Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z dzwiekiem, chyba..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 barmanfz

barmanfz

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 27 08 2007 - 18:47

Witam, najpierw mój komp w detalach:

ASRock K7S8X
AMD Athlon 2200
512ddr noname
Galaxy GF Fx 5200
Icemat Audio (karta USB)
Zasilacz Delta 400w
Seagate 40gB 7200

reszta raczej niepotrzebna...

PROBLEM:
Dzwiek mi trzaska, odkad pamietam, zarowno Input jak i Output (to co ja slysze - mp3, wmv,

WSZYSTKO i ZAWSZE) jak i dzwiek ktory nagrywam mikrofonem, jak np ktos mi da mp3,

otworze ja w np goldwave, dam SAVE, to ktos ja dostaje z trzaskami/charkami.. Jak mowie na

komunikatorze glosowym, ktos slyszy trzaski + moj glos, jak slucham mp3 w winampie, slysze

muze i trzaski, ogolem TRZASKI TRZASKI TRZASKI

co robilem by rozwiazac problem?
zaczalem od zmian dzwiekowki, z poczatku byl to zintegrowany dzwiek na plycie asrocka -

c-media jakas, wiadomo, zmiany sterownikow, apdejt biosu plyty, wszystko - nie pomoglo

potem zakupilem sb livea pod pci, nie pomoglo, tu tez, rozny dobor sterow, nic..

w koncu zakupilem icemat audio usb - dzwiekowka zewnetrzna, bylem pewien, ze pomoze, ale

nie :(

myslalem, ze moze zasilacz robi jakies przebicie czy cos, kupilem niedawno nowiutki - bez

zmian

na samym starcie, myslalem, ze to moze przez plyte glowna, wymienili mi w sklepie na inny

egzemplarz, nie pomoglo

karte graficzna zmienilem tez kilka dni temu, rownoczesnie z zasilaczem (choc to nieistotne)

sluchawki zmienialem, mikrofony zmienialem

w biosie wszystko ustawione ok...

co jeszcze? dzisiaj sprawdzilem czy to nie przez dysk twardy, bo w serwisie mi powiedzial koles

najlepiej bym sprzedal kompa i kupil nowego :) no i pozostawil 2 podejrzenia - dysk/procesor -

ktory notabene jest nadkruszony lekko, przez zle zalozenie wiatraka.

dysk kupilem dzisiaj, format -> instal xp -> instal audio drivers -> trzeszzcy, pozostaje

podejrzenie serwistanta - procesor, a co wy na to?

dodam, ze czasami, raz na 2 dni, przez okolo 20sekund, tzn to sie nie dzieje systematycznie,

100% random, jest te kilkadziesiat sekund, ze nie trzaska mi dzwiek, potem wszystko wraca do

normy.

jesli wlacze mikrofon w glosnosc -> ODTWARZANIE = czyli slysze co mowie do majka, to w

sluchawkach wtedy, nie trzeszczy, ale nagrywanie, badz jak wlacze cokolwiek - input/output =

trzaski.. nie wiem co robic, na zmiane calego kompa, bede miec dopiero w styczniu, pomocy.. ;/

  • 0

#2 mateo1985

mateo1985

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 05 09 2007 - 18:30

Witam.Ja miałem to samo ze swoim kompem miałem zintegrowany dxwiek na płycie głównej i tak samo same trzaski muzyka leciała a w tle trzaski.zgłosiłem to na gwarancje wymienili mi cała płyte główną i już nie było tego problemu ale jak ty mówisz ze wszystko prawie wymieniłes i dalej to samo to już nie mam pojecia co to jest

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: trzeszczenie głośników trzaski głośniki



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych