Skocz do zawartości


Mikimix

Rejestracja: 02 wrz 2011
OFFLINE Ostatnio: 16 09 2011 18:47
-----

Moje tematy

Asus X53SV - czarny ekran oraz zacinanie w grach

02 09 2011 - 15:52

Witam.
Mam taki problem nawet nie wiem jak go opisać, bo nie wiem co tak na prawdę jest tego przyczyną. Kupiłem niedawno laptopa Asusa z serii X53SV.
Parametry: i5-2410M CPU @2.30GHZ 2.30GHZ, karta graficzna Nvidia GeForce GT540M 2gb, 8Gb ramu.
Otóż problem jest taki ściągnąłem 2 gry:cod black ops i Deus Ex, i jest tak że cod black ops - mi się tnie strasznie i do tego tak jakby grafika nie dopracowana widać takie rysy w grze (zarysowania) i często się zacina gra wchodząc do managera urządzeń i ponownie do gry ona mi się odwiesza, a czasami nie. Co do tego Deus'a Ex to wszystko ładnie ale tylko w menu jest tak, że już ładując grę wyskakuje mi czarny ekran słychać dźwięki widać napisy nawet czasami ale ciągle czarny ekran. Wyłączając go po przez managera urządzeń często jest brak odpowiedzi, a co dziwniejsze raz się zdarzyło jak próbowałem włączyć grę to działała normalnie ale też do pewnego momentu może ze 2 minuty.
Co jest nie tak ? Czy ktoś może mi pomóc uporać się z tym problemem bo sądzę że w innych grach to też będzie się powtarzało.
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Dodam że zainstalowałem najnowsze sterowniki do tej karty graficznej.