Skocz do zawartości


Mira136

Rejestracja: 13 sty 2013
OFFLINE Ostatnio: 12 05 2013 00:17
-----

Moje tematy

Program do czyszczenia rejestru

03 04 2013 - 17:28

Witam. chciałabym zapytać jaki waszym zdaniem jest najlepszy program, który poradzi sobie z usuwaniem niepotrzebnych rzeczy? Mój problem polega na tym, że mam mp3, na którą piosenki wgrać można wyłącznie przy pomocy programu. Nie pamiętam jak to się kiedyś tam stało ale teraz cały czas przy próbach instalacji wyskakuje mi komunikat radzący sprawdzenie połączenie z internetem. Absurd totalny, bo jeżeli chodzi o to, to wszystko działa sprawnie. Próbowałam z wcześniejszą wersją tego programu to wyskakuje komunikat o tym, że taka instalacja nie jest potrzebna bo na komputerze jest już zainstalowana bardziej aktualna wersja. Szukałam jakiś programów, coś tam znalazłam i rzeczywiście pokazało mi to czego szukałam. Już ucieszona myślałam, że problem rozwiązany, ale jednak nie. Program może i znalazł ale nie mógł tego skasować, prawie przy każdym był dopisek, że nie można modyfikować. To nie wiem już czym ja mam to usunąć. Próbowałam z innymi programami ale skuter tak samo marny. Ma ktoś może jakiś pomysł ?

Problem z bezprzewodowym internetem

16 03 2013 - 20:56

Witam. Chciałabym się zapytać czy wie ktoś może jak ustawić Comodo Internet Security Premium tak bym mogła korzystać z bezprzewodowego internetu podłączanego przez usb ? Nie wiem czy dobrze myślę ale wydaje mi się, że jest po prostu zablokowany, a nie wiem gdzie znaleźć coś, co by go odblokowało. Kiedy podłącza się kabel od modemu to problemu z internetem nie ma. Dziękuję za ewentualne rady.