Skocz do zawartości


Raquntish

Rejestracja: 03 sty 2013
OFFLINE Ostatnio: 04 01 2013 09:47
-----

Moje tematy

Wymiana BOXowego chłodzenie na ADM Phenom II X4 955 BE.

03 01 2013 - 15:08

Witam!

Po roku korzystania z boxowego chłodzenia AMD phenom x4 955 BE jest coraz gorzej. Chłodzenie teraz w spoczynku zachowuje sie tak jak na poczatku korzystania w stresie - nawet po gruntownym czyszczeniu. Proszę Was o podanie dobrego chłodzenia na ten procek. Kwota: +/- 120 zł (łacznie z pasta jesli nie ma dobrej w zestawie z chłodzeniem). Na czym mi zależy? NA CISZYYYYY :<<< Oczywiscie wydajnosc rowniez - w skrocie procek ma miec komfort a moje uszy raj na ziemi.
Zalezy mi rowniez na tym abym mogl sam zmienic to chlodzenie z "ograniczonymi" zdolnosciami manualnymi :P .
Komputer stoi w małym pokoiku, zazwyczaj jest w nim cieplo.
Problemem jest jedna rzecz, mianowicie szerokosc obudowy - 18 cm. Odległosc od plyty glównej do boku obudowy - 15,3 cm, ale uznajmy za max 15 cm. Aktualnie od pol roku obudowa jest non-stop otwarta, jesli zajdzie taka koniecznosc moze ona nadal byc otwarta, ale nie ukrywam ze chcialbym ja zamknac po zmianie chlodzenia. W obudowie jest jeden wyntylator z tylu obudowy - nie ma miejsca na kolejne.

Proszę o podanie w miare mozliwosci chlodzenia ktore sie zmiesci w mojej obudowie, jesli nie znajdzie sie nic sensownego - moze byc i chlodzenie wychodzace poza obudowe.
Prosze rowniez o podanie konkretnych modeli, lub najlepiej linkow na allegro. Zadnych uzywanych chlodzen, nie mam zamiaru podkrecac procesora.
Pozdrawiam.