Cześć
Przygotowałem galerie w formie strony internetowej i chciałbym ją nagrać na płytę. To oczywiście umiem zrobić, moje pytanie jest inne. Gdy nagram stronę na płytę, użytkownik musi znaleźć plik index.html i własnoręcznie otworzyć go w następujący sposób: ppm > otwórz jako > i znaleźć na liście swoja przeglądarkę internetowa. Nie każdy jednak to potrafi i po zobaczeniu czegoś takiego po prostu zrezygnuje.
Chciałbym zapytać Was czy jest jakiś sposób aby strona uruchamiała się automatycznie po włożeniu płyty do komputera, najlepiej NIE w przeglądarce internetowej. Znacie takie programy? Strona to katalog produktów, który ma być nagrywany na płytę DVD jako reklama. Zależy mi na prostocie otwarcia takiej galerii i braku konieczności posiadania odpowiednich programów (typu przeglądarka internetowa powiązana z rozszerzeniem .html)
Pozdrawiam
Mayke512
Rejestracja: 28 lis 2008OFFLINE Ostatnio: 17 07 2012 18:01




Moja zawartość
Nie podano

