Skocz do zawartości


Zdjęcie

Router TP-WR740N - problem - dobry opis.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Juanhijuan

Juanhijuan

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 01 11 2012 - 14:45

Próbuje połączyć się z internetem (Netia) za pomocą w/w routera. Problem polega na tym, że nie mogę się dostać do jego ustawień. Router ten był skonfigurowany wcześniej w innym mieszkaniu i był inny dostawca internetu. Po podłączeniu routera do zasilania mój komputer automatycznie łączy się z siecią, która była wcześniej ustawiona na tym routerze. Internet jednak nie działa. Domyślam się, że muszę w ustawieniach routera dać dane do netii. Nie mogę się jednak z nim połączyć.
Wpisuje w przeglądarkę internetową "http://192.168.1.1" (tak jest napisane na routerze żeby się z nim połączyć. Próbowałem również "192.168.0.1", również nie działa.
Próbowałem się połączyć za pomocą kabla laptop - router, jednak to też nie pomaga. Z siecią się łączy bez problemu, automatycznie, jednak w ustawienia nie mogę wejść.
Próbowałem sie połączyć również z płytki, wyskakuje taki błąd:
Dołączona grafika

Komenda ipconfig /all
Dołączona grafika

Nie wiem czy jeszcze coś powinienem dodać.

  • 0

#2 Ymo

Ymo

    Zaawansowany użytkownik

  • 401 postów

Napisano 10 11 2012 - 17:10

Routera nie konfiguruje się z płytki... to pierwsze, po drugie należy go najpierw zresetować przyciskiem.

WR740N to AccessPoint, Netia swiadczy usługi po linii aDSL, no chyba że masz jakąś inna usługę.

Proszę szczegóły .

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: TL-WR740N



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych