Skocz do zawartości


ProLanc

Rejestracja: 17 lip 2012
OFFLINE Ostatnio: 13 08 2012 15:44
-----

Moje posty

W temacie: bad pixel czy nie bad pixel

13 08 2012 - 15:47

narazie mi to nie przeszkadza w najgorszym wypadku gdyby sie tego pojawiło więcej to będę wiedźial że mogę wymienić :)
A i przeszukałem jeszcze raz google i znalazłem taką odpowiedź
"jeśli jest w tylniej warstwie matrycy to bardzo charakterystyczny jest efekt jego pozornego przemieszczania się gdy zmieniamy kąt patrzenia "
chodzi o wygniecenie na tylnej warstwie matrycy po niekąd odnosi się to też do mojego problemu pozatym jak zrobiłem screena to w miejscu tej "kropki" powinno być jakieś czarne miejsce albo coś gdyby to byl martwy pixel a na screenie w tym miejscu jest wszystko ok więc to chyba nie jest martwy pixel czy się mylę co do tego screena ?

sorki za błędzik zauważyłem dopiero jak dodałem post i niemogę edytować:)

W temacie: bad pixel czy nie bad pixel

13 08 2012 - 14:08

przy opcji fixed pisze mi ze muszę wykupić licencje
ps. mialem już raz sub pixela niebieskiego i go było widać wyraźnie miał wyraźny kształt i pomogło lakkie naciśnięcie na ekran a tutaj nic

ok pobrałem z chomika i program działa ale jak narazie blędu nie naprawił ale mam wrażenie że to jednak nie jest martwy pixel tylko jakieś uszkodzenie ekranu może od zbyt mocnego zamykania klapy od laptopa w sumie nie przeszkadza mi tak strasznie ale na wszelki wypadek zapytam czy w każdym laptopie można wymienić matrycę na nową ?? i dzięki za pomoc makensis :)
ps.sory za post pod postem ale nie ma opcji edytuj

ooo łączą się ;)

W temacie: bad pixel czy nie bad pixel

13 08 2012 - 12:34

pobrałem ten program dałem opcje locate i pojawił mi się cały czarny ekran na którym ledwo widać tę kropkę poprostu jest prawie niewidoczna najlepiej ją widać na bialym kolorze .
A powiedział byś mi jak ten program działa ? on sam znajduje te pixele i pokazuje je na tym czarnym ekranie czy ja sam musze je znaleść

W temacie: Komputer do gier za [2.000zł]

26 07 2012 - 22:08

yeah w przyszłym tygodniu zamawiam sprzęt na agito ;)

W temacie: Komputer do gier za [2.000zł]

25 07 2012 - 15:32

ok wielkie dzięki za info muszę to tylko wytłumaczyć mamie może się uda bo szczerze mówiąc lepiej jest tak bo nie musze odbierać w sklepie ani nic a na dodatek taniej