Na początek poczytaj sobie o "autorun"
Autorun znam, ale nie chodzi mi o to. Nie chce odpalać tego w przeglądarce - wolałbym posłużyć się jakimś programem (nie znam takich - to jest pytanie do Was), który będzie symulował przeglądarkę internetową, udawał menu dvd - coś w tym guście, chodzi tylko o to aby użytkownik nie musiał odpalać strony w swojej przeglądarce (w 90% przypadków IE, która ma problemy z obsługą mojej strony). Przychodzi Wam coś to głowy?




Moja zawartość
Nie podano

