Skocz do zawartości


ideacentre aio 300 23isu brak regulacji głośników

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: ideacentre aio 300 23isu brak regulacji głośników


Wybór laptopa na co należy zwrócić uwagę

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze laptopa - lista wskazówek. Poniżej przygotowałem listę wskazówek przy wyborze laptopa w zależności od zastosowań: multimedia, gry, obróbka obrazu, biznes. Wielu użytkowników rezygnuje z komputera stacjonarnego na rzecz urządzeń mobilnych, jednak decydując się na ten krok musimy znaleźć uniwersalnego laptopa, który spełni nasze wymagania. Każdy komputer...

[inne] Za darmo i najlepiej - darmowe stronki internetowe

tu masz link do mojej, całkowicie samodzielnie opracowanej strony, bez wykorzystania jakiegokolwiek szablonu. Może nie najładniejszej, niektóre komendy można zmienić na krótsze, ale będzie całkowicie legalnie.http://www.jotgie.republika.pl/I choć możesz sobie sam ściągnąć kod html przez przeglądarkę to zamieszczam niżej pełen kod tej strony (index.html). Wyrażam zgodę na dowolne wykorzystanie...

Problem w doborze częsci do zestawu komputerowego

Witam, składam zestaw komputerowy i przez ostatni miesiąc czytałem różne artykuły, niemniej jednak i tak mam pewne pytania:1. Czym się różni Gainward Geforce 7300 256 mb 256 bit DDR3 od tej samej karty ale firmy Palit (ewentualnie Gigabyte). Rónica w cenie pomiędzy Gainwardem a Palitem(też Gigabyte) jest rzędu 50-70zł.2. Co myślicie na temat tej karty:...
  • Archiwum
  • napisane 12 02 2007 19:05
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1760

Wycena Mojego Peceta - ile realnie można za to dostać

Czemu tutaj ? Bo większa szansa że ktoś zajrzy niż w giełdzie - Jeśli moderator chce to niech przeniesie , lecz proszę o zapoznanie z tymże wątkiem i jego odpowiedź przed przeniesieniem .Słuchajcie , zachodzi możliwość że będe niebawem sprzedawać mojego Peceta z racji tego iż bardzo rzadko go używam .Opiszę wam więc moją specyfikacje :Pecet:Obudowa : Aerocool M40 Cube GameStation...

Lenovo 300-15isk - ginący dźwięk

Witam wszystkich. Nowy jetem.Niedawno zakupiłem laptopa Lenovo Ideapad 300-15isk. (bez systemu operacyjnego)Zainstalowałem Windows 7 x64, wszystkie sterowniki z płyty (x64). Kodeki K-lite mega pack. Brak jakichkolwiek problemów w menedżerze urządzeń. Aczkolwiek problem wystąpił z dźwiękiem.Po jakimś czasie...

Creative X-Fi XtremeMusic - pytania

Planuję zakup 4 już karty dźwiękowej. Przez mój PC przewaliły się: - X-Fi XtremeGamer [miałem ją ładne 3 lata, kupiona do głośników Logitech X-540, musiałem sprzedać ze względu na podłączenie PS3] - X-Fi XtremeAudio PCIe [napaliłem się bo tania a z we/wy optycznym, które potrzebne mi było do PS3...niestety brak...

Manta MM-1500 Thor Zestaw głośnikowy 5.1 - Tanio

Manta MM-1500 Thor Zestaw głośnikowy 5.1Zestaw głośnikowy MM1500 pozwala na otrzymanie w warunkach domowych prawdziwego dźwięku 3D. Sześć głośników to ilość wystarczająca aby odbiorca poczuł się jak w kinie. Umożliwiają uzyskanie dźwięku nieporównywalnego z żadnym zestawem stereo standardowo podłączanego do PC. Muzyka i filmy sprawiać będą jeszcze więcej...
  • Giełda
  • napisane 03 03 2009 22:48
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1976

CREATIVE Inspire 7.1 ...tylne głośniki nie działają !! ??

witam to mój 1 post tutaj mam podobny problem i doszedłem do wniosku, że problem leży w braku współdziałania visty z softem mi wszystkie kanały działają (test głośników) a żaden program za cholere nie chce podzielić dźwięku na więcej niż stereo + central i bas udało mi się jednak ominąć to w przypadku mp3 ...
  • Archiwum
  • napisane 05 12 2006 22:26
  • Odpowiedzi: 10
  • Wyświetlenia: 6645

Pomoc w wyborze zestaw do 1390zl

Witam mam do Wydania 1390zl max. Podam 7~~ informacji o kazdym komputerze ktorym sie zainteresowalem... Nie jestem jakims znawca, ale czas przyszedl by zmienic kompa. bo ten ktory obecnie mam ma 11 lat dziwne ze wytrzymal do dnia dzisiejszego do kazdego +okablowanie+obudowa+karta sieciowa+muzyczna+sterownikiO to moje propozycje:1:*Płyta główna ASUS P5G41C-M LX* Procesor CORE 2 QUAD Q8

Jakie głośniki kupić do 200 zł 2.1 ,albo 5.1 ?

A dźwięk zintegrowany z płytą główną będzie wystarczający do jakichkolwiek lepszych głośników?Czy zacząć od kupna karty dźwiękowej?A i jeszcze czy regulacja głośności musi być na prawym głośniku zawiesił bym je wysoko, a za każdym razem wstawać, żeby zmienić głośność to trochę nie tak. Widziałem, że niektórzy mają...
  • Archiwum
  • napisane 20 08 2008 09:15
  • Odpowiedzi: 10
  • Wyświetlenia: 1253

Creative T6100

Prosta zasada, szukasz głośników do słuchania muzyki:- Rozgladasz sie za tradycyjnym Stereo 2.0, lub 2.1 - w przypadku preferowania Dance/HH/D&B, najlepiej zeby zestaw posiadal SubwooferJesli natomiast glosniki maja sluzyc ogladaniu filmow, czy graniu w gry- Surround 5.1, pod warunkiem jego prawidlowego rozstawienia. Nie raz mozna napotkac sie jak, z...
  • Archiwum
  • napisane 11 01 2008 18:18
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 1289

Logi - Znikający plik

wkleiłem log bo gdzies na necie podobny problem rozwiązało "zfiksowanie" niektórych logów. wklejam ten z OTL : OTL logfile created on: 2010-05-13 15:42:13 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.4.1 Folder = D:\Download\POBRANEWindows Vista Home Premium Edition Service Pack 2 (Version = 6.0.6002) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version =...

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

Logi - Profilaktyczna kontrola

Log OTLOTL logfile created on: 10-09-06 15:07:57 - Run 2OTL by OldTimer - Version 3.2.11.0 Folder = D:\Instalki\CzyścicieleWindows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 3 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 6.0.2900.5512)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format: yy-MM-dd 2,00 Gb Total Physical Memory | 1,00 Gb...