....
Poprosiłem o pomoc w sprawie wolnego transferu... Ktoś zapytał skąd ściągam a ja odpowiadam, że z www.chomikuj.pl...
A to cyt. Jakub566

"Ważna jest ilość osób, które udostępniają plik i dobra konfiguracja programu, którym pobierasz pliki. wink.gif

A tak w ogóle na ,,chomikuj'' są praktycznie same piraty, w ściąganiu piratów Ci nie pomożemy. whistling.gif"

A ja odpowiadam tak Cyt.

"Haha! Bo wy jesteście aniołki! thumbsup.gif
Przez uTorrent to wiem, że ważna jest ilość itp.
Lecz powoli odchodzimy od tematu... confused.gif"

I jakiś mod napisał coś takiego cyt.

"Powód Edycji: O piractwie tematów nie będzie.. Warn, i zamykam.. C."

Przepraszam bardzo ja zażartowałem...
A co do chomikuj.pl to można było usunąć te słowa, a nie zamykać temat!
Odbieram to tak, że mój problem to temat o piractwie!

Jeżeli ta sprawa nie zostanie rozpatrzona to ja przestane udzielać się na owym forum.
  • 0

#37 Piotrek20

Piotrek20

    Zaawansowany użytkownik

  • 556 postów

Napisano 03 01 2009 - 00:05

Powiedzmy sobie szczerze. >>>Forum komputerowe to forum komputerowe.<<< co rozumiesz pod tym pojęciem? Piractwo i przyczynianie się do jego poszerzania czyli ( udostępnianie informacji które pomogą w jego rozpowszechnianiu lub udostępnianiu plików mających związek z piractwem ) to nie nasza działka.

oczywiście nie sugeruje że wszyscy to aniołki i korzystają wyłącznie z legalnych źródeł ale nie dzielą się swoimi problemami publiczne i prośbami o pomoc związane z takimi rzeczami bo forum nie służy do tego.
  • 0

#38 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 03 01 2009 - 00:15

Oj drogi "Ave Warta", zapomniałeś dodać jeszcze jednego cytatu, a mianowicie z Twojej wcześniejszej wypowiedzi:

Najczęściej ściągam z www.chomikuj.pl
i zazwyczaj to są gry i filmy

Czyli pochwaliłeś się, iż z owej strony (w której jak zauwazył odpowiadający Ci użytkownik znajduje się w dużej mierze pirackie oprogramowanie) pobierasz "filmy i gry". Nie oszukujmy się więc, że miałeś na myśli gry typu freeware i filmy w stylu Big Buck Bunny, bo inaczej: 1. nie musiałbyś pobierać ich z tej konkretnej strony 2. nie byłyby to raczej takie ilości danych, żebyś musiał się tym bardziej przejmować.

A w regulaminie forum znajduje się Art.4§ 2, który mówi, że

Uzytkownik nie ma prawa do: Prośby o pomoc w tzw. piractwie komputerowym.


A gdyby Celdur był surowy, to mógłbyś dostać nie 10%, a 20%, bo złamałeś regulamin forum 2-krotnie. ; ]
  • 0

#39 Ave Warta

Ave Warta

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 03 01 2009 - 01:02

No tak. Tam jest ok. 80% pirackich plików. Zostaje 20 % legalnych. Właśnie te ściągam! ;)
I nie powiesz mi, że to jest powód żeby zamykać cały temat...
A po za tym ja mam problem z transferem, a nie z piratami...
  • 0

#40 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 03 01 2009 - 11:57

Tak jak powiedział nasz moderator, gdybyś miał pobierać z tamtej strony legalne oprogramowanie, to na pewno pobierał byś je z jakichś popularnych stron.Z tego co wiem to na tej stronie są same pirackie pliki, wszystko pochodzi z niewiadomego źródła. Twoje tłumaczenie nie ma sensu. Jeśli pobierasz z tej strony legalne pliki to trzeba było powiedzieć o tym w temacie, a nie dopiero teraz wymyślać tłumaczenia.

I nie powiesz mi, że to jest powód żeby zamykać cały temat...

To jest powód żeby zamykać cały temat kolego, przeczytaj regulamin!

A po za tym ja mam problem z transferem, a nie z piratami...

A nie łatwiej powiedzieć:
Mam problem z transferem przy pobieraniu piratów.
???

2. nie byłyby to raczej takie ilości danych, żebyś musiał się tym bardziej przejmować.

Słuszna racja, pliki freeware są bardzo małe więc nie ma się czym przejmować.

Mamy niepodważalne dowody na to, że ściągasz pirackie pliki i prosisz o pomoc na naszym forum.

Nikt Ci nie pomoże tutaj w piractwie! ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych