Skocz do zawartości


Zdjęcie

[PROBLEM] Monitor Fujitsu - Siemens...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 a_doslaw

a_doslaw

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 24 11 2006 - 20:04

Witam.

Od pewnego czasu mam pewien problem z monitorem. A mianowicie, zaczął mi tak poprostu gasnąć... Przykładowo: Włączam komputer, porobie coś przez 1,max 2h i nagle trace obraz - czarność widzę... By to naprawić, musze wyłączyć monitor na jakieś 10 minut, wtedy gdy włączam, działa normalnie. Jednak za ok. 20 minut to się znowu powtarza...Nawet podczas pisania tego posta straciłem przez pewien okres obraz... To jest naprawdę denerwujące, zwłaszcza, gdy mam cos ważnego do zrobienia, bdź, gdy poprostu w coś gram... Kolega doradził mi, że problem może być związany z kartą graficzną ( Nvidia GF 6200) Monitor ( Fujitsu-siemens C19-6 jak i kartę kupiłem dosyć niedawno, tj. w październiku.. Jeżeli ktośma pomysły, lub poprostu wie, w czym problem i jak to naprawić, prsołbym o pisanie...

  • 0

#2 thade

thade

    Stały użytkownik

  • 209 postów

Napisano 24 11 2006 - 20:45

Hmm... karta graficzna raczej tu nie jest problemem skoro sprawe zalatwia samo wylaczenie i wlaczenie po jakims czasie monitora. Moze sprawdz czy masz docisniety kabel do karty...

  • 0

#3 a_doslaw

a_doslaw

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 24 11 2006 - 21:40

Kabel jest docisniety. Odkurzyłem też "wnętrzności" kompa, ale nic nie pomogło... Czy jedynym sopobem na rozwiazanie problemy pozostaje serwis?
  • 0

#4 ykoops

ykoops

    Stały użytkownik

  • 377 postów

Napisano 24 11 2006 - 21:56

Objawy sugerują przegrzewanie się jakiegoś elementu w monitorze..., zanieś go do sąsiada z kompem i poproś żeby przetestował go z godzinkę (pograjcie w coś ;), browarki też nie jest źle widziane w taiej sytuacji ). Jeśli problem się pojawi zostaje serwis albo znajomy elektronik.
  • 0

#5 alfa

alfa

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 27 11 2006 - 13:54

hm. byc moze to jest problem z lampa?prawdopodbnie sie przegrzewa.
  • 0

#6 a_doslaw

a_doslaw

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 27 11 2006 - 15:19

Czyli pozostaje mi serwis?

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: gaśnie monitor przygasanie monitora



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych