Skocz do zawartości


Mira136

Rejestracja: 13 sty 2013
OFFLINE Ostatnio: 12 05 2013 00:17
-----

Moje posty

W temacie: Program do czyszczenia rejestru

03 04 2013 - 20:24

O rany, w końcu coś mi się udało ;) Wcześniej jv16 PowerTools 2012 miał jakieś opory żeby mi pokasować te klucze ale po którejś próbie z kolei i chyba 2 restartach komputera coś w końcu ruszyło i się skasowało ;D Zostały jakieś 3 ale tego nie udało się usunąć. Spróbowałam zainstalować ponownie ten program i się udało :) Dziękuję, że odpisałeś, szukałeś i za program który poleciłeś bo również się przydał ;D Temat można zamknąć ;D

W temacie: Program do czyszczenia rejestru

03 04 2013 - 19:55

Hmm czasu natraciłam, a i tak nic się nie zmieniło. Wyłączenie Comodo nic nie dało, a i komunikaty wciąż są te same. Próbowałam też innymi programami ogólnie czyścić rejestr ale to też nie dało mi tego czego chciałam. Owszem jakieś błędy, które miałam zostały naprawione i dobrze, chociaż to. Program jv16 PowerTools 2012 nadal wyszukuje mi jakieś klucze dotyczące SonicStage mimo, że ogólnie tego programu nie mam.

W temacie: Program do czyszczenia rejestru

03 04 2013 - 18:19

Mam Comodo Internet Security Premium. Sądziłam, że jakby był problem to jakiś komunikat by mi się wyświetlił. Zaraz poszukam, jeszcze nie wiem gdzie haha Może to jego wina ;D

W temacie: Program do czyszczenia rejestru

03 04 2013 - 18:13

Aj nie zauważyłam tego błędu ;D CCleaner mam od dawna tylko, że nie wiem czy tam można szukać konkretnych nazw. Ogólnie często z niego korzystam ale tego co trzeba nie znajduje. Co do nadpisania to tak, próbowałam ale wtedy właśnie jest taki komunikat: "Download failed [Driver]. Please check your Internet connection and try again (21003)". Przed chwilą jak spróbowałam znowu z wcześniejszą wersją to pojawił się taki komunikat jak wcześniej pojawiał się w nowszej wersji: "Data was unable to be retrived from the server. Please check your Internet connection and try again (21000)". Tak w ogóle to chodzi o program SonicStage ;D

W temacie: Problem z bezprzewodowym internetem

17 03 2013 - 21:34

Niestety Twoja rada nie pomogła, bo jednak to antywirus blokuje mi internet. Poszukałam trochę jeszcze i znalazłam we właściwościach komórkowego połączenia szerokopasmowego jakieś składniki, które to połączenie wykorzystuje. Między innymi był tam też ten dotyczący tego programu. Odznaczyłam go i to odblokowało mi internet, ale za chwilę w programie pojawiło się ostrzeżenie, że zapora sieciowa nie działa prawidłowo. Kiedy naprawiam ten problem znowu nie mogę korzystać z internetu. Nie wiem już gdzie mam szukać. Może po prostu zignoruje ten komunikat? Tylko wtedy jaki jej sens używania tego programu jak nie będę zwracała uwagi na jego ostrzeżenia?


Problem zażegnany :) Coś tam naklikałam, wyłączyłam i włączyłam, a teraz już nie ma komunikatów :) Wszystko działa sprawnie. Temat można zamknąć :)