Skocz do zawartości


Femb

Rejestracja: 21 maj 2010
OFFLINE Ostatnio: Informacja prywatna
-----

Moje tematy

sterowniki GTS 250

30 06 2010 - 17:18

Witam. Potrzebuje sterownikow do karty NVidia GF GTS 250, bylem zmuszony od nowa zainstalowac W7, a plyta ze sterownikami do karty gdzies sie zapodziala. Wiec jezeli ktos ma linka i bylby tak uprzejmy tu go umiescic bede wdzieczny. Zeby nie bylo googlowalem za sterownikami ale nic nie znalazlem... strony niby sa ale sterowniki do pobrania nie koniecznie :/

zebyscie nie uwazali mnie za idiote w spr. komputerowych i nie umiem urzywac google powiem ze szukam sterow pod W7 64-bit

OpenGL nie działa z CS i Windows 7

30 06 2010 - 16:41

jak juz napisalem w poprzednim poscie instalowalem od nowa W7, i od tego czasu nie moge ustawic w cs'ie grafiki OpenGL wyskakuje mi okienko z informacja ze gra uruchomi sie ponownie z ustawieniem software. Wczesniej dzialalo po reinstalacji nie dziala, jest tez problem z antyalasingiem w BF Bad Company2 wczesniej moglem ustawic do 16xQ teraz jest tylko 1x po rozwinieciu tabelki jest opcja 1x i dalej pusto, z ustawieniem 1x gra wyglada wrecz ochydnie po "przejsciu" 3-6 krokow niebo robi sie czarne z niebieskimi plamami. Jak to naprawic?

Windows7 problem z uprawnieniami administratora.

02 06 2010 - 21:28

Witam. Kupilem nowy komputer z Windows 7, i mam taki problem chce zmienic folder GothicIII(przyklad) z folderu tylko do odczytu na folder z mozliwoscia podmiany plikow. i wyskakuje mi okienko:aby zmienic te atrybuty musisz podac uprawnienia administratora. Jak to zrobic?? To nie dzieje sie tylko z tym folderem nie moge zmienic atrybutow nawet dokumentow publicznych :coolface: :D