Skocz do zawartości


Massin87

Rejestracja: 28 sty 2010
OFFLINE Ostatnio: 01 03 2010 12:52
-----

Moje tematy

Samsung SH-s223Q

11 02 2010 - 13:54

witam.
Na gwiazdkę dostałem od dziewczyny nagrywarke (taka jak w temacie). Wszystko ładnie pięknie tylko, ze ona się nie zna i kopiła taka na SATA, a ja mam stara płytę główną z IDE :/ Wczoraj dokupiłem przejściówkę w komputroniku i podłączyłem ta nagrywarkę. Płyty odczytuje, ale jak próbowałem dzisiaj nagrać coś to przy około 14 - 16% wyskoczył błąd (płyty Vakoss). Powtórzyłem nagrywanie 4 razy, za każdym razem z mniejszą prędkością i za każdym razem ten sam błąd.. Co to może być? Nagrywarka, plyty czy może ta przejściówka? proszę o pomoc

Uszkodzona plyta główna?

28 01 2010 - 11:09

Witam.
Dostałem od kumpla płytę główną ASUS a7m266 z prockiem 1.4 i 256 RAM ddr. Jest coś z nią jednak nie tak, bo przy którymś z kolejnych uruchomień monitor się nie włączył i PCspeaker dawał równe, sekundowe dźwięki w równych odstępach.. na stronie producenta znalazłem że jest to wina RAMu. docisnąłem kość i komp się uruchomił, jednak bios przywrócił się do ustawień fabrycznych. Wymieniłem bateryjkę i to samo. Wystarczy ruszyć kompem i ram jakby się odłączył i bios się resetuje. Kondensatory na płycie wyglądają na dobre, nie zauważyłem innych uszkodzeń ani nadpaleń. Czego to może być wina?? biosu? ramu? płyty? z góry dzięki
Massin87