Skocz do zawartości


Ryusse

Rejestracja: 26 sty 2016
OFFLINE Ostatnio: 28 01 2016 16:42
-----

Moje posty

W temacie: Od czego zacząć składać nowy komputer do gier posiadając część starych częśc...

26 01 2016 - 19:05

zostaw dysk, naped, grafe, reszte kup w całosci nie na raty bo to bez sensu, w przyszłosci zmienisz grafe i dokupisz SSD i sprzet posłuzy pare lat

Będę mógł do nowej płyty głównej włożyć do momentu kupna 970 tego GT9600?Będzie to normalnie działało z nowym RAMem,prockiem,płytą itp.?


W temacie: Od czego zacząć składać nowy komputer do gier posiadając część starych częśc...

26 01 2016 - 18:23

Uzupełniam dane o zasilacz,monitor,HDD.

monitor:ASUS VW 221

zasilacz:http://zapodaj.net/d9bf9f86f61ff.jpg.html

HDD:Seagate Baracuda ST3500630AS


W temacie: Od czego zacząć składać nowy komputer do gier posiadając część starych częśc...

26 01 2016 - 17:13

Tak generalnie rzecz biorąc to najlepiej byłoby jakbyś zwyczajnie uzbierał konkretny budżet i jak będziesz miał całą kasę to wtedy zakupić całość od razu, a nie kupować po kawałku i wydawać X razy kasę na wysyłki albo na jeżdżenie do sklepów komputerowych.

Z jeżdżeniem nie jest problem bo blisko mam Komputronika i ProLine'a.Na tańszych częściach nie odczuje tak mocno wzrostu wartości dolara.A do czasu,gdy będę mógł wymienić kartę graficzną i procka może ta waluta spaść.Kupując stopniowo mogę uzupełniać starego kompa nowymi częściami także leżeć bezczynnie nie będą.Również nie odczuję tak bardzo wydatku 4tys zł na raz.