Skocz do zawartości


HoVman

Rejestracja: 29 gru 2006
OFFLINE Ostatnio: 26 11 2007 16:26
-----

Moje posty

W temacie: Problem z USB

24 11 2007 - 18:17

Weszedłem w BIOSie w Integrated Peripherials i tam mogę tylko 3 opcje ustawić:
Disabled
v1.1+v2.0
v1.1
nie mogę natomiast wybrać ile portów USB mam.
w Integrated Peripherials mam ustawione v1.1+v2.0, co chyba znaczy, że mam porty USB 1.1 i USB 2.0.

Jeśli chodzi o poluzowane kabelki, to jak rozkręciłem kompa, to mam tam takie metalowe szyny, na których są napędy optyczne i dyski twarde i zasłania to bardzo, nie mogę zobaczyć czy coś jest poluzowane. Musiał bym odkręcić te metalowe szyny, ale one są przymocowane takimi śróbkami z okrągłymi środkami i nie wiem czym je odkręcić.
Myślę jednak, że te kabelki nie są poluzowane, bo jak podłączam pada, to na sekundę miga się dioda, więc chyba te kabelki są dobrze podłączone.

W temacie: Nie mogę robiĆ małego "Ć"

24 11 2007 - 09:42

Przeintalowałem Catylst Control Center, i dalej nie działało ć ale po gdy znowu włączyłem kompa to już działało
Problem się sam rozwiązał. Dzięx za pomoc.:)

W temacie: Problem z USB

24 11 2007 - 09:37

Pzed formatem rozkręcałem obudowę, bo wsadzałem nowe RAMy, ale przez pare dni było dobrze, dopiero później, bez powodu przeztały działać.
W Menadżeże Urządzeń nie ma żadnych wykrzkników, ale zauważyłem tam coś dziwnego:
Jak klikne 2 razy na Universal Serial Bus Controller to jak to się rozsunie to są tylko 4 porty USB wypisane, a ja mam 6.
Chciałem jeszcze dodać, że po zmianie RAMów zaisntalowałem nowy BIOS, ale przez jakiś czas działały te USB z przodu.

W temacie: Nie mogę robiĆ małego "Ć"

23 11 2007 - 22:53

Tak, jak nacisnę lewy ctrl+shift, to nie mogę robic żadnych polskich znaków, więc Ć też.