Skocz do zawartości


Korsyka

Rejestracja: 04 lis 2015
OFFLINE Ostatnio: 14 11 2015 09:02
-----

Moje tematy

Zamieszanie po użyciu spacedesk

04 11 2015 - 18:54

Witam,

dokładnie 2 dni temu pobrałam ten program, podobno nie ma z nim problemów, avast przeskanował jako bespieczny ( a był mi on potrzebny do przedstawienia prezentacji w formie notatki niewiodocznej na drugim z ekranów - tablet, smartfon, tv, monitor komp,rzutnik ; a nie miałam możliwości wsześniejszego sprawdzenia czy wszystko zadziała poprawnie, stwierdziłam więc, że pobiorę ten system by sprawdzic to kompatybilnie z moim tabletem, całe szczęście nie zdążyłam go podłączyć!).

 

Okazało się, że program ten ingerował w sterownikach karty graficznej czy cos takiego (sorki nie jestem znawcą ;) ), usiłowałam się go pozbyć z panelu sterowania, ale wyświetliła mi się informacja, że wystąpił błąd podczas instalacji. Jeżeli próbuje wlączyć komputer w trybie normalnej pracy jest jakiś zamazany jakby reaguje na polecenia ale prawie nic nie widać ekran -> w paski i puste białe pola. Nie wiem czy to wina programu czy czegoś innego zwłaszcza, że mój komputer nie dawno wrócił z czyszczenia, wymieniane karty dysk i wszystko, a ma tylko 6 lat, więc podejrzewam, że to wina SPACEDESK. 

 

Proszę o pomoc, bo może da się coś zrobić bez interwencji specjalisty zwłaszcza, że miesiąc temu był czyszczony. 

Mam Windows 7 i avasta, podobno wykrył jakiś problem z wydajnością, a przed incydentem z tym programem takowych nie było!?

Co jest na rzeczy? 

 

Pleeeeeease pomóżcie!!!

Zwłaszcza, że nigdzie nie widziałam, żeby ktoś miał problemy z tym programem, szukałam wszędzie o różnych malwer, spaywer, a zwłaszcza adware, ostatnio dobijał się do mnie jakiś digital more...ale to przeszłość

 

A i mam jeszcze McAfee Security Scan Plus ale w trybie awaryjnym nawet nie chce pracować ;( .

 

Jak wiecie co robić, to piszcie koniecznie  :help1: