Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moderka na 11 dni zamiast 7


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 23 07 2009 - 00:52

Witam!

12.07.09 otrzymałem moderkę na tydzień (patrz ss). Dziś mamy 23.07.09, a tu nadal widzę info, że mój post musi zostać spr przez mODERATORA. Proszę o usunięcie moderki i upomnienie mODERATORA, który ją zapoczątkował ;> .

Dołączona grafika

  • 0

#2 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 23 07 2009 - 16:13

Ciesz się, że tylko tyle dostałeś, bo ja chętnie bym Ci dał bana dożywotniego za takie zachowanie.
Co więcej Ziele nie mam pojęcia na jakiej podstawie stwierdził poprawę, i odjął Ci 33% ostrzeżenia.
Tak więc ciesz się tym co masz.

  • 0

#3 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 23 07 2009 - 18:12

odstraszajcie userów dalej
...
to zostaniecie tutaj sami
......
zupełnie sami
  • 0

#4 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 23 07 2009 - 19:22

Gawron>> zapamietaj:
pkt. 1 mod ma zawsze racje
pkt.2 jesli jej nie ma, patrz pkt.1
  • 0

#5 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 23 07 2009 - 19:28

Nie dostałeś warna za nic, zrobiłeś 4 tematy z czego jeden miał treść "Witam"
Ode mnie dostałeś 33%

2 te same tematy :

Dołączona grafika
Dołączona grafika

+

Spam


Dołączona grafika
Dołączona grafika


Więc nie wiem do kogo masz pretensje.
  • 0

#6 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 23 07 2009 - 21:15

W dodatku klepiesz teksty typu "nie potrafisz użyć mózgu" co mnie najbardziej zdenerwowało.
Uni - wole tu zostać sam i nie tolerować takiego zachowania, niż mieć użytkowników którzy wszystkich tyrają.
Vojt - nie dokońca, bo nie raz po daniu warna, i rozmowie PW z delikwentem dochodziłem do porozumienia, i po poprawie, zawsze chętnie odejmuję 33%. Moderator też człowiek - też się potrafi pomylić.
Ale ja nie mam zamiaru tolerować takiego gównianego zachowania.
  • 0

#7 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 23 07 2009 - 21:50

"Ciesz się, że tylko tyle dostałeś, bo ja chętnie bym Ci dał bana dożywotniego za takie zachowanie."
"...co mnie najbardziej zdenerwowało."

Ten tekst to już czyste wazeliniarstwo... Tak najlepiej odrazu daj bana za stwierdzenie, że ktoś nie uzywa mózgu... To nie jest nawet odbraza (moim zdaniem)...

Vojt007 moderator ma zawsze racje wsród innych moderatorów ;>.

"Nie dostałeś warna za nic, zrobiłeś 3 tematy z czego jeden miał treść "Witam""

Miałem problem z internetem (patrz właściwy temat)... i nie mówcie znowu, że wolny net to pojęcie względne...

"Co więcej Ziele nie mam pojęcia na jakiej podstawie stwierdził poprawę, i odjął Ci 33% ostrzeżenia."

Widać mogł mieć jak to się mówi- wy*ebane ^^.
  • 0

#8 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 23 07 2009 - 21:55

Miałem problem z internetem (patrz właściwy temat)... i nie mówcie znowu, że wolny net to pojęcie względne...


To że masz problem , nie znaczy że możesz robić kilka tych samych tematów , nie jesteś na tym forum od dziś i powinieneś wiedzieć że są warny za kilka tych samych tematów , więc sam sobie zapracowałeś na tego warna, a to że nie umiesz przyjąć tego w spokoju i 'z godnością' tylko piszesz jakiś posty którymi próbujesz udowodnić że niesłusznie Cię osądzono.

Wszystkich ma obowiązywać regulamin. Nie ma wyjątków.
  • 0

#9 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 23 07 2009 - 22:04

"To że masz problem , nie znaczy że możesz robić kilka tych samych tematów "
"nie jesteś na tym forum od dziś i powinieneś wiedzieć że są warny za kilka tych samych tematów"

No właśnie nie jestem tu od dziś i myślisz, że specjalnie dałem kilka takich samych tematów? Bo mi warn odpowiada? Nawet o tym nie wiedziałem... Pewnie znowu napiszesz, że to nie mój pierwszy raz... Tyle, że wtedy to warn brzmiał tak: "Za utrudnianie pracy moderatora. Wklejanie kilka razy tego samego postu, mimo, że został usunięty z tematu.". To nie jest to samo co pisanie kilka razy tych samych tematów w jednym dziale i to jeszcze przez problem z netem.
  • 0

#10 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 23 07 2009 - 22:09

No właśnie nie jestem tu od dziś i myślisz, że specjalnie dałem kilka takich samych tematów? Bo mi warn odpowiada? Nawet o tym nie wiedziałem...


To poczytaj regulamin ;>
/index.php?act=boardrules


Pewnie znowu napiszesz, że to nie mój pierwszy raz...


To nie ja pisałem, tylko eunstachy ;D
Ja po każdym info w edycji dodaje "/macsch"
  • 0

#11 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 23 07 2009 - 22:16

Zdaję się, że napisałeś abym zwrócił uwagę na: pkt 3 § 6 i widzę: "§ 6. Nie wolno zakładać kilku takich samych wątków w różnych działach. Jest to traktowane jako spam.". Zdaje się, że to było w jednym dziale-Bezpieczeństwo komputera.

I mam jeszcze jedno pytanie. Czemu mimo tego tematu nadal mam moderkę?? To łamanie regulamiu, w nim było napisane o moderce na tydzień, a nie 11 dni.

  • 0

#12 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 23 07 2009 - 22:25

Macsch jest tutaj bez wątpienia najmądrzejszy i najlepszy jeśli chodzi o komputery na tym forum. On stara się Ci pomóc a w zamian za do dostaje stwierdzenie, że nie używa mózgu - to jest jednak nie fair. Albo prosisz o pomoc, albo tyrasz innych. Zdecyduj się.

Skąd my mamy kur** wiedzieć czym objawiają się Twoje problemy z netem? Gdzie napisałeś (np do moda na PW) "przepraszam za 3 takie same tematy, to wina mojego internetu, proszę je usunąć"? Nigdzie.

Powiedz mi, który pkt regulaminu został złamany? Gdzie w regulaminie jest coś napisane, że moderator nie może dać Ci moderki na dłużej niż tydzień.

  • 0

#13 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 23 07 2009 - 22:30

"Macsch jest tutaj bez wątpienia najmądrzejszy i najlepszy jeśli chodzi o komputery na tym forum. "

Znowu wazelina ;>.

"Albo prosisz o pomoc, albo tyrasz innych. Zdecyduj się."

Wg mnie to nie było tyranie, ale...

"Gdzie w regulaminie jest coś napisane, że moderator nie może dać Ci moderki na dłużej niż tydzień"

Ostatnio jak patrzyłem w regulamin było napisane o moderce na tydzień, a nie 11 dni. Cos teraz tego nie widze, może była zmiana, nie wiem.
  • 0

#14 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 23 07 2009 - 22:35

Żadna wazelina. Zobacz na jego ilość postów, i ile razy pomógł. Zastanów się dobrze zanim znów coś napiszesz.

Poproszę o konkretny pkt regulaminu.
  • 0

#15 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 23 07 2009 - 22:46

"Żadna wazelina. Zobacz na jego ilość postów, i ile razy pomógł. Zastanów się dobrze zanim znów coś napiszesz."

Mam to gdzieś, ten temat dot. moderki, a nie wiedzy Macscha.

"Poproszę o konkretny pkt regulaminu."

Było o moderce na tydzień, ale nawet jak może być na dłużej to następnym razem niech szanowny mod napisze:"moderka na czas nieokreślony". Tydzień ma zdaje się 7 dni, no chyba, że sie mylę....
  • 0

#16 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 23 07 2009 - 22:46

Macsch jest tutaj bez wątpienia najmądrzejszy i najlepszy jeśli chodzi o komputery na tym forum

To żart jakiś ? może jeśli chodzi o programy czy robienie stron które kasuje , ale jeśli chodzi o sprzęt to... choćby jackass sie zna lepiej

ilość postów i durny wskaźnik pomógl nie świadczy o niczym ;>
  • 0

#17 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 24 07 2009 - 09:08

co to jest moderka?
  • 0

#18 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 24 07 2009 - 09:34

Dobra skończcie s tym tematem, fakt jest jeden, Gawron po prostu zmień sposób swoich wypowiedzi chodzi o treść nie używaj słów dla których inni mogą odebrać jako obraźliwe. Pamiętaj w internecie nie jesteś sam i obowiązuje jedna zasada wypowiadając się nie obrażamy innych. Zacznij myśleć nie tylko z swojej strony ale pomyśl o odbiorcy i wczuj się w niego. Powyżej masz przykład piszesz "użyj mózgu" ciebie to by nie obraziło ale innych tak i nie chodzi o to że są delikatni i wrażliwi ale chodzi o to że są dobrze wychowani i jeśli ktoś pisze "użyj głowy" do "użyj mózgu" to przyznasz że to pierwsze jest bardziej łagodniejsze i że szanujesz swego przedmówcę. I jeszcze jedno jeśli zdarzy ci się kłopot z internetem a konkretnie z forum np. napiszesz post klikniesz i nic potem drugi raz i naraz wychodzą dwa posty to prosisz o wykasowanie danego postu pisząc co było przyczyną. To przynajmniej rozwieje wszelkie podejrzenia co do twojego czynu.
Jeśli chodzi o resztę jeśli ktoś coś źle czyni nie należy od razu skakać na niego uważam że należy takiemu człowiekowi wyjaśnić nawet rozpisując się ale podać choćby jakiś krótki przykład co zrobił źle i przykład pozytywny.
Dlatego teraz skończcie z tym tematem a Gawron po godz się z karą nie wkurzaj się i zacznij od nowa przygodę z forum ale zacznij od pisania powoli z zastanowieniem by znów nie obrażać.
  • 0

#19 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 24 07 2009 - 11:12

Ile razy ja mam mówić, że mi tak zamulił (zwolnił i to bardzo) internet, że po wysłaniu posta nie zastanawiałem się czy wysłałem go kilka razy. Teraz kwestia ostrzeżenia, mam je głębokim poważaniu, bo i tak to nie będzie moje ostatnie*. Tu chodzi o to, że jak się mówi na tydzień to na tydzień, nie sądzisz? Tydzień = 7 DNI Dołączona grafika! Nie wiem czy kolega eunstachy (bo to zdaje się on podjął decyzje o moderce) tego nie wie? 7, sept, saba'a, szvidi, sju, seven- napisałem ci w róznych językach, bo widzę po polsku nie rozumiesz. Albo może nie wiesz jak ją wyłączyć? Szczerze mam już na to wy*ebane (tak wy*ebane), i żebyś nie wyjeżdżał tu z tekstem o braku kultury(Brutus), zrozum moje zdenerwowanie.

Retired...

*A może sie mylę ;>
  • 0

#20 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 24 07 2009 - 12:54

Ja tylko nawiasem przypomne(niezależnie od tego jakie będzie stanowisko ziela czy makensisa) że jak dawna ekipa moderatorów była zgrana, trzymali ze sobą , to przylazł [pewien osobnik którego pseudonimu nie wypowiem, Pan Marek , więcej myśle nie potrzeba] , wykazał "nieobiektywizm" narobił szumu bo inaczej tego nazwać nie można i makensis towarzystwo rozgonił

Dopiero PO TYM fakcie forum nagle zaczęło spadać w rankingach na łeb, na szyję , troche to dziwne .

pamiętaj o tym eunstachy z macsch, ta sprawa opisana w dziale modów jest po żebyście z niej nauke czerpali bo człowiek sie uczy na błędach innych

wcześniej plus nie chciał żeby z nim dyskutowali pieniacze - stracil range bo pewna osoba , wylewna dość, poskarżyła się makensisowi .

co by było jakby gawron poszedł na skarge do makensisa ? do tego dojść musicie sami

bowiem wcześniej ekipa była zgrana jak teraz pewna jej część

think about it ;>

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych