Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nabór na moderatorów Tweaks.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#61 rafales

rafales

    Początkujący

  • 68 postów

Napisano 19 01 2011 - 11:02

Wszystko fajnie ale czasami zdarza się przytrollować :D
Parę wypowiedzi już poszło do kosza.
Niestety na tym forum Admini sami nie decydują o naborze.
Popisz jeszcze trochę, bo przez prawie rok napisałeś całe 48 postów.
Później się zobaczy.


W sumie tak. Napisałem admin, tak ogólnie. Oczywiście z tym trollowaniem się nie zgadzam, ale to Twoje zdanie.
Zostawiam ocenę dla Was, w końcu to Wy tutaj rządzicie.

  • 0

#62 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 19 01 2011 - 11:53

To popisz trochę, jak będziesz mieć +/- 100 postów z działów tematycznych to zdecydujemy :D

  • 0

#63 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 18 03 2011 - 14:28

Czekam na opinię admina i jak będzie pozytywna, mogę zaczynać od daty akceptacji kandydatury.



I tylko tyle kolegę widzieliśmy "Ostatnio 26 01 2011 14:10", Szkoda :omg:


Nabór cały czas AKTYWNY
  • 0

#64 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 18 03 2011 - 14:30

Daj ogłoszenie
  • 0

#65 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 18 03 2011 - 14:33

Od ręki się nie zgadzam na jego przyjęcie.
  • 0

#66 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 18 03 2011 - 14:35

Daj ogłoszenie


Ci którzy chcą tu trafić, na pewno nie zabłądzą ;)

Od ręki się nie zgadzam na jego przyjęcie.



yy.. kogo? :omg:
  • 0

#67 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 18 03 2011 - 14:44

Tego rafalesa.. Co był i wybył..
  • 0

#68 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 18 03 2011 - 14:47

Przecież nie napisałem że chce mu dać, tylko że jest nieaktywny co równa się z brakiem moda. :omg:
  • 0

#69 kuba_kubi

kuba_kubi

    Zaawansowany użytkownik

  • 807 postów

Napisano 27 03 2011 - 05:13

To moze ja sie zglosze na moderatora? Jestem tu dosc regularnie i staram sie udzielac w miare mozliwosci.
  • 0

#70 Bamber

Bamber

    Jestem bot

  • 580 postów

Napisano 27 03 2011 - 12:48

Bardzo bogate cv napisałeś
  • 0

#71 kuba_kubi

kuba_kubi

    Zaawansowany użytkownik

  • 807 postów

Napisano 27 03 2011 - 14:41

Bamber bogate nie bogate, ci co rozpatruja powinni sobie chyba tez zadac odrobine trudu, poczytac jej posty itp by sprawdzic osobe ktora aspiruje do bycia moderatorem a nie dostac wszystko podane na tacy ... Wymagasz czegos od innych - wymagaj rowniez tego od siebie ...

  • 0

#72 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 27 03 2011 - 16:00

Bamber bogate nie bogate, ci co rozpatruja powinni sobie chyba tez zadac odrobine trudu, poczytac jej posty itp by sprawdzic osobe ktora aspiruje do bycia moderatorem a nie dostac wszystko podane na tacy ... Wymagasz czegos od innych - wymagaj rowniez tego od siebie ...



Yeah, pobijcie sie jeszcze.

Wymagania:

  • czas wolny minimum kilkanaście minut dziennie;
  • umiejętność współpracy z ludźmi, skrupulatność;
  • mile widziane doświadczenie w moderowaniu forum (prosimy o wskazanie adresów);
  • minimum 17 lat (możliwe delikatne odejścia od tego wymogu).




Napisz czy spełniasz te wszystkie wymagania, jakie działy chciałbyś moderować i dlaczego Ciebie mamy dołączyć do elitarnego grona ;) ;)

  • 0

#73 FOR

FOR

    Prezes

  • 168 postów

Napisano 04 04 2011 - 19:45

Zgłoszenie na Globalnego Moderatora / Moderatora witryny Tweaks.pl

Otóż po pewnej weryfikacji dostrzegłem iż forum jest bardzo przydatnym portalem dla społeczeństwa internetowego. Użytkownicy działający na forum mają ambicję, próbują wzajemnie sobie pomagać i doradzać. Ja jako coprywritter oraz grafik (pomagałem pewnej firmie graficznej jako współtwórca w realizacji zamówienia zleconego przez korporację SONY make.belive) pragnął bym pomóc Waszej społeczności stać się dobrze znanym portalem informatycznym.

Nawiązując jeszcze do mojej osoby... Także jak zapewne Państwo interesuję się informatyką oraz sprawami z tym związanymi. Zaważając również na ten dosyć ważny artykuł zwracam się do Was z takową propozycją. Mówiąc ogólnie chciałbym pomóc Waszej społeczności zaistnieć w sieci jako dobrze znaną stroną jak np. Komputer Świat, PC Format, czy PC Lab.

W formie współpracy proponuję:

- profesjonalną pomoc z zakresu marketingu oraz coprywritingu
- profesjonalną pomoc graficzną
- nowe innowacje
- znakomitą współpracę z ekipą forum

Dla formalności mogę zdradzić kilka pomysłów, które pragnął bym wykorzystać w takowej współpracy między Nami:

1. Zaprojektowanie intra i upload na YouTube, który umożliwi Nam zwiększenie odwiedzin witryny.

2. Filtr pewnych tematów, aby ułatwić komunikację.

3. Wprowadzenie podręcznego komunikatora, który umożliwi szybką i łatwą komunikację między administracją a użytkownikiem.

4. Projekt pewnych avatarów oraz sygnatur specjalnie dla ekipy.

5. Projekt wyglądu rang pod avatarami.

6. Zaprojektowanie konta na portalach takich jak: Facebook, Nasza Klasa oraz Twitter - ubieganie się o status konta oficjalnego.

7. Dodanie poniżej forum, aby zwiększyć zainteresowanie gości pole pod nazwą: "Użytkownicy obecni dziś na forum:" (opcjonalnie)

8. Korekta nicków Administracji poprzez zmianę ich na: Imię oraz Nazwisko, aby zwiększyć poziom profesjonalizmu (opcjonalnie)

9. Poprawa szczegółów wykonania graficznego witryny np. w szczególności ikony znajdującej się nad adresem przy nazwie.

Zapewne napłynie Administracji na myśl pytanie "Dlaczego chciałbym z Panem współpracować ?". Otóż mówiąc zasadniczo brak mi funduszy na zaprojektowanie własnej witryny oraz aby ją opłacać. Więc chciałbym po prostu wzbogacić Wasze forum o moje umiejętności i pracę. Osobiście uważam iż liczba postów nie ma tu większego znaczenia - w końcu to nie świadczy o predyspozycjach oraz umiejętnościach użytkownika. Osobiście dużo nie wymagam, jedynie przyjemnej pracy z ekipą strony Tweaks.pl

Prawdopodobnie wielu z Was zna mnie z oficjalnego, polskiego forum IP Boarda http://forum.invisionize.pl/

Pozdrawiam
Kamil Wesołowski.

Użytkownik .FOR edytował ten post 04 04 2011 - 19:56

  • 0

#74 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 04 04 2011 - 20:22

Zgłoszenie na Globalnego Moderatora / Moderatora witryny Tweaks.pl

Otóż po pewnej weryfikacji dostrzegłem iż forum jest bardzo przydatnym portalem dla społeczeństwa internetowego. Użytkownicy działający na forum mają ambicję, próbują wzajemnie sobie pomagać i doradzać. Ja jako coprywritter oraz grafik (pomagałem pewnej firmie graficznej jako współtwórca w realizacji zamówienia zleconego przez korporację SONY make.belive) pragnął bym pomóc Waszej społeczności stać się dobrze znanym portalem informatycznym.

Nawiązując jeszcze do mojej osoby... Także jak zapewne Państwo interesuję się informatyką oraz sprawami z tym związanymi. Zaważając również na ten dosyć ważny artykuł zwracam się do Was z takową propozycją. Mówiąc ogólnie chciałbym pomóc Waszej społeczności zaistnieć w sieci jako dobrze znaną stroną jak np. Komputer Świat, PC Format, czy PC Lab.

W formie współpracy proponuję:

- profesjonalną pomoc z zakresu marketingu oraz coprywritingu
- profesjonalną pomoc graficzną
- nowe innowacje
- znakomitą współpracę z ekipą forum

Dla formalności mogę zdradzić kilka pomysłów, które pragnął bym wykorzystać w takowej współpracy między Nami:

1. Zaprojektowanie intra i upload na YouTube, który umożliwi Nam zwiększenie odwiedzin witryny.

2. Filtr pewnych tematów, aby ułatwić komunikację.

3. Wprowadzenie podręcznego komunikatora, który umożliwi szybką i łatwą komunikację między administracją a użytkownikiem.

4. Projekt pewnych avatarów oraz sygnatur specjalnie dla ekipy.

5. Projekt wyglądu rang pod avatarami.

6. Zaprojektowanie konta na portalach takich jak: Facebook, Nasza Klasa oraz Twitter - ubieganie się o status konta oficjalnego.

7. Dodanie poniżej forum, aby zwiększyć zainteresowanie gości pole pod nazwą: "Użytkownicy obecni dziś na forum:" (opcjonalnie)

8. Korekta nicków Administracji poprzez zmianę ich na: Imię oraz Nazwisko, aby zwiększyć poziom profesjonalizmu (opcjonalnie)

9. Poprawa szczegółów wykonania graficznego witryny np. w szczególności ikony znajdującej się nad adresem przy nazwie.

Zapewne napłynie Administracji na myśl pytanie "Dlaczego chciałbym z Panem współpracować ?". Otóż mówiąc zasadniczo brak mi funduszy na zaprojektowanie własnej witryny oraz aby ją opłacać. Więc chciałbym po prostu wzbogacić Wasze forum o moje umiejętności i pracę. Osobiście uważam iż liczba postów nie ma tu większego znaczenia - w końcu to nie świadczy o predyspozycjach oraz umiejętnościach użytkownika. Osobiście dużo nie wymagam, jedynie przyjemnej pracy z ekipą strony Tweaks.pl

Prawdopodobnie wielu z Was zna mnie z oficjalnego, polskiego forum IP Boarda http://forum.invisionize.pl/

Pozdrawiam
Kamil Wesołowski.



8. Korekta nicków Administracji poprzez zmianę ich na: Imię oraz Nazwisko, aby zwiększyć poziom profesjonalizmu (opcjonalnie)
A sam się zarejestrowałeś jako noname, ehh ja bym był ostrożny z taką współpracą ;D
  • 0

#75 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 04 04 2011 - 20:28

@up :P

Pozdrawiam
Kamil Wesołowski.



Do ekipy ;D

http://forum.invisionize.pl/topic/24367-propozycja-nawiazania-wspolpracy-z-osoba-posiadajaca-licencje-na-ipb/page__p__147344#entry147344

Zaiste :P
  • 0

#76 FOR

FOR

    Prezes

  • 168 postów

Napisano 04 04 2011 - 20:29

Hmm, a mianowicie o co Panom chodzi ? ;D

Liczy się profesjonalizm, a imię oraz nazwisko zwiększyło by poziom.

Użytkownik .FOR edytował ten post 04 04 2011 - 20:29

  • 0

#77 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 04 04 2011 - 20:35

Mnie to nie dziwi a co miał się wychylać, zaoferował swe usługi dla forum i niech to sama administracja rozważy, ostatecznie co ją to kosztuje. Ja przyjął bym propozycję na próbę i rzeczywiście wykazał by FOR że nie jest amatorem lecz profesjonalistą to czemu by nie forum mogło by zyskać wiele. Na przykład jako administrator i doradca od spraw technicznych dbający o bez awaryjne działanie forum oraz udzielał by porad w tworzeniu własnych stron.
Oczywiście to tylko moja prywatna sugestia lecz prawda jest że forum potrzebni są profesjonaliści w niektórych tematach.

Użytkownik brutus3 edytował ten post 04 04 2011 - 20:36

  • 0

#78 FOR

FOR

    Prezes

  • 168 postów

Napisano 04 04 2011 - 20:46

brutus3 dziękuje za pozytywną opinię świadczącą o mojej osobie. Osobiście nie lubię się przeceniać lecz pomagać i działać swoimi umiejętnościami.

Nawiązując jeszcze do witryny Tweaks.pl znam ją od bardo dawna przeglądając codzienne newsy ze świata technologii oraz informatyki.

Decyzję pozostawiam Administracji portalu.

Pozdrawiam.
  • 0

#79 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 05 04 2011 - 12:02

.FOR, Przyjęty na okres próbny.

Podaj mi na PW listę działów którymi chciałbyś się zajmować.

;D
  • 0

#80 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 05 04 2011 - 14:37

O to się mówi kiepełek do biznesu ;D .
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych