Skocz do zawartości


ChaRoN

Rejestracja: 25 lis 2006
OFFLINE Ostatnio: 20 01 2007 21:59
-----

Moje posty

W temacie: [fw] Problem z firewallem

19 01 2007 - 20:26

Macieju, jakbyś napisał tego posta godzinę wcześniej to byłbym Ci niezmiernie wdzięczny, ale teraz to ja już jestem po formacie :)

Temat do zamknięcia.

//Zgodnie z prośbą, zamykam. Maciej13.

W temacie: [fw] Problem z firewallem

19 01 2007 - 15:37

Ja ************************Dołączona grafika! Od razu format!Dołączona grafika

Dzięki jacu za pomoc.

//Pan uważa na słownictwo. Wasacz

W temacie: [fw] Problem z firewallem

19 01 2007 - 13:21

start - uruchom - services.msc i sprawdź czy usługa firewalla, jest automatycznie uruchomiona, czy ręcznie, sprawdź też system logowania czy jest na konto systemowe czy na twoje jedynie.

Usługę firewalla (czyli centrum zabezbieczeń bo innego nieznalazłem) mam automatycznie uruchamianą i na koncie systemowym. Tylko że dalej firewall jest wyłączony i nie moge go włączyć. Jak uruchomiłem ponownie centrum zabezpieczeń, to firewall sie włączył, ale tylko na kilkanaście sekund, i znów się wyłączył :)

W temacie: [usb] Usb Hi-speed

16 01 2007 - 20:44

A może sterowniki do drukarki zainstaluj?

Przepraszam bardzo za co dostałem to ostrzeżenie?! Chciałem sie tylko dowiedzieć pewnej rzeczy.

Podczas instalowania sterowników do drukarki, instalator nie wykrywa mi jej mimo że jest podłączona!

W temacie: [usb] Usb Hi-speed

16 01 2007 - 18:58

Czy na tym forum są jacyś ludzie co sie znają na tym??

Mnie to już porpostu wkurza niesamowicie. Zainstalowałem SP2, zainstalowałem "niby" kontroler usb hi-speed, ale jak teraz podłanczam drukarke, to pisze że windows nie rozpoznaje urządzenia!Dołączona grafika Dołączona grafika Co dziwne jak odinstaluje kontroler usb hi-speed to wykrywa drukarke, ale mówi, ze jest podłączona od usb innego typu i bedzie działać wolniej. What the hell is goin on!!??

Użytkownik otrzymał ostrzeżenie-zdzich