Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeglądarka Firefox - nieprawidłowe wyświetlanie wytryn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 sylvia_doll

sylvia_doll

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 02 03 2013 - 18:49

Nie wiadomo dlaczego nagle strony przestają się prawidłowo wyświetlać.
Załączam screen problemu...

O co chodzi?

Załączone miniatury

  • przegladarka.jpg

  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 02 03 2013 - 18:56

Prawdopodobnie chodzi o jakieś zgubione pakiety przez połączenie internetowe(ja tak sobie to zawsze tłumaczę), no chyba, że to nie jednostkowy przypadek(odświeżenie nie pomaga i inne strony też wyglądają w ten sposób B).

Użytkownik bipiw edytował ten post 02 03 2013 - 18:57

  • 0

#3 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 02 03 2013 - 19:19

Usuń ciasteczka, pliki tymczasowe i cookies. I powinno być OK

Użytkownik Qauke edytował ten post 02 03 2013 - 19:26

  • 0

#4 sylvia_doll

sylvia_doll

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 02 03 2013 - 20:17

Prawdopodobnie chodzi o jakieś zgubione pakiety przez połączenie internetowe(ja tak sobie to zawsze tłumaczę), no chyba, że to nie jednostkowy przypadek(odświeżenie nie pomaga i inne strony też wyglądają w ten sposób B).

Właśnie niejedna strona taka zdeformatowa..
Aż sprawdziłam czy java aktualna jest..

Quake,
Dopiero 2 dni temu przywracałam do zera system, więc pewnie w temp to za dużo ja nie mam jeszcze, a cookies wszystkich nie usunę ale jakieś 90% w takim razie. oby pomogło!
System przywracałam bo miałam kłopoty z przycinaniem i chyba destabilizacją systemu (powód to jazda cały czas na zasilaczu sieciowym bez akumulatora w celu oszczędzania baterii... i dalej tak robię ale chyba zacznę normalnie funckjonować na laptopie.. dodam, że od kupna praktycznie tak na kablu bez baterii, którą wkładam co 2 tyg żeby rozładować i potem przy 45-55% wyciągnąć. ale od tego inny wątek nie będę robiła ot - kto chce ten niec na PW mnie zbeszta za takie działanie :D )



Jeszcze screen z "dodatków" pokazuję - coś wyłączyć/włączyć?

katastrofa pocztowa...
po przeładowaniu to samo...

ALE uwaga: działa po przejściu do wcześniejszej wersji.
czyżby brakowało czegoś u mnie jednak?

Załączone miniatury

  • wrwrwrw.jpg
  • screen2.jpg

Użytkownik sylvia_doll edytował ten post 02 03 2013 - 20:00

  • 0

#5 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 02 03 2013 - 21:17

No i java wyszło, że nieaktualna?(najnowsza 7 u15, a u Ciebie 6 u22) Przy okazji-> problem tylko w FF(masz najnowszego-19?)?
  • 0

#6 sylvia_doll

sylvia_doll

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 03 03 2013 - 00:54

No i java wyszło, że nieaktualna?(najnowsza 7 u15, a u Ciebie 6 u22) Przy okazji-> problem tylko w FF(masz najnowszego-19?)?

Tak, sprawdzone - wersja 19.0
Ale to dziwne, jakoś rano pokazała się informacja o dostępnej aktualizaji javy - Zainstalowałam - Uruchomiłam ponownie komputer i teraz ten błąd...
Prawdopodobnie problem w firefox'ie nie siedzi. W takim razie może odinstalować javę i od nowa z nią poczynić :) ?

Użytkownik sylvia_doll edytował ten post 03 03 2013 - 00:56

  • 0

#7 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 03 03 2013 - 03:18

Wygląda raczej na to, że masz bardzo wolne łącze internetowe i strona się nie ładuje do końca np. java scripts(stąd przekłamania w wyglądzie menu itp.). Proszę was nie mylić WIRTUALNEJ MASZYNY JAVA z JAVA SCRIPTEM! WMJ to nic innego jak obsługa aplikacji napisanych w JAVA w oknie przeglądarki internetowej(korzystającej z http itd..), wymaga instalacji wtyczki wirtualnej maszyny. Większość stron w ogóle nie wykorzystuje Javy - wyjątkiem są programy geolokalizacyjne, czaty itp. Java Script to język stron www, komplementarny z HTML. Dodaje efekty menu, logowanie itp. JS obsługuje każda przeglądarka internetowa.
Teraz tak:
  • 0

#8 sylvia_doll

sylvia_doll

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 03 03 2013 - 13:26

  • "zobacz czy nie mas zblokady obsługi JS np. po instalacji dodatku Adblock"
na 99% nie mam Adblock'a. Mogę przykładowo ściągać piosenki ze stron opierających downloading na javie...

Myślę, że problemem może być szybkość łącza, spójrzcie proszę na wynik testu. Oh, nawet przy dodawania zdjęcia nie mogę korzystać z zaawansowanego sposobu ładowania pliku :ohh:

Tutaj gdzie obecnie jestem (właśnie od wczoraj) łącze jest słabsze niż w lublinie, że też o tym nie pomyślałam! Ale nie dziwne, że nie pomyślałam, wcześniej nie miałam tutaj tego problemu. Na lapku siostry też wszystko ładuje się jak ruski czołg ale wytłumaczeniem jest też słabszy sprzęt. W takim razie wieczorem dam Was znać jak śmigają mi stronki www w lublinie i czy kłopot dalej występuje.

Załączone miniatury

  • test.jpg

  • 0

#9 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 04 03 2013 - 01:34

Wolne żarty, łącze masz znakomite, choć ping trochę duży. Wykonaj w takim razie logi w dziale bezpieczeństwa może coś siedzi u ciebie na komputerze. Rozumiem, że inne przeglądarki też wyświetlają błędy? Jeśli nie odinstaluj przeglądarkę, wyczyść cache i na wszelki wypadek inne śmieci Windows (wpisz w oknie uruchom lub wyszukaj: cleanmgr C:) i zainstaluj ponownie.
  • 0

#10 sylvia_doll

sylvia_doll

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 04 03 2013 - 10:01

Wolne żarty, łącze masz znakomite, choć ping trochę duży. Wykonaj w takim razie logi w dziale bezpieczeństwa może coś siedzi u ciebie na komputerze. Rozumiem, że inne przeglądarki też wyświetlają błędy? Jeśli nie odinstaluj przeglądarkę, wyczyść cache i na wszelki wypadek inne śmieci Windows (wpisz w oknie uruchom lub wyszukaj: cleanmgr C:) i zainstaluj ponownie.

Na ecplorer śmiga wszystko ok więc to chyba problem w ff siedzi. Teraz jestem w Lublinie, jeszcze lepsze łącze.. i...
Błąd w podobnym nasileniu występuję (przykładowo wciąż poczta nie wyświetla się prawidłowo, nie mogę udostępniać zdjęć na fb) - co robić? od nowa zainstalować tą mozillę?
  • 0

#11 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 04 03 2013 - 10:07

tak jak napisałem wyżej..

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Mozilla Firefox wyświetlanie błąd



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych