Skocz do zawartości


Robert1987

Rejestracja: 15 lip 2015
OFFLINE Ostatnio: 29 07 2015 08:56
-----

Moje tematy

Bezprzewodowe słuchawki do grania do 500 zł

19 07 2015 - 21:52

Proszę o radę, jakie wybrać słuchawki do grania do 500 zł. Zależy mi, aby były bezprzewodowe. Proszę również o krótkie wyjaśnienie, czy i dlaczego słuchawki przewodowe są lepsze, jak bardzo spada jakość dźwięku bez przewodu?. Słuchawki będą używane z PC do gier, w PC karta dźwiękowa zintegrowana.


Problem z WiFi - rozłącza się na kilka sekund

15 07 2015 - 14:28

Witam,

 

ponieważ nie znalazłem rozwiązania mojego problemu na wielu forach, zakładam własny temat i proszę i pomoc. Dodam tylko, że jestem kompletnym amatorem, więc ewentualne porady proszę krok po kroku.

Posiadam komputer stacjonarny z Windows 8.1, z kartą sieciową zewnętrzną Tp-Link TL-WN722N podłączoną przez usb (nie wiem, czy to ma znaczenie, ale karta jest podłączona przez usb z tyłu PC). Internet WiFi od UPC z dekodera Horizon.

Problem jest następujący: kilka razy dziennie rozłącza mi internet na kilka, kilkanaście sekund, po czym wszystko samoczynnie wraca do normy. Na pasku u dołu ekranu widzę, że drukarka przechodzi w tryb offline, natomiast pasek siły zasięgu WiFi pozostaje bez zmian, żadnych żółtych wykrzykników, itp. Karta sieciowa ma najnowsze sterowniki (od Tp-Linka), ma wyłączoną opcję oszczędzania energii. U żony na laptopie wszystko śmiga bez problemów.

Bardzo proszę o pomoc.