Skocz do zawartości


Zdjęcie

Firefox nie zapamiętuje wprowadzonych danych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 naciunia7

naciunia7

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 30 11 2009 - 22:09

Otóż mój problem polega na tym że przy każdym uruchomieniu komputera muszę się logować na wszystkich stronach, które odwiedzam (a jest ich sporo) mimo iż zaznaczam opcję 'zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie'.
Przez cały poprzedni rok nie miałam z tym żadnego problemu zarówno na IE jak i na FF. Wszystko zaczęło się kiedy zaczęły sie poważne problemy z livebox'em TP i musiałam formatować livebox'a i zakładac internet 'od nowa'.

Niby nie jest to takie istotne, ale ułatwienia są po to żeby ludziom ułatwiać pracę, a mnie krew zalewa, jak z 10 razy muszę się kilka razy dziennie logować (hasła co prawda zapamietuje-dobre i to), szczególnie jesli się juz przyzwyczaiłam, ze można inaczej=łatwiej.

Można coś z tym zrobić? Może gdzieś w ustawieniach? Niestety nie za bardzo się w tym orientuję
Proszę o pomoc

  • 0

#2 Kazeeny

Kazeeny

    Stały użytkownik

  • 209 postów

Napisano 30 11 2009 - 22:32

A pozwalasz przeglądarce na przechowywanie cookies? Czyścisz może w ustawieniach prywatności ciasteczka?

  • 0

#3 naciunia7

naciunia7

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 30 11 2009 - 22:35

a gdzie mogę to sprawdzić? W niektórych sytuacjach kasowałam ciasteczka, ale robiłam tak też wcześniej i wszystko było dobrze...
  • 0

#4 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 30 11 2009 - 23:07

NARZĘDZIA => OPCJE => PRYWATNOŚĆ. I tam sprawdź, czy ma włączoną akceptację i czy czasami nie masz włączone, CZYŚĆ HISTORIĘ PODCZAS ZAMYKANIA.
  • 0

#5 naciunia7

naciunia7

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 01 12 2009 - 22:16

No ok, w tych ustawieniach wygląda to tak

http://img109.imageshack.us/img109/5133/schowek01t.jpg

i nadal to samo....
  • 0

#6 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 06 12 2009 - 15:13

1. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji.
2. Usuń z dysku pliki: cookies.sqlite (Start-> Wyszukaj -> Pliki i foldery, zaznacz wyszukiwanie katalogów, ukrytych plików i systemowych).

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Livebox Mozilla Firefox



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych