Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z aktualizowaniem Biosu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 20 02 2008 - 00:38

Witam..

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś mógłby mi pomóc przy aktualizacji BIOSU, gdyż płytkę główną mam dość starą *przeszło 7 latek* i niestety w OS Vista nie działa mi poprawnie karta graficzna Radeon 9550. O sterownikach pisałem w dziale Visty ale z czasem okazało się , że problemem jest jednak BIOS , gdyż kartę tą testowało parę osób i działała normalnie.

Moja płyta główna to KT266A firmy Shuttle. Chipset VT8366A Northbridge - VT8233 Southbridge.
BIOS jest Awardu. Ściągnąłem niedawno mały programik do update'ów Winflash od shuttle ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś nowszej wersji BIOSU.
Jeśli ktoś się orientuję w tym temacie i potrafi pomóc to zapraszam :(

  • 0

#2 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 20 02 2008 - 11:44

Nie rozumiem, co ma BIOS płyty głównej do BIOS'u karty graficznej w tym przypadku. Masz problem z kartą graficzną, a chcesz wymieniać BIOS płyty głównej?

  • 0

#3 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 20 02 2008 - 13:16

karta działa prawidłowo ale w systemie Vista już nie działa dobrze..Parę osób już pisało, że ten radek dobrze działa pod Vistą na innych płytach głównych. Moja jest bardzo stara i to ponoć właśnie przez to system ma niezgodności.
  • 0

#4 BlackJack

BlackJack

    Początkujący

  • 105 postów

Napisano 20 02 2008 - 14:18

A moze poprostu nie ma juz nowszego biosu
  • 0

#5 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 20 02 2008 - 21:18

Pewnie tak też jest skoro nigdzie nic nie mogę znaleźć.. Trudno czas wymienić po prostu sprzęt pod Vistę :P

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: aktualizacja biosu



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych