Skocz do zawartości


Massin87

Rejestracja: 28 sty 2010
OFFLINE Ostatnio: 01 03 2010 12:52
-----

Moje posty

W temacie: Samsung SH-s223Q

11 02 2010 - 16:51

Próbowałem z inną płytą i też błąd, tylko że troche inny. w załączniku zdjecie.
podstawowy kanał ide dziala w ULTRA DMA tryb 5 a pomocniczy w: (patrz załącznik)

W temacie: Samsung SH-s223Q

11 02 2010 - 15:11

A jak mogę sprawdzić czy ten kanał nie przełączył się w tryb PIO? Sprawdzę inne płyty, ale wydaje mi się to mało prawdopodobne że 4 płyty były wadliwe..

W temacie: Najlepsza marka telefonu komórkowego

29 01 2010 - 07:43

Ja od ostatnich paru lat uzywam tylko SE. Najlepsza jest wg mnie seria "K" za Cyber shota ;) mialem k508 --> k600 --> k750 --> k810 --> k550 --> aktualnie od ponad roku k850 i ze wszystkich jestem zadowolony ;) ostatnie dwa kupilem nowki i nie bylo zadnych problemow z nimi. Dodam jeszcze, że najlepsze zdjecia robil k550.. a co do nokii to jestem troche uprzedzony, bo widzialem u paru kumpli jak te symbiany chodza :/ zeby wejsc do menu trzeba czekac ze 2 albo 3 sekundy.. masakra ;)

W temacie: Uszkodzona plyta główna?

28 01 2010 - 18:37

sory, ze tak dlugo. Wiec tak, zrobilem to co kazales i (nie chce zapeszyc ale) jak narazie wszystko dziala ;) ;)
przy pierwszym uruchomieniu pokazal sie nowy komunikat (zdjecie w zalaczniku). ustawilem bios, komp sie uruchomil i wszystko si. wlaczalem go i wylaczalem z 10 razy, odlaczylem zasilanie, robilem test "wstrzasowy" ;) no i za kazdym razem uruchamial sie normalnie!! dzieki wielkie mam nadzieje ze problem sie nie powtorzy juz.

Jeszcze jedna sprawa.. Jaki jest najlepszy program do testowania stabilności procesora i pamięci?

W temacie: Uszkodzona plyta główna?

28 01 2010 - 18:34

Bios normalnie trzyma ustawienia. Resetuje sie tylko wtedy, jak jest problem z ramem i komp nie chce sie uruchomic. pogrzebie cos przy ramie, wlącze, i bios zresetowany. ale jak normalnie wylacze kompa i nie bede go ruszal to wszystko jest si, bios trzyma. tylko po tym piszczeniu PC Speaker'a jest reset.