Skocz do zawartości


Zdjęcie

Priorytety: cisza, wydajnosc, stabilnosc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 verul

verul

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 03 07 2008 - 11:33

Witam.

Co prawda jest juz temat o zasilaczach ale jak dla mnie zbyt ogolny. Szukam zasilacza ktory bedzie tak cichy jak to tylko mozliwe (priorytet 1) oraz jako priorytet drugi bedzie wydajny oraz trzymal niezle napiecia. Interesuja mnie zasilacze 500W i wiecej. Ale nie wiecej niz 650W. Wiem ze takiej mocy nie wykorzystam, jednak ja do tego podchodze w taki sposob, ze zasilacz 600W przy wykorzystaniu 350W mniej sie spoci/zgrzeje niz zasilka 400W przy 350W wykorzystania. A to oznacza cichsza prace. Poza tym 600W bedzie mial stabilniejsze napiecia no i czynnik ostatni: nie chce wraz z pozniejsza rozbudowa komputera zmieniac zasilacza.
Jesli chodzi o konfig kompa to jest dopiero w fazie projektow wiec nie ma takowego. Zbieram narazie informacje od podstaw o tym jaka ma byc obudowa i zasilacz.

Na zasilacz wolalbym nie wydawac wiecej niz 450zl.

Co byscie polecili w tym przedziale cenowym?

  • 0

#2 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 03 07 2008 - 12:59

Corsair HX 620W
Ale radzę najpierw skompletuj sprzęt a potem myśl o zasilaczu. Na zasilacz "na lata" tez bym się nie napalał, bo może się okazać że za rok wejdzie jakaś nowa wtyczka itp i sprżet już nie obsłuży np. nowych kart.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: wydajność komputera niestabilność komputera



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych