Skocz do zawartości


HoVman

Rejestracja: 29 gru 2006
OFFLINE Ostatnio: 26 11 2007 16:26
-----

Moje tematy

Problem z USB

24 11 2007 - 01:17

Mam taki problem:
Pewnego razu po formacie zainstalowałem pada i podłączyłem go do USB z przodu komputera, ale po paru dniach przestał działać, myślałem, że się zepsuł, ale nie był mi wtedy potrzebny, więc się nie przejąłem. Niedawno znowu formatowałem kompa, zainstalowałem sterowniki do płyty głównej i USB z tyły kompa działają OK, ale te z przodu nie. Pad działa, gdy go podłączam do tyły kompa, natomiast gdy do przodu to w chwili podłączenia na padzie na sekundę zapala się dioda, ale zaraz gaśnie i pad nie działa gdy jest podłączony z przodu. Sprawdzałem też inne urządzenia. Gdy są podłączone z tyły to działają, a gdy z przodu to nie. Wie ktoś co mi się stało z USB z przodu kompa?

Nie mogę robiĆ małego "Ć"

23 11 2007 - 20:34

Nie mogę robiĆ małego "Ć", tzn kiedy naciskam alt+c to nic nie pisze się, tylko jak nacisne shift+alt+c to robi się Ć, ale duże. Bardzo mnie to denerwuje, więc może ktoś wie dlaczego tak się dzieje? Wszystkie inne polskie znaki działają normalnie.
Chcę jeszcze dodac, że mam ATI Catalyst Control Center i czytałem, że tam jest taki problem, bo w hotkeys jest alt+c. Ale nawet jak wyłączyłem hotkeye to i tak nie mogę robic małego Ć.

Napięcie RAM

26 10 2007 - 19:39

Kupiłem sobie ramy corsair xms2 ddr2 2x1gb 800MHz CL4 2,1V, ale w CPU-Z pisze, że są CL5, a w biosie pisze VDIMM 1,8V, a ma byc 2,1V, ale nie da się tego zmienic, ponieważ nie da sie nawet najechac na VDIMM. Moja płyta główna to nvidia nforce4m-a. Jak zmienic napięcie ramu?