Skocz do zawartości


SweetCookie

Rejestracja: 01 sty 2016
OFFLINE Ostatnio: 28 02 2016 22:41
-----

Moje posty

W temacie: Laptop dla amatorki grafiki

28 02 2016 - 14:39

Oooo brozinho, co coś takiego mi chodziło właśnie ^^


W temacie: Laptop dla amatorki grafiki

26 02 2016 - 20:17

Kamaja, jak wspominałam jestem amatorką i moje prace są głównie rysunkami i przerabianiem lekko grafiki o kolory etc. Nic wielce ambitnego, dlatego nie wymagam odpowiedniej matrycy czy coś.


W temacie: Chłodzenie.

04 02 2016 - 17:14

powiedz jaki masz budżet na to maksymalnie i czy masz cos z starego pc?

W temacie: Chłodzenie.

04 02 2016 - 15:16

Co do podkrecania to oczywiście lepsze chlodzenie by sie przydalo. Aczkolwiek widzialam filmiki gdzie ciagneli na boksowym chlodzeniu przy kreceniu. Jakas plyta rowniez miala przy kreceniu z ich programu opcje jakie chlodzenie sie posiada i tam rowniez bylo podane boksowe, cooler i wodne. Co do procesora bez podkrecania, to spokojnie starczy boksowe. Sama tak mialam i nie bylo wiekszych problemow.
Co do procesora to polecam i5 4690k, posiadam go i spokojnie ciagnie w grach i normalnych czynnościach. Tylko jest to procek do kręcenia, aczkolwiek ta sama wersja bez k raczej sie nie różni.
Jest to oczywiście procek na socket 1150, nie wiadomo niestety jaka plyte wybrales. Podaj może to co już masz upatrzone, budżet i kiedy chcesz go złożyć.

W temacie: Nowy komputer 8000 zl

02 02 2016 - 22:44

Jeśli nie zamierzasz podkręcać to procesor z literką K ci jest zbędny tak na wstępie. I nadal nie podałeś kiedy masz zamiar go kupić.