Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny problem z komputerem, jakies paski i zawias


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 minol

minol

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 30 05 2008 - 11:48

Witam. mam dziwny problem a mianowice wyskakuja mi na ekranie jakies dziwne paski i komputer sie zawiesza, karta ASUS HD 3650 512MB, zamieszcze zdjecie i wtedy sami zobaczycie moze ktos juz mial taki problem pozdrawiam PS. to zdjecie na miniaturce wyglada jakby byla plaza, niebo i morze ale powiekszcie je i zobaczycie ze tak nie jest

Załączone miniatury

  • DSC00115.jpg

  • 0

#2 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 30 05 2008 - 11:55

uuu nie ładnie to wygląda.

Wyciągnij kartę z komputera i przeczyść slot karty graf. na płycie głównej, przy okazji przeczyść też radiator. (u mnie to pomogło)

Jeśli to nic nie da to pewnie karta się przegrzała i zepsuła, lub monitor.

  • 0

#3 minol

minol

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 30 05 2008 - 11:57

Witam hary a czy miales podobny problem? dobrze ze komp jest na gwarancj wiec jak cos to go oddam, ale jest to denerwujace robisz cos a tutaj zonk
  • 0

#4 Weksel

Weksel

    Intel inside

  • 646 postów

Napisano 30 05 2008 - 12:01

ewidentnie karta - skoro masz kompa na gwarancji to oddaj go nie baw się z tym sam. Ja przynajmniej tak bym zrobiły ;-)
  • 0

#5 minol

minol

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 30 05 2008 - 12:23

najprawdopodobniej tak zrobie ze oddam na gwarancje ale wyczyscic moglem poniewaz gwarancje mam na kazdy podzespol osobno, pozdrawiam, a zacie moze jakies dobre programy testujace karte graficzna zeby ja sprawdzic i dowiedzie sie dokladnie co jest z nia nie tak
  • 0

#6 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 30 05 2008 - 12:32

Miałem podobny problem z GF 5500.

Weksel ma racje oddaj kompa na gwarancję.

Mógłbyś jeszcze podać parametry. Ciekawe jaki masz zasilacz....
  • 0

#7 minol

minol

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 30 05 2008 - 16:27

Zasilacz jest slaby bo 300W ale jak dzwonilem do goscia i jak z nim rozmawialem to powiedzial ze ten komputer byl testowany na takim zasilaczu i przeszdl testy i taki wpakowali oddam na gwarancje w poniedzialek a potem musze zmienic zasilacz na wlasny koszt bo z nimi niema co o tym rozmawiac bo to jest niemozliwe pozdrawiam

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: pasy na monitorze paski na monitorze



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych