Skocz do zawartości


sony ericsson 750i instrukcia obsługi

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: sony ericsson 750i instrukcia obsługi


Podłączenie Sony Ericsson K750i do komputera

Cabana ta wersja PC Suite nie będzie działać z K750 - wiem bo mam taki telefon (a raczej córka ). Tu jest link do PC Suite przeznaczonej dla tego telefonu. Chodzi o to że tamta wersja jest 6.0 i nie ma obsługi K750. Po instalacji tej wersji którą ja podałem możesz spokojnie robić update programu jeżeli on sam będzie chciał.Pozdrawiam
  • Windows 7
  • napisane 06 07 2011 20:37
  • Odpowiedzi: 15
  • Wyświetlenia: 16687

Profesjonane narzędzia do usuwania simlocków z telefonów

Chciałbym zaprezentować mały przegląd profesjonalnych urządzeń do usuwania blokad simlock w telefonach:ALCATEL:- VYGISPozwala na usunięcie wszystkich blokad z telefonów Alcatel, zmianę oprogramowania, zmianę pakietów językowych oraz naprawę.Ericsson / Sonyericsson:- CruiserPozwala na usunięcie wszystkich blokad z...

Samsung Corby S3650

RECENZJA SAMSUNG S3650 CORBYWygląd:Samsung wydając nowy telefon Corby zaskoczył nas nowoczesnym wyglądem z możliwością wymiany obudowy, które są dostępne wraz z telefonem w środku pudełka. Telefon ma łagodny, opływający kształt, zwinnie skryty, a jednocześnie podkreślony aparat w tylnej obudowie. Świetnie wygląda, przy innych szarych, prawie, że prostokątnych telefonach. Dostępne obudowy:...

Nowy telefon HTC vs Nokia

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/sonyericsson/xperiax10/ czy ten telefon jest według ciebie mały? Może masz na myśli X10 mini?X10 robi dobre zdjęcia, bo w końcu to sony ericsson. Nawigacji na androida jest dużo na pewno znajdziesz coś fajnego (sygnic, iGo). GG, Gmail i gry też...

Zasady działu 'Simlock SE'

1. Zanim założysz wątek zapoznaj się z regulaminem forum.2. Zanim zadasz pytanie skorzystaj z forumowej szukajki.3. Jeśli zapisałeś posta, a chcesz coś zmienić/dodać - użyj opcji edytuj. Nie pisz kolejnego sam pod sobą! 4. W myśl zasady jak na forum to na forum nie podajemy nr gg, maila itp.5. Pytania dotyczące simloka z telefonów SE K700i, K750i (i...

  • Simlock Sony SE
  • napisane 17 11 2008 17:11
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 35699

[Sprzedam] Sony Ericsson K750i -> 2 lata gwarancji!

Witam, do sprzedania mam pol rocznego Sony Ericsson'a K750i z gwarancja na 2 lata (uruchamiana zostaje w momencie, kiedy cos sie zepsuje). Telefon jest w bardzo dobrym stanie. W zestawie: telefon, kabel, plyta, sluchawki, ksiazeczki, pudelko. Telefon ma ściagnietego...
  • Archiwum
  • napisane 13 02 2008 15:29
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1115

Zdjęcie Sim-Lock'a z Sony Ericsson k750i

muj adres to lukaszbokuniewicz@wp.pl chce zdiąc simlock z sonyericsson 750i
  • Kosz
  • napisane 03 02 2008 16:30
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1589

Problem z USB (rozłącza sie po chwili)

Witam!Mam problem z portami usb, ponieważ gdy podłączam urządzenie (w tym przypadku telefon sony ericsson k750i) komputer wykrywa urządzenie, lecz po chwili urządzenie zanika! Posiadam płyte główną MSI PT8 Neo-SR (MS-6799) i zintegrowane 4 porty USB 2.0. W każdym porcie...
  • Archiwum
  • napisane 02 06 2007 17:47
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1768

Zamiana SE K750i na Samsunga J700

Witam mam pytanie co myślicie o telefonie Samsung J700?. Opłaca się zamienić Sony Ericsson K750i na Samsunga J700?. Bo mam taką możliwość ale nie jestem zbyt przekonany do marki Samsung.

Simlock K750i

Posiadam tel. Sony Ericsson K750i i mam w nim simlock'a jak go można ściągnąć bez wizyty w punkcie GSM?.Wyczytałem tu na forum w jakimś temacie ze można to zrobić poprzez nr. IMEI no ale czy takim sposobem się nie zeruje ten nr. na 000000000 bo wiem że można to bardzo szybko...
  • Simlock Sony SE
  • napisane 01 11 2011 20:28
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 22089

Simlock SonyEricsson T303

Witam, mój kolega miał jakiś problem i odblokować jego telefon z kodów odblokowujących stąd http://www.wickedunlock.com/sony-ericsson-t303/rs11wp9/ i dostałem ją uwolnić .... można spróbować z witryny i Telefon nie obsługuje instalowanie nowych języków w telefonie komórkowym ...
  • Simlock Sony SE
  • napisane 15 09 2008 17:33
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 27286

Telefony

Sony Ericsson k750i Sprawuje się świetnie nie narzekam wręcz przeciwnie

Simlock SE w300i

Siemka!! Czy ktoś wie jaki program i jak sie nim obsługuje do darmowego ściągnięcia simlocka z sony ericssona w300i?? Z góry dziękuję..
  • Simlock Sony SE
  • napisane 07 05 2008 13:00
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 36942

Zrzucanie zdjęć z K750i

Witam serdecznie! Kochani, w Polsce miałam komputer-dziadka, na który bez problemu udawało mi się zrzucić zdjęcia z telefonu Sony Ericsson K750i. Ot - zainstalowałam co można było z płyty, którą otrzymałam przy podpisaniu umowy. Podłączałam kabel usb, i zdjęcia automatycznie...