Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z McAfee


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nestwik

Nestwik

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 19 02 2012 - 21:18

Cześć, możliwe ze zly dział za co przepraszam, mam problem antywirus McAfee wykrywa mi Konia trojańskiego w pliku który chce miec, ale ten plik automatycznie usuwa, co mam zrobić żeby nie usuwało pliku, i żebym miał włączonego antyvira ?

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 19 02 2012 - 21:23

Cześć, możliwe ze zly dział za co przepraszam, mam problem antyvirus McAfree wykrywa mi Konia trojańskiego w pliku który chce miec, ale ten plik automatycznie usuwa, co mam zrobić zeby nei usuwało pliku, i zebym miał włączonego antyvira ?


Wystarczy dać plik do wykluczeń w antywirusie. Ale dlaczego chcesz go zostawić na dysku? ;)

  • 0

#3 Nestwik

Nestwik

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 19 02 2012 - 21:46

Chce, jak to zrobić ;)?
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 20 02 2012 - 17:53

McAfee!! A nie MacFree..

Wykluczanie plików z McAfee:
  • uruchom McAfee Anti-Virus i wybierz "Virus Scan"
  • Kliknij prawym przyciskiem myszy na "On-Access Scan" w menu i następnie kliknij lewym przyciskiem myszy na zakładkę "Właściwości".
  • Wybierz "Wszystkie procesy -> Wykrywanie-> Wykluczenia" opcji menu i wybierz przycisk "Dodaj" menu.
  • Przejdź do folderu/pliku/plików, które chcesz dodać do ścieżki wykluczenia, i kliknij przycisk "OK" , aby wyjść McAfee
Trojany zazwyczaj są dodatkowym składnikiem programu pirackiego, korzystanie z niego może się okazać niebezpieczne dla twojej prywatności i danych zawartych na dysku.

  • 1

Zobacz więcej tematów z tagiem: McAfee



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych