Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzeszczy Centralny W Creative 7.1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ramzinho

Ramzinho

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 02 10 2008 - 17:21

Witam

Posiadam głośniki Creative 7.1 T7900, płytę główną Gigabyte KMNE ze zintegrowanym dźwiękiem realtek ALC850 8kanałowa, kartę dźwiękową Creative X-Fi Xtreme Gamer
Głośniki mam od 2 lat 1,5 roku używałem ich ze zintegrowanym dźwiękiem i ostatnie pół roku na karcie Creative i wszystko zawsze było ok

Ostatnio pojawiło się trzeszczenie głośnika centralnego Tzn dźwięk wydobywający się z głośnika nie jest czysty tylko trochę trzeszczy np dobitnie da się to zauważyć przy filmach z lektorem gdzie prawie nie można zrozumieć co mówi Przy używaniu karty telewizyjnej dodatkowo pojawia się cichy trzeszczący dźwięk w przednich głośnikach.

Zamieniałem głośniki i zawsze trzeszczy na tym co jest wpiety w miejsce centralnego. Jak odepne głośniki od karty a dam do realteka to jest to samo na centralnym :/
Podpinalem głośniki do innego kompa z ta sama plyta i dziwekiem realtek i tam jest ok

Ostatnio przywacalem system ale nie sprawdzilem od razu jak chodza glosniki na realteku tylko juz po instalacji sterów do creative

Co może być przyczyną ??

  • 0

#2 Pooh

Pooh

    Początkujący

  • 36 postów

Napisano 04 10 2008 - 00:21

Jak masz trzeszczenie to najprawdopodobniej wina Karty Dzwiekowej.

  • 0

#3 sopel1995

sopel1995

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 04 10 2008 - 08:46

Siemka. Ja tez miałem te głośniki. lecz niestety po 2 latach miałem ten sam problem. Moim zdaniem można tylko kupić nowe głośniki, bo te poprostu są mało wytrzymałe. pozdr.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: trzeszczenie głośników trzaski głośniki



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych