Skocz do zawartości


ProLanc

Rejestracja: 17 lip 2012
OFFLINE Ostatnio: 13 08 2012 15:44
-----

Moje tematy

bad pixel czy nie bad pixel

13 08 2012 - 02:34

Witam dzisiaj na ekranie na białym tle zauważyłem taką kropkę która jest jak by bardziej jasna niz całe białe tło po dokładnym przyjrzeniu się zauważyłem jeszcze 4 takie kropki wiec postanowiłem zbadać to zaraz dokładnie opiszę jak to wygląda

te kropki nie wyglądają do końca jak kropki ponieważ mają różne kształty i rozmiary i nie są zbyt okrągłe ogólnie są małe
zbadałem je na różnych kolorach i na przykład na czerwonym tle w miejscu gdzie jest ta kropka tez jest kolor czerwony tylko jak by jasniejszy tak samo jak na czarnym i zielonym a na białym jest jak by bielszy :)
Pod innym kątem inaczej je widac np:
patrząc na wprost są slabo zauważalne ale patrząc z boku już bardziej za to jak sie patrzy w dolną część ekranu np w lewy róg to nie widać żadnych kropek i chciałem się dowiedzieć czy to są martwe pixele a jak nie to co to jest i czy mieliście coś podobnego z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Komputer do gier za [2.000zł]

17 07 2012 - 08:09

Zamierzam kupić nowy komputer ale na wydanie mam tylko 2000 zł - 2200 to max .
Prosił bym was o złożenie czegoś dobrego w tej cenie ale bez dysku twardego nagrywarki i ram bo to już posiadam . Zależy mi na tym żeby pograć w najnowsze tytuły jak max payne 3 czy tam BF3 na full albo chociaż wysokich detalach.
Dobrze by było gdyby procesor był core i5 2500k bo wystarczył by na dłużej a prędzej wymieniał bym kartę graficzną chyba że macie inne pomysły . Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam