Skocz do zawartości


Mayke512

Rejestracja: 28 lis 2008
OFFLINE Ostatnio: 17 07 2012 18:01
-----

Moje posty

W temacie: jak nagrać własną stronę internetową na płytę DVD

12 07 2012 - 19:46

Na początek poczytaj sobie o "autorun"


Autorun znam, ale nie chodzi mi o to. Nie chce odpalać tego w przeglądarce - wolałbym posłużyć się jakimś programem (nie znam takich - to jest pytanie do Was), który będzie symulował przeglądarkę internetową, udawał menu dvd - coś w tym guście, chodzi tylko o to aby użytkownik nie musiał odpalać strony w swojej przeglądarce (w 90% przypadków IE, która ma problemy z obsługą mojej strony). Przychodzi Wam coś to głowy?