Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z kontami użytkowników windows xp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 korky

korky

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 02 11 2008 - 09:32

Witam. Mam Windows xp sp2 – oryginał :sweat: Niedawno formatowałem kompa tradycyjną metodą poprzez płytkę. Gdy pojawiło się okno tworzenia kont użytkowników, utworzyłem tylko jedno, bez hasła. Wszystko było ok. Aż tu nagle pewnego pięknego dnia włączam kompa a tam wszystko tak jakbym przed chwilą go sformatował. Żadnych ikon na pulpicie od zainstalowanych programów, wszystkie ustawienia np. sposobu wyświetlania folderów itp. ustawione fabrycznie, no po prostu czysty windows od nowa. Da się dojść do tego co było na pulpicie przez „moje dokumenty”. Ale ogólnie wygląda to tak jakby to było nowe konto a przecież tworzyłem tylko jedno. Próbuję się wylogować, ale i tak jest to jedno konto do wyboru i to nic nie zmienia. Kompa właśnie formatowałem z tego powodu, że wcześniej zrobiło mi się tak samo, ale myślałem, że to przez to, że komp jest zawalony. Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Bardzo proszę o pomoc! :D

  • 0

#2 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 03 11 2008 - 10:32

Dokumenty powinny być w folderze C:\documents & settings\ nazwa użytkownika\moje dokumenty

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Moje Dokumenty



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych