Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podczas grania bluescreen z błędem dxgmms1.sys


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotrek1500

piotrek1500

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 06 08 2011 - 00:09

Witam, od jakiegoś czasu zmagam się z problem występującym na moim kompie, otóż: podczas grania w dowolną grę, owa gra po losowym czasie wywala się do Windows-a lub wyskakuje bluescreen z błędem "dxgmms1.sys", sprawdzałem o co chodzi, ale ludzie piszą aby przeinstalować DirectX-a sprawdzić pamięć RAM, dysk, u mnie wszystko sprawdzane i zero błędów, najnowszy DirectX, stery do karty, stare usuniętę, dysk sprawdzony, ram też programem memtest 86 zero errorów, mój sprzęt to

Amd Athlon X2 250
płyta Asus M2N68-AM-SE2
RAM 1x 1gb Good Ram ddr 2 800, 1x 2gb Good Ram 800 (ostatnio dokupiona)
ATI RADEON HD 6570
Zasilacz: OCZ StealthXStream 2 400W 80+ PSU 120mm

Bardzo proszę o pomoc
Edytuj/Usuń Wiadomość

  • 0

#2 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 06 08 2011 - 00:41

Sprawa prosta należy odświeżyć system i partycję C, przekopiować ważne dane na dysk D a najlepiej na CD lub DVD i programem GParted lub innym uruchamianym z płyty z pod BIOS-a wykasować partycję C oraz partycję free 8MB. sformatować całość w Linux-ie i potem powtórzyć operację ale format już pod system Windowsa.
Po instalacji sytemu i sterowników jakie miałeś dołączone do komputera na płycie instalujesz antywirusa, firewalla, do tego przeglądarkę nie polecam używać Internet Explorera sugeruje Mozillę Firefox, oraz CClener lub sugeruję Odkurzacz 12. Teraz uruchomić internet aktualizować antywirusa, firewalla, przeglądarkę, odkurzacz 12.
Dokonać odkurzaczem 12 kompleksowego czyszczenia komputera. przeprowadzić aktualizację systemu i ponownie kompleksowe czyszczenie komputera. Teraz zainstaluj sobie sterowniki do drukarki, kamery, i czego tam chcesz potem zainstaluj sobie taki program Game Booster 2.2 ,nie wiem jakiego masz Windowsa ale sugeruję użyć programu do usuwania zbędnych opcji z sytemu przyśpieszy pracę komputera. Teraz zrobisz ponowne kompleksowe czyszczenie komputera odkurzaczem 12 i na koniec defragmentację dysku twardego partycji C. I pamiętaj za każdym razem jak kończysz prace na komputerze i go wyłączasz wykonujesz szybkie czyszczenie a raz lub co dwa miesiące wykonujesz kompleksowe czyszczenie komputera.
.

Użytkownik brutus3 edytował ten post 06 08 2011 - 00:46

  • 0

#3 piotrek1500

piotrek1500

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 06 08 2011 - 12:39

Sorry ale zbyt to skomplikowane i nie sądzę aby było to spowodowane zasyfieniem kompa, formatowałem go chyba ze 4 razy wgrywając inne systemy i dalej nic

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Memtest86+ testowanie pamięci



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych