Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podłączenie Sony Ericsson K750i do komputera


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 06 07 2011 - 20:37

Czesc !
Mam jeszcze jedno pytanie mam win 7 i dzisiaj chailem podlaczyc przez kabel usb. Telefon SE 750i wszytko prawie bylo ok jak mi nie pokazal ze brakuje mu jakiegos sterownika:/ dalem zeby znalazl sobie ten sterownik przez online i nic nie znajduje :/ Orientuje sie ktos co mam dokladnie zainstalowac zebym mogl sobie przesylac wszytkie dane z kompa na telefon.dzieki bardzo za pomoc.



Dodane przez: Kantoro


Proszę o używanie kropek, przecinków i znaków diakrytycznych


Użytkownik Kantoro edytował ten post 13 07 2011 - 21:25

  • 0

#2 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 07 07 2011 - 09:34

Użyj tego programu Sony Ericsson PC Suite
http://www.dobreprogramy.pl/Sony-Ericsson-PC-Suite,Program,Windows,13234.html

  • 0

#3 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 07 07 2011 - 12:39

Cabana ta wersja PC Suite nie będzie działać z K750 - wiem bo mam taki telefon (a raczej córka :confused:). Tu jest link do PC Suite przeznaczonej dla tego telefonu. Chodzi o to że tamta wersja jest 6.0 i nie ma obsługi K750. Po instalacji tej wersji którą ja podałem możesz spokojnie robić update programu jeżeli on sam będzie chciał.
Pozdrawiam
  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 08 07 2011 - 09:06

wiecie co . juz instalowalem takie pc sulite:/ co jest najlepsze instalacja sie powiodla podlaczylem tel po kabel usb i te oprogramowanie mi zniklo z kopa szukalem w wszytkie mozliwe rzeczy i nic .no nic sprobuje zainstalowac ta druga wersje i najwyzej dam znac czy sie udalo.

i z tego co widze . to ten programik dziala tylko na xp a ja mam win 7 . czy to nie ma znaczenia?
  • 0

#5 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 08 07 2011 - 09:13

Witam
Sam program to raczej będzie działał, gorzej ze sterownikami - musisz spróbować :confused:. Jak nie będzie działał to spróbuj PC Companion - to następca PC Suite. Ale ta wersja jest pod XP/Vista to raczej powinna działać z win 7. Najpierw usuń wszystkie inne wersje PC Suite i instaluj na odłączonym telefonie! Po instalacji dopiero podłączasz telefon.
Pozdrawiam

Użytkownik Czarcik_s edytował ten post 08 07 2011 - 09:14

  • 0

#6 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 08 07 2011 - 09:21

No próbuje to zaistalowac i wyskakuje jakis blad i na tym sie konczy.

DATABASE.COULD LOAD TABLE LAUNCH CONDITION" IN SQL querty:SELECT CONDITION,DESCRIPTION FROM LAUNCH CONDITION

. Nizej mi wyskoczylo:

dzialanie instalalatora zostalo zakonczonie przed zakonczeniem instalacji pisze ze cos system nie zostal zmodyfikowany


Co jest grane?





Dodane przez: Kantoro

Zwracałem uwagę na ortografię. Tym razem ostrzeżenie

Użytkownik Kantoro edytował ten post 08 07 2011 - 09:42

  • 0

#7 kosa006

kosa006

    Rap Fanatyk

  • 761 postów

Napisano 08 07 2011 - 22:43

Jakiej architektury masz system? (x86 czy x64) bo z tego co pamiętam to ten problem był tylko na x64. Sprawdź czy w managerze urządzeń masz urządzenie Sony Ericsson lub nieznane urządzenie jak tak to odinstaluj i podłącz telefon i wyszukaj sterowniki w trybie online.
  • 0

#8 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 09 07 2011 - 16:48

mam system 64 bitowy, patrzylem juz na necie wszedzie gdzie sie dalo instalowalowalem rozne sterowniki nawet pod w800i ,bo pisali ze bez problemu dziaja tamte stery. robilem i tak nawet:( odinstalowalem podlaczylem tel k750i i nic pokazalo mi sie ze nie moze znalezc sterow (albo cos takiego) a jak wchodze w menadzer urzadzen to jest pokazane ten tel ale przy nim duzy zołty wykrzyknik. i pisze ze tel nie ma zaistalowanych sterownikow:( kurde pomozcie bo juz niewiem co zainstalowac zeby to wkoncu dzialalo. bardzo dziekuje.

A Wiecie co jest najlepsze? ze tak jak kolega wyżej podal żebym zainstalował PC Companion - to następca PC Suite. no i co ten program dziala ,ale jak daje żeby on sobie sam sciagnoł te sterowniki ,to nie dość ze wyswietlaja sieę rozne modele telefonow to jeszcze nie ma w nich mojego modelu. ;> piszą na necie ze jest z tym problem i nikt nie moze go rozwiązac.:confused: proszę o pomoc

przez pare godzin bawilem sie z tym tel zeby wkoncu zrobil sie ten sterownik, ok znalazlem cos po instalacji rożnych programow do k750i i nic bo na co tylko nie nacisnolem to system mi odrazu odradzał ze niby moze to wplynac na windowsa(albo cos takiego) znalazłem jedna rzecz .Przed podłaczeniem tel pod kabel usb trzeba wyciagnac baterie ,nastepnie wcisnac guzik C na tel właczyć tel i wtedy instaluje sie cos tzn " jakis sterownik i pisze ze urzadzenie gotowe do uzycia" ale trzymam go do oporu to wraca wszytko do normy ;> co mam robic ?? proszę o jakaś podpowiedz

słuchajcie a jest taka mozliwość,zeby zainstalowac cos takiego jak WIRTUALNY DYSK Z XP? i wtedy sprobowac sciagnac te stery,i wtedy powinno cos ruszyc:( czytałęm wczoraj na necie ze takie sterowniki do tego tel sa tylko w wersji angielskiej ale jak to kurcze sciagnac? to chyba chodzi o to ze musial bym miec win7 po angielsku i może wtedy cos? pomocy!;>

Użytkownik cabana edytował ten post 10 07 2011 - 16:10

  • 0

#9 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 11 07 2011 - 08:32

Możesz ściągnąć XP mode, pod warunkiem że masz legalny system.
Wpisz sobie w google XP mode + Microsoft i znajdziesz legalnego XPka, który uruchomi się w okienku Windowsa 7 w polskiej wersji językowej i problem ze sterownikami zniknie.
  • 0

#10 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 11 07 2011 - 14:48

dzięki bardzo za podpowiedz:) dam znac czy cos to pomogło ;]

zainstalowac się zainstalowało ;) tylko jak to teraz działa?
  • 0

#11 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 11 07 2011 - 16:39

Pełna instrukcja dostępna TU.

Twoje lenistwo nie zna granic !

  • 0

#12 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 12 07 2011 - 10:21

nie no wszytko jest ok,zaistalowalem ten program ,i nie wiedzialem jak to sie uruchamia z tego co piszą to na win7 home premium wirtualny dysk xp nie dziala:/ ja ja chciałem to uruchomic to wyskakiwał jakiś bład:/ a doszedłem do wniosku ze nie bede konbinował i zamówiłem z allegro bluetooth i będe miał problem rozwiązany.

  • 0

#13 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 12 07 2011 - 23:46

Witam
Znalazłem takie sterowniki do SE750 podobno działają z win 7. Najpierw instalujesz pc suite w wersji 6 a potem po podłączeniu telefonu jak zacznie szulać sterów to pokazujesz mu lokację z tymi plikami oczywiście po rozpakowaniu.
Nie sprawdzałem ich dlatego piszę podobno.
Powodzenia i pozdrawiam

Załączone pliki


Użytkownik Czarcik_s edytował ten post 12 07 2011 - 23:46

  • 0

#14 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 13 07 2011 - 04:14

no ładnie to mam jeszcze jeden problem ,przed wczoraj zainstalowałem wirtualny dysk xp no oczywiście nie działał a teraz chciałem to usunąć i sie nie da:/pisze tak:(zaznaczam ze to jest folder z trzema plikami)i pisze ze potrzebuje uprawnień do wykonania tej akcji . tak sie pokazuje jak chce usunąć ten folder prawym przyciskiem myszy.Próbowałem tak zrobić żeby to zmienić żebym miał pełne uprawnienia ale nawet i to nie dziala.. kur... niewiem strasznie denerwuje mnie ten komputer.

a to co podajesz kolego to juz instalowałem ,pokazywałem mu gdzie są te stery i nic nie widział . Wiec ja juz sam zgłupiałem:)
  • 0

#15 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 13 07 2011 - 17:12

Virtual XP Mode usuwa się z poziomu panelu sterowania (dodaj/usuń programy). Jeśli już zacząłeś ręcznie usuwać użyj programu o nazwie Unlocker i usuń resztki.

Wyczyść rejestr programem typu CCleaner, jv16PT.
  • 0

#16 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 13 07 2011 - 18:12

właśnie mialem ten program CCleaner i mi się jakim cudem sam odinstalował:/ a w panelu sterowania nic takiego nie ma , to sa chyba jakies resztki z tego programu .(to jest na pulpicie)i nie idzie tego usunac. to nic sprawdze tym programem unlocker i dam znac.

Unlocker pomogło dzięki bardzo ;] a co d tego drogiego programiku to poszukam jakies darmowej wersji , bo z tego co widze to żądaja sobie jakies smieszne pieniądze ;) chcociaz jakby ktos mial link do tego to bym bym bardzo wdzięczny. milego dnia .

już nie trzeba .dzieki bardzo i temat uważam za zamknięty:)

Użytkownik Kantoro edytował ten post 13 07 2011 - 21:25
Na forum nie wspieramy piractwa !

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych