Skocz do zawartości


Sprawa krzyża - ciemnota katolicka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 03 08 2010 - 19:20

Pragnę poruszyć sprawę pospolitego ruszenia mocherków i ciemnoty katolickiej w związku z próbą usunięcia krzyża :



co o tym sądzicie ? ludzie ci zrobili sobie prawie bożka , cielca z tego krzyża - a to już jest złamanie pierwszego przykazania dekalogu :

- Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną

Nie przeszkadza to im jednak w bronieniu tego , poniekąd , kawałka drewna -

Powinni poczytać pismo święte tam jest wzmianka że do symboli modlić się nie można

Co o tym sądzicie ? To już nawet śmieszne nie jest , a kraje sąsiednie będą miały z nas pośmiewisko lepsze niz z polityków tłukących się pod sądem

Przypominam - ani jeden kaczyński ani drugi nie był nikim świętym - umarł i od razu zrobiło się coś na zasadzie "kultu jacksona" , jego brat wykorzystuje ten fakt w walce politycznej , lecz większość ludzi daje się manipulować i takie są efekty

Użytkownik unitrax edytował ten post 03 08 2010 - 19:23

  • 0

#2 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 03 08 2010 - 19:24

Przecież kościół i władze zgodziły się w sprawie przeniesienia krzyża więc nie kumam o co im chodzi , powinni ich spałować i do pierdla zamknąć na 24h...

  • 0

#3 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 03 08 2010 - 19:26

Brak słów na głupotę ludzi, przecież nie muszą wszędzie krzyże stać. Jest ich już wystarczająco dużo. Poza tym nie jest to miejsce duchowe, ale też państwowe.

A mówię to ja katolik wierzący w Boga, który chodzi co tydzień do kościoła.
  • 0

#4 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 03 08 2010 - 19:29

Cóż im zrobisz to są katolibowie...
Zobaczy taki Panią Poseł Szczypińską mówiącą ze smutkiem w TV jak to zabierają dumny symbol (dwie dechy zbite na poczekaniu)
i już się katolibowie rzucają dobrze, że jeszcze nie robią zamachów terrorystycznych choć za 5 lat kto wie?
  • 0

#5 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 03 08 2010 - 19:50

Trochę perfidnie się zareklamuję, ale nie chce mi się przepisywać tego co pisałem o krzyżu:
http://blog.adrian.ipns.pl/zimny-lech-wali-w-deche/
  • 0

#6 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 03 08 2010 - 20:05

mogłeś przekopiować lub chociaż część zacytować .

Ja do kościoła nie chodzę i nigdy z własnej woli nie chodziłem , zawsze mnie ktoś zmuszał .
mimo to mam zarówno zaliczoną komunie jak i bierzmowanie - od bierzmowania nie pojawiłem się w kościele.

Nigdy nie widziałem sensu w chodzeniu do kościoła , w modlitwie .

Dlatego nie wiem co tymi ludźmi kieruje - mochery to wiadomo , w większości obawiają się śmierci ,ale ten młody gość mówiący zdawało by się inteligentnie - nie wiem czemu się angażuje
  • 0

#7 Gwizdu

Gwizdu

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 03 08 2010 - 20:11

Cóż, byłem u Anduvira w domu kiedy się o tym dowiedzieliśmy. Pałac prezydencki to przecież nie jest miejsce kultu! Przynajmniej według mnie...
  • 0

#8 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 03 08 2010 - 20:25

Czemu ciągle piszecie "moher" z błędem?
  • 0

#9 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 03 08 2010 - 20:30

Polska to ciemny kraj i tak pozostanie niestety.Co on im daje? po cholerę on w ogóle jest? Jeszcze ta baba "nie oddamy krzyża"ludzie mają problem na prawdę....
  • 0

#10 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 03 08 2010 - 20:36

Czemu ciągle piszecie "moher" z błędem?

Bo to sarkazm , mocher będzie mocherem , bo mocher to stan umysłu
tak samo jak nie rozumiem idiotów czepiających się o pisownię wulgaryzmów k*rwa *h*j - czy to takie ważne ?

Moim zdaniem zasady pisowni są ważne lecz nie najważniejsze , i niecierpie humanistów siedzących na forach komputerowych których jedynym celem jest zwracanie uwagi na pisownie

Plusie cytacik taki z twojego bloga : "Nie zabijaj – mimo wszystko zabijano. Dla boga. Myślę że nie miałbym oporów, aby udusić mordercę/gwałciciela/pedofila przyłapanego na gorącym uczynku. Kolejny kawałek świata byłby czystszy."
jeśli zabiłbyś mordercę to sam byś się nim stał :blink:
  • 0

#11 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 10 08 2010 - 19:40

http://zabrali.pl/

  • 0

#12 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 10 08 2010 - 19:56

Bo to sarkazm , mocher będzie mocherem , bo mocher to stan umysłu
tak samo jak nie rozumiem idiotów czepiających się o pisownię wulgaryzmów k*rwa *h*j - czy to takie ważne ?

Moim zdaniem zasady pisowni są ważne lecz nie najważniejsze , i niecierpie humanistów siedzących na forach komputerowych których jedynym celem jest zwracanie uwagi na pisownie

Plusie cytacik taki z twojego bloga : "Nie zabijaj – mimo wszystko zabijano. Dla boga. Myślę że nie miałbym oporów, aby udusić mordercę/gwałciciela/pedofila przyłapanego na gorącym uczynku. Kolejny kawałek świata byłby czystszy."
jeśli zabiłbyś mordercę to sam byś się nim stał :D


Masz dużo racji - upierdliwców odnośnie zwracania uwagi na każde słowo i kropkę też nie znoszę.
Więc powiem ogólnie - mimo wszystko po Twoim tekście widzę, że przydało by się Tobie nieco nauki polskiego.
Prawidłowo, ze znakami interpunkcyjnymi, sformułowany opisany problem jest po prostu czytelniejszy. Mało razy to się nawet na tym forum spotkaliśmy z bełkotliwymi tekstami?!
Czy naprawdę jest tak ciężko postawić kropkę na końcu zdania, a nowe zdanie zacząć od dużej litery?! Nawet Twój tekst brzydko wygląda w mojej przeglądarce - same czerwone podkreślenia.

A wracając do tematu to ogólnie się zgadzam z przedmówcami - miejsce krzyża jest w kościele lub miejscu kultu (tak jak miejsce drzew jest w lesie parku czy ogrodach a nie przy drogach!).
Tu nastąpiło szastanie krzyżem dla WYMUSZENIA swoich poglądów na opinii publicznej, zaistnienia w mediach.

Użytkownik Jotgie edytował ten post 10 08 2010 - 19:56

  • 0

#13 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 10 08 2010 - 21:36

Spodobała mi się akcja bodajże SLD która jest za oddzieleniem kościoła od władzy co byłoby przełomem jeśli chodzi o losy polski bo teraz kościół ma za dużo do powiedzenie i między innymi przez niego mamy taki burdel.

Użytkownik jackass edytował ten post 10 08 2010 - 21:37

  • 0

#14 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 11 08 2010 - 16:09

Dołączona grafika
  • 0

#15 Damian_im2

Damian_im2

    Cosmo + pakiet biznes.

  • 1 508 postów

Napisano 11 08 2010 - 16:11

Ale z tym obrazkiem Karola Wojtyły to przesadzili tutaj.
  • 0

#16 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 11 08 2010 - 16:16

A co w nim złego? Wąsy mu domalowali?
  • 0

#17 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 11 08 2010 - 19:27

Przesada i tyle tak jak pisze Damian_im2
  • 0

#18 Jezierski

Jezierski

    Nie truć na gg.

  • 351 postów

Napisano 11 08 2010 - 19:55

no troche przesadzili z Papieżem, i zdaje się że tam na prawo Wyszyński ? po co ich do tego mieszają ?

a co do krzyża, moje zdanie jest takie (jestem osobą wierzącą ;)) : mogli go tam zostawić , po co przenosili, nikomu nie przeszkadzał a choc troche upiększał widok który psują te krzywe mordy polityczne i [beeep]any prezydencik którego niewiem po wała wybrali , jak taki z niego polityk jak z koziej [beeep] trąba.

A co do ludzi którzy "dzielnie" walczyli o niego > troche sie zbyt wczuli w swoje role, wrzucmy na luz...
  • 0

#19 Gość_Sicknature_*

Gość_Sicknature_*

Napisano 11 08 2010 - 20:38

To w nim złego Plusie że dla ciebie ateisty ( sam ateizm nie ma w sobie nic złego) nie ma już żadnych wartości jak widzę. Są osoby które nie zasłużyły na szydery zidiociałej młodzieży której jeżeli się coś nie podoba niech na to nie zwracają uwagi. Nie jestem zbyt wierzący ale jak widziałem te pseudo manify tych młodych napitych imbecyli to powiem a raczej napisze tak jak winny władzę zrobić " przenieśc lub nie-zdecydować się w końcu i dokonać czynu, mohery rozgonić a tych młodych pseudoz[beeep]ów spałować i [beeep] z polewaczki potem znów spałować i won do domów. Mohery tez bym spałował ale z racji wieku mogłoby być zbyt wiele ofiar.

PS: Ciekawe czy usuniesz tą wypowiedź tak jak poprzednią...
  • 0

#20 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 11 08 2010 - 20:59

Dołączona grafika
Podpisuję się pod tym.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych