Skocz do zawartości


SweetCookie

Rejestracja: 01 sty 2016
OFFLINE Ostatnio: 28 02 2016 22:41
-----

Moje tematy

Laptop dla amatorki grafiki

23 02 2016 - 20:30

A więc tak, ostatnio nie mam zbytnio czasu na przesiadywanie w domu, a mój stary laptop już niedomaga, a więc potrzebna mi nowa maszynka. Laptop ma służyć do amatorskiej grafiki w ps, gimp etc. oraz do obróbki filmów o krótkiej treści etc.

Na czym mi zależy?

- Szybkie chodzenie, nie chce by się zwieszał lub zaliczał zmuły z byle jakiego powodu;

- Dysk SSD byłby plusem, no i oczywiście standardowy HDD do przechowywania prac i innych;

- Co do gier, to jedynie by ciągnął bez problemu CS:GO i jakieś tam niszowe produkcje nawet na minimum, aczkolwiek nie jest to wymagane;

- Długa praca na baterii również byłaby zaletą;

- Nie musi mieć w zestawie systemu;

- Zabiłabym również za mocną kartę sieciową;

- Dobrze by było jakby posiadał funkcję dotykową i nie wiem jak to się zwie, ale nazwijmy to funkcję obracania taki ala tablet, z funkcją pisania tym długopisem po nim.

- Również zależy mi na zgrabności i wadze, może być 13 lub coś w ten deseń.

 

Ok skoro to chyba już wszystkie wymogi to kwota max 5000 tyś. Oczywiście jest to max, aczkolwiek jeśli pod moje wymogi znajdzie się coś w cenie 3 tyś to chętnie przygarnę.


Obudowa

03 02 2016 - 21:48

Hai! Mam pewien problem z obecną obudową. A mianowicie nie ma w niej miejsca... Wszystko jest tak jakby na ścisk i nie mogę domknąć jednej strony, bo dyski przeszkadzają...Czy możecie mi polecić jakąś dobrą obudowę, by była w miarę spora. Chodzi mi o to, by można było tam też ładnie pochować kable. Jestem szczegółowa, a wiec fajnie jakby miała jeden bok przezroczysty, czy nawet cała by taka była.