Skocz do zawartości


Zdjęcie

TP-Link TL-WR740N problem z ustawieniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 darkos9966

darkos9966

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 10 11 2010 - 09:49

Witam.
Mam problem tej natury. Kupiłem router TP-Link TL-WR740N i mam internet w KOBA, gniazdko internetowe jest w ścianie. Od gniazdka kablem podłączam do laptopa to działa bez żarzutu, wszystko strony www, GG, Skype, oraz utorrent sciąga się bez problemu. Jednak gdy podłącze kabel do routera TP-Link TL-WR740N to zarówno przez WiFi jak i przez kabel z laptopa do routera w laptopie nie mam GG/Skype (nie chcą się uruchomić) i utorrent nie chce się sciągać. Wybrałem konfiguracje automatyczną ponieważ nie znam sie na tym kompletnie.

A zależy mi na sieci bezprzewodowej w laptopie w mieszkaniu (w ciągu kilku tygodni podłącze też playstation 3 ale już kablem). Chcę więc to ustawić tak aby mi działało bez problemów. Mam tu na myśli GG / Skype i utorrent. Strony www działąją przez wifi bez problemu, jednak po jakiego grzyba mi internet jak nie moge sciągać. :D

Wiem że to jest kwestia ustawień a ja jestem laikiem więc może ktoś mnie pokieruje tak abyśmy to wspólnie ustalili. Mogę zrobić zrzuty z ekranu konfiguracji routera jak tylko wrócę do mieszkania. Dodam tylko że nic w routerze nie zmieniałem, natychmiast po instalacji pojawił się internet :P jednak GG nie moze się połączyć podobnież skype a utorrent nie chce nic ściągać.

Psia krew... wybrałem zły router??

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: TL-WR740N



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych