Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nabór na moderatorów Tweaks.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#81 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 05 04 2011 - 16:06

Stwórz cokolwiek co nam obiecujesz, a pogadamy poważnie ;D

  • 0

#82 Inspektor-Miki

Inspektor-Miki

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 05 04 2011 - 18:55

Witam Nazywam się Kamil Mikulec mam 20 lat i Studiuje Prawo. Niedawno mój znajomy For pokazał mi tą stronę i zachęcił do napisania podania na posadę Moderatora. Interesuję się informatyką oraz prawem i cechuje mnie Professionalizm tej dziedziny. Ze względu na to iż portal jest dosyć znaną witryną zakresu informatyki. Weryfikując iż forum jest dosyć znaną i cenioną w sobie stroną informatyczną postanowiłem napisać w celu pomocy w zarządzaniu oraz rozwijaniu portalu. Swoimi działaniami pragnę wnieść professionelizm oraz zaawansowaną pomoc w zakresie informatyki.

W formie pracy jako Moderator forum Tweaks.pl proponuję:

- weryfikacja komentarzy użytkowników (anty spam, cenzura wulgarnych słów)
- pomoc w wybranej dziedzinie
- przeglądanie zawartości profili użytkowników
- innowacyjne pomysły

Planowałem założyć forum informatyczne wraz z moim znajomym For'em jednakże z wyniku braku funduszy na zakup domeny oraz jej utrzymywanie, a także na wykupienie Licencji IPB jestem gotów pracować na forum Tweaks.pl jako Moderator. Myślę iż współpraca między pozostałymi członkami ekipy będzie układała się pomyślnie, a zarazem czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam Kamil Mikulec.

Użytkownik Kamil Mikulec edytował ten post 05 04 2011 - 18:57

  • 0

#83 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 05 04 2011 - 19:01

Witam Nazywam się Kamil Mikulec mam 20 lat i Studiuje Prawo. Niedawno mój znajomy For pokazał mi tą stronę i zachęcił do napisania podania na posadę Moderatora. Interesuję się informatyką oraz prawem i cechuje mnie Professionalizm tej dziedziny. Ze względu na to iż portal jest dosyć znaną witryną zakresu informatyki. Weryfikując iż forum jest dosyć znaną i cenioną w sobie stroną informatyczną postanowiłem napisać w celu pomocy w zarządzaniu oraz rozwijaniu portalu. Swoimi działaniami pragnę wnieść professionelizm oraz zaawansowaną pomoc w zakresie informatyki.

W formie pracy jako Moderator forum Tweaks.pl proponuję:

- weryfikacja komentarzy użytkowników (anty spam, cenzura wulgarnych słów)
- pomoc w wybranej dziedzinie
- przeglądanie zawartości profili użytkowników
- innowacyjne pomysły

Planowałem założyć forum informatyczne wraz z moim znajomym For'em jednakże z wyniku braku funduszy na zakup domeny oraz jej utrzymywanie, a także na wykupienie Licencji IPB jestem gotów pracować na forum Tweaks.pl jako Moderator. Myślę iż współpraca między pozostałymi członkami ekipy będzie układała się pomyślnie, a zarazem czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam Kamil Mikulec.



Ja proponuję zacząć się udzielać a potem można próbować startować na moderatora ;D
  • 0

#84 FOR

FOR

    Prezes

  • 168 postów

Napisano 05 04 2011 - 19:01

Polecam mojego znajomego. Posiada dużo wiedzy na temat informatyki.
  • 0

#85 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 05 04 2011 - 19:08

Jako że mieliśmy już sporo osób ze "słomianym zapałem", nowi którzy zgłaszają swoją kandydaturę na moderatora proszeni są o wykazanie się wiedzą i aktywnym udziale w życiu forum.
  • 0

#86 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 05 04 2011 - 23:29

Słusznie Kamil musi się trochę wykazać posiedzieć na forum, cóż FOR trafił na swój dzień Kamil niestety jakoś mu się nie udało.
Ale zapraszamy i życzymy powodzenia ważne że tu na tym forum nowym nie podstawia się haków i traktuje się jak równych, dzięki czemu jak głębiej z forum się zapoznasz atmosfera jest tu OK.
  • 0

#87 kubek2232

kubek2232

    Stały użytkownik

  • 190 postów

Napisano 22 04 2011 - 00:19

witam ja również jestem nowy na forum lecz chciałbym pomóc prowadzić ład i porządek na forum. pomocy tez potrafię udzielić w sprawach GSM jak i komputerów spełniam warunki wiekowe. 7 kwietnia ukończyłem 19 lat. mam dużo czasu szczególnie wieczorami. jeżeli jest jeszcze taka możliwość proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury. pozdrawiam Kuba
  • 0

#88 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 22 04 2011 - 08:19

kubek2232 jak trochę więcej udzielisz się na forum, dasz administracji argumenty za Twoim przyjęciem.
Nie każdemu udaje się "od strzała", najpierw trzeba się wykazać a potem już tylko z górki. Trzymam kciuki, abys dołączył do naszego grona.
  • 0

#89 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 22 04 2011 - 12:55

A raczej pod górę.. Później to niektórzy sobie bimbają.. Ranga nie jest dla lansu..
  • 0

#90 kubek2232

kubek2232

    Stały użytkownik

  • 190 postów

Napisano 22 04 2011 - 20:56

bede sie starał wykazywac jak bede mógł. pozdrawiam.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych