Skocz do zawartości


Mikimix

Rejestracja: 02 wrz 2011
OFFLINE Ostatnio: 16 09 2011 18:47
-----

Moje posty

W temacie: Asus X53SV - czarny ekran oraz zacinanie w grach

15 09 2011 - 17:38

No tak odesłałem laptopa wprost do serwisu Asusa (zamawiałem go przez komputronik). Przyszedl mi dzisiaj, a więc tak "specjaliści z Asusa" wyjeli mi 4gb ramu(ktora moze powodować problemy z działaniem notebooka bo jest ona nie orginalna) uzasadniając to przyczyną złego działania laptopa z grafiką nic nie zrobili. Oczywiscie zostało mi 4gb, a 4gb przyslali mi przyklejone do "OPINIA SERWISOWA". Zadzwoniłem do nich gadałem jak to gadałem o tym ramie i poruszyłem temat 3d marka. Typek powiedział mi, że u nich nic nie wykryto jak sie zapytalem jaka wersja robili to sie okazalo ze 3d markiem 2004-2005 co obsługuje directe 9, a ja mam 11. Po ponownym odpaleniu 3Dmarka Vantiage problem jest taki sam.

W temacie: Asus X53SV - czarny ekran oraz zacinanie w grach

03 09 2011 - 13:29

Dzięki za pomoc :) będę próbował zrobić to co mi poleciłeś xD jak nic się z tym nie uda zrobić i opcja z serwisem zostanie to napisze.

W temacie: Asus X53SV - czarny ekran oraz zacinanie w grach

03 09 2011 - 00:30

makensis wiec co polecasz ? odesłanie lapka do serwisu na 2 tygodnie ?

W temacie: Jak przywrócić systemowe ustawienia klawiatury?

02 09 2011 - 19:03

ale co Ty chcesz z tym zrobić ustawić żeby były ustawienia "programisty" czy coś w tym stylu ?

W temacie: Asus X53SV - czarny ekran oraz zacinanie w grach

02 09 2011 - 18:50

powiadasz ze strony producenta jeśli chodzi Ci o Nvidie to tak stamtąd ściągałem.. I już próbowałem ze starymi sterownikami i jeszcze gorszy test wyszedł w 3dmarku :/// jak nikt nie wpadnie na pomysł do poniedziałku to zadzwonię do serwisu asusa, a jak oni nic nie pomoga to wtedy tylko i wyłącznie gwarancja zostaje.