Skocz do zawartości


Femb

Rejestracja: 21 maj 2010
OFFLINE Ostatnio: Informacja prywatna
-----

Moje posty

W temacie: Dobry zestaw dla gracza

30 06 2010 - 20:32

Celdur cena miala byc do 200zl...

ale chyba sie ze mna zgodzisz ze mysz przewodowa za 200zl jest lepsza od bezprzewodowej za ta sama cene pod kotem gier oczywiscie, gra na bezprzewodowej myszcze moze byc irytujaca gdy podczas gry padaja baterie...

gdy gramy w rpg/mmorpg to da sie jakos wytrzymac ale gdy gramy w shootery i w trakcie nawalanki padaja baterie, przeciwnik napewno nie przestanie strzelac i nie bd czekal az wymienisz baterie

W temacie: sterowniki GTS 250

30 06 2010 - 20:22

wiem po napisaniu posta dopiero sprawdzilem nvidia.pl, taka juz moja natura

W temacie: Komputer się tnie

30 06 2010 - 20:18

format nic ci nie da jak nie bd mial sterownikow...

W temacie: Wady i zalety Twojego telefonu

30 06 2010 - 17:12

nokia 5530 XpresMusic:

Zalety:
-dotykowy ekran bodajze 3.2'
-firma
-wyglad
-aparat 3.2
-muzyczna wiec dobry glosnik
-WiFi
-MP3
-kolorowy wyswietlacz (bajer)
-karty microSD do 16gb (po co wiecej?)
-czujnik ruchu grajac w wyscigowke ruszamy telefonem jak kierownica a samochod skreca
-dobre sluchawki w secie
-korektor z funkcja MocneBasy
-patyk do macania ekranu
-ciekawe blokowanie "klawiatury"
-brak podzielonej pamieci na muzyke, grafike, wideo jak to bylo w moim starym SE
-by wlozyc SIM nie trzeba wyciagac bateri, umieszcza sie ja kolo karty pamieci microSD po lewej stronie
-przejzyste menu jak w kazdej noki
-mapa swiata z GPS

Wady:
-bateria jak narazie mi trzyma 2dni (w trakcie formatowania)
-ekran lubi sie brudzic
-dosyc trudno wlozyc usb
-ciezko otworzyc tylnia klapke
-trudno wyjac SIM i MicroSD
-slaby flesh

W temacie: Dobry zestaw dla gracza

30 06 2010 - 16:58

mysz bezprzewodowa do gier?? NIE! za wolny transfer do gier tylko przewodowka. co do setu klawa+mysz ja polecam microsoft natural ergonomic keyboard 4000+mysz Dragon sam urzywam i sie fajnie gra klawa duza wygodna, jak grasz snajperem zoom masz pod kciukiem tu masz zdj. http://www.impakt.com.pl/konkurs/11.png http://i.testfreaks.co.uk/images/products/600x400/207/microsoft-natural-ergonomic-keyboard-4000.718287.jpg klawiatura zajmuje mi prawie 1/4 biorka, dobra firma nie powinna sprawiac problemow. tylko taki secik kosztuje kolo 250zl mysz +/- 70zl klawa +/- 170zl nie kupujac na allegro