Skocz do zawartości


ChaRoN

Rejestracja: 25 lis 2006
OFFLINE Ostatnio: 20 01 2007 21:59
-----

Moje tematy

[fw] Problem z firewallem

19 01 2007 - 12:49

A więc tak:
Chodzi o firewalla z SP2. Podczas startu systemu (windows xp pro sp2), kiedy widzę już pulpit i wszystkie ikonki, otwiera się okno o ścieżce C:\Windows\System32\Microsoft\Protect (i to za każdym razem jak mi się windows załaduje!). A wiec dalej otwieram folder Protect, następnie S-1-5-18, a następnie User, który jest pusty. Chodzi o to, że prawdopodobnie jest to powiązane z wyłączaniem się mojego Firewalla!! Na początku Firewall jest włączony, ale po jakiejś 1 minucie SAM się wyłącza (!), a potem nie chce się włączyć. Kiedy chcę go włączyć to wtedy:

Z powodu niezidentyfikowanego problemu system Windows nie może wyświetlić ustawień Zapory systemu Windows


Dodam, że mój dysk jest czysty, bez wirusów.

Proszę o pomoc, ewentualnie jakbyście mogli mi podać własną ścieżkę C:\Windows\System32\Microsoft\Protect\S-1-5-18\User i dalej.
Z góry dzięki.

[video] Odtwarzanie DVD

17 01 2007 - 14:59

Mój problem polega na tym, że jak chce odtworzyć film DVD przez program AllPlayer (najnowszy), to wyskakuje mi okenko z napisem: "Can't render one or more stream". AllPlayer odtwarza przecież DVD.

Mam Windows XP Professional SP2, zainstalowane kodeki, sterowniki do karty z 2006-03-09.

Prosze, pomóżcie!

[usb] Usb Hi-speed

13 01 2007 - 22:13

Skąd ściągnąć i jak zainstalować sterownik do usb hi-speed?? Moja płyta to asus P4P8X.