Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nabór na moderatorów Tweaks.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#21 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 29 11 2010 - 21:31

Życzę powodzenia nowym moderatorom i owocnej współpracy z administracją oraz jak naj mniej utarczek z userami ;)

  • 0

#22 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 30 11 2010 - 18:56

Jest jeszcze jedna wolna ranga - na moderatora globalnego, jednak wymagania to minimum 100 postów na forum.

  • 0

#23 Bamber

Bamber

    Jestem bot

  • 580 postów

Napisano 30 11 2010 - 20:27

W takim razie ja chciałbym złożyć swoja kandydaturę. Widzę że część modów odeszła a "świeża osoba" miałaby inny pogląd na to wszystko. Jestem najdłużej na forum z tych co dostali przez pomyłkę globala. Będąc właśnie przez pomyłkę globalem poczyniłem już pewne kroki moderatorskie tak więc szkoda by było to zmarnować, Dlatego też bardzo proszę o rozpatrzenie mojej propozycji . Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)
  • 0

#24 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 30 11 2010 - 20:49

Masz Moderatora lokalnego i to wystarczy na początek.
Jak się wykażesz i zobaczymy dobre wyniki to pomyślimy.

Użytkownik Celdur edytował ten post 30 11 2010 - 20:50

  • 0

#25 Drognan

Drognan

    Początkujący

  • 91 postów

Napisano 01 12 2010 - 06:19

W takim razie ja chciałbym złożyć swoja kandydaturę. Widzę że część modów odeszła a "świeża osoba" miałaby inny pogląd na to wszystko. Jestem najdłużej na forum z tych co dostali przez pomyłkę globala. Będąc właśnie przez pomyłkę globalem poczyniłem już pewne kroki moderatorskie tak więc szkoda by było to zmarnować, Dlatego też bardzo proszę o rozpatrzenie mojej propozycji . Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Czy najdłużej to nie wiem,ja jestem od 10 lutego 2008 roku :)
  • 0

#26 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 01 12 2010 - 15:09

Ahh powinno jeszcze być dopisane w wymaganiach brak nałogów np zachłanność. Nie ważne kto ile jest (a tu się nowi się prawie biją o globala)na forum, ważne co do niego wnosi.
Jak już się wypowiadam w tym temacie, to oficjalnie skrytykuje jednego z nowych moderatorów. Próbowałem interweniować u Admina, niestety bez efektu jak widać.
Po moim zgłoszeniu, że każdy "nowy mod" został globala rangi zostały zmienione. Wracając do Pana, do którego mam zastrzeżenia, jest nim nvu. Dlaczego ? Wróćmy do "wniosku" pana NVU.

Z chęcią podjąłbym się funkcji moderatora na forum tweaks.
Niestety, ale jak widać nie udzielałem się tutaj dużo, ponieważ szczerze mówiąc nie wiedziałem że istnieje takie forum o mojej pasji. (Konto założyłem w 2007 roku, aby coś pobrać i tak zostało)
Ogłoszenie znalazłem na WHT, stąd też podaje
link do profilu: http://www.webhostin.../user/3258-nvu/

Dlaczego Ja?
- Wysoka kultura osobista, brak wulgaryzmów, poprawnie ortograficznie wypowiedzi
- Wysoka wiedza nt. serwerów, nowości technicznych, komputerów, internetu
- Pomaganie innym użytkownikom Tweaks
- Doświadczenie moderatorskie, byłem już moderatorem na dużo większych forach min. nedds.pl
Spełniam wszystkie przedstawione wymagania.

Interesowały by mnie wszystkie działy oprócz Windowsa 7, Visty oraz programowania. Na wszystkie inne mam minimalną albo rozszerzoną wiedzę dlatego bez problemu mogę się nimi zająć.

Co mi się nie podoba ?
link do strony(profilu) bez zgody administracji,czyli jawne łamanie regulaminu oraz stwierdzenie które (nie)podoba mi się najbardziej

- Doświadczenie moderatorskie, byłem już moderatorem na dużo większych forach min. nedds.pl

Jak dobrze wiemy, portal ten to warez czyli pan NVU jawnie wspiera "szarą strefę" piractwa komputerowego, czego również zakazuje regulamin.
Niniejszym chciałbym ogłosić że rezygnuję ze stanowiska moderatora,gdyż ja musiałem się wykazać żeby go dostać, a teraz dostają go osoby, które mają po kilka(naście) postów na krzyż.
Dziękuje wszystkim, którzy mi pomagali na początku, jeśli komuś moja działalność przeszkadzała przepraszam - starałem się tylko wypełniać mój moderatorski obowiązek. Nadal planuję udzielać się na forum, jednak nie chcę być "wrzucony do jednego wora" z nowymi moderatorami, których wcześniejsze działalności są wątpliwe.
Dziękuje za uwagę :)

Użytkownik Kantoro edytował ten post 01 12 2010 - 15:11

  • 0

#27 Drognan

Drognan

    Początkujący

  • 91 postów

Napisano 01 12 2010 - 15:50

Mi się wydaje,że nowi moderatorzy to taki świeży powiew na forum.
Nie chcę się tutaj wywyższać i ranga lokalnego moderatora osobiście jak najbardziej mi odpowiada.
Wydaje mi się,że to zaszczyt móc być moderatorem na tak dużym forum komputerowym jakim jest tweaks.pl

Przykre jest to,że doświadczony moderator,który jest nim tutaj od bardzo dawna chce odejść z powodu pojawienia się nowych osób na tym stanowisku.
To duży błąd bo nowi mogą się zawsze nauczyć czegoś nowego i cennego od takiej osoby.
  • 0

#28 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 01 12 2010 - 16:06

Mi się wydaje,że nowi moderatorzy to taki świeży powiew na forum.
Nie chcę się tutaj wywyższać i ranga lokalnego moderatora osobiście jak najbardziej mi odpowiada.
Wydaje mi się,że to zaszczyt móc być moderatorem na tak dużym forum komputerowym jakim jest tweaks.pl

Przykre jest to,że doświadczony moderator,który jest nim tutaj od bardzo dawna chce odejść z powodu pojawienia się nowych osób na tym stanowisku.
To duży błąd bo nowi mogą się zawsze nauczyć czegoś nowego i cennego od takiej osoby.



Ahh lizustwa też nie popieram, nie jestem na forum od bardzo dawna, rejestrowałem się w październiku tego roku :)
  • 0

#29 Drognan

Drognan

    Początkujący

  • 91 postów

Napisano 01 12 2010 - 16:42

To nie jest lizustwo tylko szacunek dla drugiej osoby,zawsze powtarzam że on jest najważniejszy.
Jeśli w jakiś sposób Cię uraziłem-przepraszam.
  • 0

#30 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 01 12 2010 - 18:41

Dobra chłopaki spokojnie. Wszystko będzie ok. tylko róbcie co do Was należy :)
  • 0

#31 nvu

nvu

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 01 12 2010 - 18:51

Kantoro,

- Nie wspieram piractwa, jak widzisz to jest forum wielotematyczne, jeżeli byłem moderatorem na forum warezowym to tutaj nie mam już prawa ?
- Adres podałem do profilu, ponieważ administrator tego forum napisał tam ogłoszenie naboru na moderatorów dlatego dałem link do profilu aby wiadomo było o kogo chodzi, oraz e pewnym sens "ufności"
Widzę że też jesteś Świeżakiem "zarejestrowany 19.10" moje konto "puste" jest tutaj już od 20 września 2007.
A Twoja liczba postów 115 również nie jest miażdżąca.

Jeżeli administrator zdecyduje, że nie sprawuję swoich obowiązków to zabierze mi moderatora.
Zdaje mi się, że Ty nie jesteś administratorem, dlatego masz chyba mało do powiedzenia.

Użytkownik nvu edytował ten post 01 12 2010 - 18:53

  • 0

#32 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 01 12 2010 - 19:00

Kantoro,

- Nie wspieram piractwa, jak widzisz to jest forum wielotematyczne, jeżeli byłem moderatorem na forum warezowym to tutaj nie mam już prawa ?
- Adres podałem do profilu, ponieważ administrator tego forum napisał tam ogłoszenie naboru na moderatorów dlatego dałem link do profilu aby wiadomo było o kogo chodzi, oraz e pewnym sens "ufności"
Widzę że też jesteś Świeżakiem "zarejestrowany 19.10" moje konto "puste" jest tutaj już od 20 września 2007.
A Twoja liczba postów 115 również nie jest miażdżąca.

Jeżeli administrator zdecyduje, że nie sprawuję swoich obowiązków to zabierze mi moderatora.
Zdaje mi się, że Ty nie jesteś administratorem, dlatego masz chyba mało do powiedzenia.


Hoho, nie jestem świeżakiem,tylko początkującym a to znacznia różnica haha, nie jestem administratorem, wyraziłem tylko swoją opinię publicznie i poprosiłem administracje żeby odebrali mi rangę moderatora bo nie chce być porównywany z kimś Twojego pokroju.

PS co do ilości postów, to akurat nie masz się co sadzić bo masz ich o ponad "setke" mniej, poza tym ciężko wyrażasz myśli np

Miałem ten sam i ścinało mnie podczas gier

, co raczej jest przeszkodą w byciu moderatorem :)

I jeszcze ostatnie, podpis

Masz problem ?
Napisz PW, postaram się odpowiedzieć

a czyżby forum nie było czasem po to żeby raz rozwiązany problem był ogólnodostępny a nie tylko dla 2 osób ? :)


[warn=jackass]
przeginacie troche , o tym admin zdecyduje
[/warn]

Użytkownik jackass edytował ten post 01 12 2010 - 19:44

  • 0

#33 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 01 12 2010 - 19:07

Pokłóćcie się jeszcze trochę a każdy straci tą rangę.
Czegoś takiego to jeszcze na tym forum nie widziałem.
Jak macie do siebie jakieś ale to wylewajcie to na PW.

Użytkownik Celdur edytował ten post 01 12 2010 - 21:27
Otwieram ale bez wylewania mnie tu..

  • 0

#34 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 01 12 2010 - 21:56

Widzę że nowi wrzucają trochę świeżego powietrza :) , mała zadymka śnieżna.
  • 0

#35 TiteX

TiteX

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 02 12 2010 - 04:11

Witam serdecznie, na samym wstępie chciałbym nadmienić, iż ilość moich postów - nie jest adekwatna do posiadanej wiedzy, i zapału do pracy.
Fakt - faktem, jestem świeżakiem na tweaks'ie, jednakże postaram się dosyć diametralnie zwiększyć swoją aktywność.

To teraz coś o mnie. Mam na imię Tomasz, mam za sobą 19 wiosen, mieszkam w Gdańsku. Interesuje się szeroko pojętą technologią, zaczynając na Komputerach/Serwerach, kończąc na Telefonach, Telewizorach, i Pralkach (Mowa tutaj o wszelkiej elektronice). Aktualnie ciągle się edukuje - ale to już ostatni roczek, dodatkowo właśnie kończę kurs prawda jazdy. (trzymajcie za mnie kciuki, na egzaminie :) ).
To teraz takie zachęcenie - co do mojej osoby. Moją główną cechą jest kreatywność i komunikatywność, znam zasady polskiej polszczyzny, no i oczywiście języki obce - w średniej mierze. (Angielski, Niemiecki, Rosyjski, i Kaszubski - A jak, w końcu, to też jest język [Oficjalnie ^^]).

To cóż, to tyle. Mam nadzieje, że drastycznie mała ilość moich postów, nie przeważy szali waszej decyzji - wydaje mi się, że nawet taki świeżaczek jak ja - zasługuje na szansę wykazania się w tej służbie!

Ahooj ! Niech wam kable się zaczerwienią! :)

Użytkownik TiteX edytował ten post 02 12 2010 - 04:12

  • 0

#36 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 02 12 2010 - 10:06

a możesz czymś wicej się pochwalić ? byłeś może na takim stanowisku na innym forum ? albo chociaż podaj linki do profili z innych forów.
  • 0

#37 Dyktus

Dyktus

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 12 2010 - 22:28

Witam. O naborze dowiedziałem się z innego serwisu specjalnie nie podaje linku.

Informatykiem nie jestem mam 17 lat (w lutym już 18).
Ucze się aktualnie w drugiej klasie technikum informatycznego w Poznaniu.
Chętnie dołącze do serwisu tweaks.pl jako moderator, znam ten serwis bo wiele razy pobierałem z niego programy i na forum szukałem porad jednak nigdy się nie rejestrowałem.


Wiele razy próbowałem sam otworzyć takie forum, moderatorem byłem dawniej na forum o grach komputerowych opartym na CMS-ie phpBB i też na innym forum komputerowym (startującym jednak forum upadło), opartym na CMS-ie SMF.

Na forum jestem nowy, lecz dopiero zaczynam i myślę że poczuje się tu dobrze.
  • 0

#38 TiteX

TiteX

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 04 12 2010 - 00:40

a możesz czymś wicej się pochwalić ? byłeś może na takim stanowisku na innym forum ? albo chociaż podaj linki do profili z innych forów.


Nie lubię się chwalić, ale mogę jeszcze zaprezentować się ciut z lepszej strony.
Prowadziłem kilka serwisów, niestety - większość znikła z sieci, z tego dwa zostały sprzedane. Póki co moją aktywność widać na jednym z forów związanych z Grą FPS - Counter Strike, oraz forum młodzieżowym. Skoro to forum komputerowe, to dam tutaj link do mego profilu na forum, gdzie głównie zajmowałem się właśnie kategorią - o podobnej treści : http://www.grajkownia.com/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&mid=3079 . Główna aktywność w dziale : Internet - do którego miałbym kilka pomysłów (na tym forum oczywiście) - proponuję małą przebudowę działu, i postawieniu głównie na wszelkiej maści Poradniki :)
  • 0

#39 Mariuce

Mariuce

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 14 12 2010 - 13:20

Witam, w odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone forum webhelp, chciałbym zgłośic swoją kandydaturę na stanowisko Moderator.

Mam 20 lat, od dawna interesuję się tematyką komputerów oraz urządzeń mobilnych. Doświadczenie zdobyłem współtworząc serwis czatmania.com (niestety już nie istnieje) oraz byłem moderatorem serwisu Grono.net, z którego musiałem zrezygnować z powodu matury którą zdawałem w tym roku. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej oferty. Pozdrawiam Mariuce.
  • 0

#40 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 15 12 2010 - 11:15

Napisz PM jaki dział by ciebie interesował.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych