Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shoutbox


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 03 05 2006 - 11:20

Zamiast w shoutbox`ie piszmy tutaj , napewno nie jeden z was chciałby(ła) się wypowiedziec na to co się aktualnie dzieje, piszta ale z głową

  • 0

#2 socha

socha

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 03 05 2006 - 12:15

nie chce mi się nic ;> a trzeba w końcu za coś sie zabrać bo sesja HO HO HO tuż tuż :evil:

  • 0

#3 pawel211

pawel211

    Początkujący

  • 118 postów

Napisano 03 05 2006 - 12:17

Katarina hyhy a ja jutro maturka ;> to dla mnie jest kosmos :D
  • 0

#4 socha

socha

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 03 05 2006 - 12:23

Patrycja więc trzymam mocno kciuki, połam długopis i pamietaj, że dzisiaj dzień relaksu i odpoczynku KSIĄŻKI na bok :!:
  • 0

#5 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 03 05 2006 - 12:25

nie chce mi się nic Sad a trzeba w końcu za coś sie zabrać bo sesja HO HO HO tuż tuż Evil or Very Mad

Ty to zawsze potrafisz człowieka pocieszyć :evil:
  • 0

#6 socha

socha

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 03 05 2006 - 12:29

no tak, excusez-moi...



do nauki //-bdul obiboku :!:
  • 0

#7 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 03 05 2006 - 13:48

łał a mi kicia buzi dala :) tralalalala chrono - jestem lepsza :D
  • 0

#8 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 03 05 2006 - 13:53

Chrono teraz juz mozesz byc zazdrosny o buziaka kici :) Co prawda bedzie to rywalizacja z kobieta (hehe w koncu lovely juz jest pelnoletnia :P ) ale mysle ze to nie zmieni twojego nastawienia :D
P.S. Tylko jej nie bij :)
  • 0

#9 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 03 05 2006 - 14:06

Co prawda bedzie to rywalizacja z kobieta (hehe w koncu lovely juz jest pelnoletnia :D )

ja sie za kobiete uwazalam juz jak okres dostalam, co tam 18-nastka :P

P.S. Tylko jej nie bij :)

o lol, dajcie mu juz spokoj, nie jego wina ze nadpobudliwy...
  • 0

#10 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 03 05 2006 - 14:51

Co prawda bedzie to rywalizacja z kobieta (hehe w koncu lovely juz jest pelnoletnia :D )

ja sie za kobiete uwazalam juz jak okres dostalam, co tam 18-nastka :)

No to teraz mozesz powiedziec ze jestes stuprocentowa kobieta lol :)

P.S. Tylko jej nie bij :P

o lol, dajcie mu juz spokoj, nie jego wina ze nadpobudliwy...

Biedny Chrono :) Hehe no ale zostawmy go juz :P
  • 0

#11 kancer1

kancer1

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 03 05 2006 - 17:39

Biedny Chrono :D Hehe no ale zostawmy go juz :)



haha z tego co sie orientuje Ty na niego robisz najazdy najczesciej.. ja tylko czytam analizuje i stwierdzam fakty :P :mrgreen:

  • 0

#12 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 03 05 2006 - 17:53

:)+-->
QUOTE(kicia :D)
[quote name='dstankiewicz']
Biedny Chrono :P Hehe no ale zostawmy go juz :)[/quote]


haha z tego co sie orientuje Ty na niego robisz najazdy najczesciej.. ja tylko czytam analizuje i stwierdzam fakty :) :mrgreen:[/quote]

ojjj ja zaczelam ale on rozdrapuje to hehe :P

  • 0

#13 marcinkk

marcinkk

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 03 05 2006 - 18:31

Stan twoj avatar idealnie pasuje do ciebie :D PROWOKACJA !!!
  • 0

#14 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 03 05 2006 - 20:51

:)+-->
QUOTE(kicia :*)
[quote name='dstankiewicz']
Biedny Chrono :) Hehe no ale zostawmy go juz :D[/quote]


haha z tego co sie orientuje Ty na niego robisz najazdy najczesciej.. ja tylko czytam analizuje i stwierdzam fakty :) :mrgreen:[/quote]
Mozliwe, nawet bardzo, ze tak jest :P ale Chronem poruszyly ambicje io stwierdzilem ze dam mu spokoj :) I stwierdzilem tez to do innych :P
[quote name='Radzio']Stan twoj avatar idealnie pasuje do ciebie :P PROWOKACJA !!![/quote]
Eee przesadzasz :P Ja tam zadnej prowokacji nie widze :P To tylko jeden maly slodki osiolek :wink:
  • 0

#15 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 03 05 2006 - 21:03

Mozliwe, nawet bardzo, ze tak jest Wink aleChronem poruszyly ambicje io stwierdzilem ze dam mu spokoj Wink I stwierdzilem tez to do innych Smile

Poruszyły mną ambicie ? hahaha ja nie lize kazdemu tyłka jak ty to robisz :D człowieku ja mam godność jak większosc z nas (jak nie wszyscy) potrafie się bronić i niszcze (się staram) idiotów , tepaków , debili. Napisałem juz na początku , ze piszcie z głową a ty własnie dajesz do zrozumienia jak prosty jestes człowiekiem. Stwierdziłes , że dasz mi spokój ? A co ty lepszy jakiś jestes ? Przeciesz ty zaliczasz sie do szczeniaków 8)
narazie out :mrgreen:
  • 0

#16 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 03 05 2006 - 21:14

Mozliwe, nawet bardzo, ze tak jest Wink ale Chronem poruszyly ambicje io stwierdzilem ze dam mu spokoj Wink I stwierdzilem tez to do innych Smile

Poruszyły mną ambicie ? hahaha ja nie lize kazdemu tyłka jak ty to robisz :) człowieku ja mam godność jak większosc z nas (jak nie wszyscy) potrafie się bronić i niszcze (się staram) idiotów , tepaków , debili. Napisałem juz na początku , ze piszcie z głową a ty własnie dajesz do zrozumienia jak prosty jestes człowiekiem. Stwierdziłes , że dasz mi spokój ? A co ty lepszy jakiś jestes ? Przeciesz ty zaliczasz sie do szczeniaków 8)
narazie out :mrgreen:

No coz, powiedzialem ze dam Ci spokoj poniewaz widzialem ze to przestaje sie robic smieszne. Wtedy Ty wypadles z pretensjami. Teraz najezdzales na mnie za to ze spokoju nie chce Ci dac. Teraz nagle jak przestalem pisac cokolwiek o tobie to znow zaczynasz. Wez czlowieku sie uspokuj bo skoro ty jestes taki super dorosly to powinienes miec swoje zdanie a nie jak baba (bez obrazy dla dziewczyn :D ) raz najezdzasz raz soibe dajesz spokoj, gdy ja juz przestaje to ty znow. Napisales na poczatku zeby pisac z glowa - a poprzedni post to co? Pokaz twojej inteligencji? I niby to ze jestem najmlodszy na forum ma znaczyc ze jestem najglupszy, najmiejszy, moje zdanie w ogole nic nie znaczy itd.? Bo ja tego nie rozumiem. To ze mam najmniej lat to chyba nie znaczy ze jestem gorszy. Chyba ze mi sie tak tylko zdaje - bo jesli tak to mnie olsnijcie.
Jak narazie to nie bede zwracal uwagi na twoje wypowiedzi bo zaczynasz byc irytujacy.
  • 0

#17 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 03 05 2006 - 21:33

raz najezdzasz raz soibe dajesz spokoj, gdy ja juz przestaje to ty znow

ze to niby co jest ? atakuje kiedy trzeba , własne zdania , włąsne watpliwosc nikt mi nie pomaga 8) męska decyzja: dać spokój czy próbowac zrównac z ziemią ? Az taki stary nie jestem ale 6 lat doświadczenia to dużo :)

Napisales na poczatku zeby pisac z glowa - a poprzedni post to co? Pokaz twojej inteligencji?

odpowiedz na twoje txt i stwierdzenia cuś jeszcze :mrgreen:

I niby to ze jestem najmlodszy na forum ma znaczyc ze jestem najglupszy, najmiejszy, moje zdanie w ogole nic nie znaczy itd.? Bo ja tego nie rozumiem. To ze mam najmniej lat to chyba nie znaczy ze jestem gorszy. Chyba ze mi sie tak tylko zdaje - bo jesli tak to mnie olsnijcie.
Jak narazie to nie bede zwracal uwagi na twoje wypowiedzi bo zaczynasz byc irytujacy.

jak to bywa z nastolatkami ... jestescie irytujący :twisted: jak juz pisalem niektore twoje txt sa nie na miejscu, bedziesz ciekawszy gdy bedziesz mial wlasne poglądy narazie sie człowieku rozwijasz. na shoutbox`ie napisales ze ci się "szczeniak" nie podoba :D kazdy byl wtedy szczeniakiem to i ty bedziesz niema wyjątków, ja w Twoim wieku znałem swoje miejscie. idziesz pompowac ? tylko koksu nie bierz bo zgłupiejesz od tego :twisted: Pomysł na nastepny temat , o poglądach tego świata mozna napisac 8)

ps moze przesadziłem z wałsnymi txt na twoją osobe ale jak to się mówi , Cięzkie dziecinstwo krzształtuje twardy charakter , See yoo! :wink:
  • 0

#18 SkooRo

SkooRo

    Początkujący

  • 22 postów

Napisano 03 05 2006 - 21:41

Que ha pasado? tylko chwilę mnie nie ma a tu takie coś... oj młodzież, młodzież... bo przez kolano przełożę a potem po kątach porostawiam lol

pax pax pax! :x
  • 0

#19 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 03 05 2006 - 21:52

:D Ok ok juz jestem spokojny zrozumiałem aluzje :roll:
  • 0

#20 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 03 05 2006 - 21:53

I niby to ze jestem najmlodszy na forum ma znaczyc ze jestem najglupszy, najmiejszy, moje zdanie w ogole nic nie znaczy itd.? Bo ja tego nie rozumiem. To ze mam najmniej lat to chyba nie znaczy ze jestem gorszy. Chyba ze mi sie tak tylko zdaje - bo jesli tak to mnie olsnijcie.
Jak narazie to nie bede zwracal uwagi na twoje wypowiedzi bo zaczynasz byc irytujacy.

jak to bywa z nastolatkami ... jestescie irytujący :twisted: jak juz pisalem niektore twoje txt sa nie na miejscu, bedziesz ciekawszy gdy bedziesz mial wlasne poglądy narazie sie człowieku rozwijasz. na shoutbox`ie napisales ze ci się "szczeniak" nie podoba :D kazdy byl wtedy szczeniakiem to i ty bedziesz niema wyjątków, ja w Twoim wieku znałem swoje miejscie. idziesz pompowac ? tylko koksu nie bierz bo zgłupiejesz od tego :twisted: Pomysł na nastepny temat , o poglądach tego świata mozna napisac 8)

ps moze przesadziłem z wałsnymi txt na twoją osobe ale jak to się mówi , Cięzkie dziecinstwo krzształtuje twardy charakter , See yoo! :wink:

Hmm, mialem juz nie odpisywac na twoje posty no ale coz... zmuszasz mnie do tego :P Teraz juz na spokojnie, nawet nie wiesz jak to 'pompowanie' mnie uspokaja. To tak jakby sie wyzywac na sobie.
Co do szczeniaka - bardzo mozliwe ze to co piszesz jest prawda, nie zaprzeczam. Jednak nie nawidze jak ktos o mnie mowi w ten sposob. To tak jakbys wlasnie myslal ze jestem najgorszy, ze mozna mna pomiatac i robic ze mna wszystko co Ci przyjdzie na mysl. Jednak tak nie jest. Nie jestem pijakiem spiacym pod mostem czy na dworcu.
Ciezkie dziecinstwo... Hmm... Musze Ci powiedziec ze sie tego nie spodziewalem :) Raczej ciezkie chwile w dziecinstwie... Chociaz sadze ze dzieciakiem to ja juz nie jestem... Mozna tak mowic o moim 2-letnim bracie.

EDIT

Chrono ja zgode w shoucie Ci zaproponowalem - jesli chcesz ciagnac to dalej - prosze bardzo.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych