Skocz do zawartości


Szurek

Rejestracja: 06 sty 2012
OFFLINE Ostatnio: 28 06 2012 21:58
-----

Moje posty

W temacie: Sterownik ciągle się psuje

25 01 2012 - 16:24

Ok, spróbuję na razie z tymi sterownikami

zainstalowanie tych sterowników chyba pomogło bo do tej pory wszystko w porządku, jakby coś się zmieniło to napiszę



nosz [beeep].., napisałem ,ze w porządku i znowu to samo... jakby ktoś to specjalnie zrobił :D, ma ktoś pomysł jak to naprawić bez przeinstalowania systemu?

W temacie: Sterownik ciągle się psuje

25 01 2012 - 16:13

Myślę ,że wina nie leży w sterowniku , ciągle korzystam z płytki.
a może to przez system? miałem wcześniej zainstalowany windows MX 4, i sterownik mi się strasznie na nim rypał, wyczytałem ,że ta wersja systemu nie bardzo współgra z Realtek HD Audio, zainstalowałem sobie Windows XP Professional 2002, service pack 3 (Edycja specjalna by SyMiLiOn wszystko było w porządku, ale teraz znowu si dzieją dziwne rzeczy z tym sterownikiem...

a tu jakby co moja płyta główna : Gigabyte GA-M555-S3

W temacie: Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (oxc0000135)

15 01 2012 - 11:46

NOD32 wykrył 7 obiektów i je wyleczył, na pendrive'ach i płytach które przegrywałem nic nie znalazło
Wielkie dzięki za pomoc

W temacie: Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (oxc0000135)

15 01 2012 - 01:43

ok, napiszę jak wszystko przeskanuje
ale jak na razie, dobranoc ;)

W temacie: Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (oxc0000135)

15 01 2012 - 01:28

Sprawdz gdzie ten plik się znajduje. Jeśli znajduje się w lokalizacji C:\WINDOWS\system32\svchost.exe to jest to prawidłowy plik systemowy. Jeśli w innej lokalizacji to usuń ten plik. Sprawdz wszystkie procesy svchost.exe które masz w menadzerze zadań. Pamiętaj żebyś nie pomylił i nie usunął prawidłowego pliku z lokalizacji C:\WINDOWS\system32\svchost.exe.


jeden plik svchost.exe znajduje się w WINDOWS/system32 a drugi w WINDOWS/Prefetch,
usunąłem ten 2 i opróżniłem kosz, powinienem zrobić coś jeszcze?

Net Fremework zainstalował się pomyślnie i programy które nie chciały się uruchamiać już działają
Mam jeszcze kilka pytań:
Jeśli użyłem UsbFix tak jak pisałem jest 100% pewności ,że pendrive'y nie są zainfekowane?
Jeśli zgrywałem obraz ISO na płytę jest jakaś możliwość ,że jest zainfekowana? jeśli tak czym to sprawdzić?